Șofer prins de polițiști în timp ce circula cu 213 km/h pe A1



Polițiștii rutieri au depistat, duminică, un bărbat ce conducea cu viteza de 213 km/h pe Autostrada 1, acestuia fiindu-i reținut permisul de conducere pentru 90 de zile și fiind amendat cu 1.125 de lei, scrie Mediafax.”Polițiștii rutieri aflați în misiune pe autostrada A1, au depistat în trafic un bărbat care conducea cu viteza de 213 km/h”, anunță Poliția Română printr-un comunicat de presă.Tot pe A1, polițiștii au depistat sâmbătă un alt șofer ce conducea cu viteaza de 181 km/h.



Recomandări

Sute de amenzi, 19 permise ridicate și un șofer reținut în arest, după o nouă razie de amploare a polițiștilor

Sute de amenzi, 19 permise ridicate și un șofer reținut în arest, după o nouă razie de amploare a polițiștilor
Sute de amenzi, 19 permise ridicate și un șofer reținut în arest, după o nouă razie de amploare a polițiștilor