În prag de sărbători

Aprecieri din partea Palatului Copiilor pentru copii, părinți, colaboratori



Aprecieri din partea Palatului Copiilor pentru copii, părinți, colaboratori
Aprecieri din partea Palatului Copiilor pentru copii, părinți, colaboratori

Recunoștința e un sentiment minunat! Și e important nu doar s-o simțim, ci și să o exprimăm. Să le spunem copiilor, părinților, colaboratorilor, prietenilor Palatului Copiilor și tuturor celor dragi cât de mult le apreciem ajutorul, gândurile bune și faptul că au fost și sunt alături de noi. Vă mulțumim pentru emoții, momente, întâmplări trăite cu voi, oameni dragi și prieteni! Spiritul blând al Sfintelor Sărbători să coboare asupra voastră sănătate, bucurie și senin!
Sărbători Fericite! La mulți ani!
(Conducerea Palatului Copiilor Suceava)



Recomandări

Andra Burac, șefă de promoție a Facultății de Psihologie și Științe ale Educației: „Îmi doresc să contribui la destigmatizarea tulburărilor de sănătate mintală”

Andra Burac, șefă de promoție a Facultății de Psihologie și Științe ale Educației: „Îmi doresc să contribui la destigmatizarea tulburărilor de sănătate mintală”
Andra Burac, șefă de promoție a Facultății de Psihologie și Științe ale Educației: „Îmi doresc să contribui la destigmatizarea tulburărilor de sănătate mintală”