Șofer încarcerat după ce a intrat cu mașina într-un stâlp



accident suceava1
accident suceava1

Un șofer care a intrat cu mașina într-un stâlp a fost scos dintre fiarele contorsionate unde a rămas blocat de către echipajele de descarcerare ale Inspectoratului pentru Situații de Urgență Suceava chemate la fața locului. Accidentul s-a petrecut în noaptea de joi spre vineri, în jurul orei 3.00, pe bulevardul principal al municipiului Suceava, în zona Hotelului Bucovina. Imediat după ce a fost scos din mașină, șoferul a fost preluat de echipajul unei ambulanțe și transportat la Unitatea Primire Urgențe a Spitalului Județean Suceava. Polițiștii anchetează cauzele acestui accident, mai ales că la acea oră șoseaua era liberă.


accident suceava2
accident suceava2
accident suceava1
accident suceava1


Recomandări

Un șofer băut a intrat cu mașina într-un autoturism staționat, iar apoi s-a oprit într-un stâlp de electricitate

Un șofer băut a intrat cu mașina într-un autoturism staționat, iar apoi s-a oprit într-un stâlp de electricitate
Un șofer băut a intrat cu mașina într-un autoturism staționat, iar apoi s-a oprit într-un stâlp de electricitate