Grav

Tânără accidentată pe trecerea de pietoni de la Policlinică



O tânără a fost luată pe sus de o mașină chiar pe trecerea de pietoni de la Policlinică. Aflată la volanul unui autoturism marca VW Passat, Angelica S., în vârstă de 31 de ani, din orașul Gura Humorului, nu i-a acordat prioritate de trecere Alinei O., în vârstă de 26 de ani, din județul Botoșani, asta deși tânăra se angajase în traversare în mod regulamentar, pe loc marcat. Spre fericire, impactul nu a fost unul violent, victima scăpând cu leziuni ușore. Tânăra a primit îngrijiri medicale la fața locului, refuzând transportul la Spitalul Județean Suceava.



Recomandări

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte
O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

Un tânăr care a comis un accident rutier acum mai bine de cinci ani a fost trimis să mediteze la pușcărie

Pe 6 ianuarie 2021, un bărbat în vârstă de 49 de ani, care se deplasa pe bicicletă, și-a găsit sfârșitul, fiind lovit din spate de un autoturism
Pe 6 ianuarie 2021, un bărbat în vârstă de 49 de ani, care se deplasa pe bicicletă, și-a găsit sfârșitul, fiind lovit din spate de un autoturism

Șofer anchetat penal după ce a dus-o acasă pe femeia pe care a acroșat-o pe o trecere de pietoni din centrul Sucevei

Șofer anchetat penal după ce a dus-o acasă pe femeia pe care a acroșat-o pe o trecere de pietoni din centrul Sucevei
Șofer anchetat penal după ce a dus-o acasă pe femeia pe care a acroșat-o pe o trecere de pietoni din centrul Sucevei