Accident

A ieșit în decor cu mașina și s-a răsturnat, la intrarea în Suceava



Accidentul petrecut la intrarea în Suceava
Accidentul petrecut la intrarea în Suceava

Un tânăr în vârstă de 32 de ani a ajuns la Spitalul Județean Suceava după ce și-a scăpat mașina de sub control la intrarea în municipiul Suceava dinspre Salcea. Accidentul s-a petrecut miercuri, în jurul orei 10.00.
Din cercetările polițiștilor rezultă că Ionuț V., în vârstă de 32 de ani, din Suceava, conducea o Dacie înmatriculată în Galați, pe direcția Salcea-Suceava, și a pierdut controlul asupra direcției în zona de dinainte de OMV, pe porțiunea în linie dreaptă. Mașina a ieșit în decor prin dreapta, a lovit malul acostamentului, după care s-a răsturnat.
La fața locului a intervenit modulul SMURD, cu autospeciala pentru descarcerare și ambulanța SMURD TIM. Tânărul a fost scos din mașină fără a fi încarcerat și era conștient.
Șoferul a ajuns la spital, unde i s-a pus diagnosticul preliminar de traumatism cranio-cerebral minor și contuzie dorsală, fără probleme deosebite.
Bărbatul implicat în accident a fost verificat cu etilotestul, rezultând că nu a consumat alcool.


A ieșit în decor cu mașina și s-a răsturnat, la intrarea în Suceava
A ieșit în decor cu mașina și s-a răsturnat, la intrarea în Suceava
A ieșit în decor cu mașina și s-a răsturnat, la intrarea în Suceava
A ieșit în decor cu mașina și s-a răsturnat, la intrarea în Suceava
Accidentul petrecut la intrarea în Suceava
Accidentul petrecut la intrarea în Suceava


Recomandări

Un șofer băut a intrat cu mașina într-un autoturism staționat, iar apoi s-a oprit într-un stâlp de electricitate

Un șofer băut a intrat cu mașina într-un autoturism staționat, iar apoi s-a oprit într-un stâlp de electricitate
Un șofer băut a intrat cu mașina într-un autoturism staționat, iar apoi s-a oprit într-un stâlp de electricitate

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Un sucevean reclamă că a fost jignit și instigat la violență de personalul de la intrarea în sediul DSP Suceava

Un sucevean reclamă că a fost jignit și instigat la violență de personalul de la intrarea în sediul DSP Suceava
Un sucevean reclamă că a fost jignit și instigat la violență de personalul de la intrarea în sediul DSP Suceava