Dumitru Mihalescul: Am votat pentru că stă în puterea noastră să schimbăm lucrurile în bine



Dumitru Mihalescul: Am votat pentru că stă în puterea noastră să schimbăm lucrurile în bine
Dumitru Mihalescul: Am votat pentru că stă în puterea noastră să schimbăm lucrurile în bine

Deputatul PNL de Suceava Dumitru Mihalescul s-a prezentat la urne la primele ore ale dimineții, declarând că „am votat la prima oră pentru că îmi pasă”. „Îmi pasă de țara mea, îmi pasă de Bucovina mea dragă, îmi pasă de viitorul copiilor și al nepoților mei. De patru ani așteptăm cu toții acest moment, prin care să dăm României șansa să se dezvolte”, a spus Mihalescul. El a adăugat că acum a venit momentul ca românii să demonstreze că „și la noi se poate!” „Stă în puterea noastră să schimbăm lucrurile în bine, să dezvoltăm Suceava și să creștem nivelul de trai pentru fiecare locuitor. Așa să ne ajute Dumnezeu!”, a spus Dumitru Mihalescul.



Recomandări

Alianța Liderilor din Economia Sucevei (ALES), întrunire cu reprezentanții SUA, despre oportunități și puterea de a fi ”împreună”

1 Alianța Liderilor din Economia Sucevei (ALES), întrunire cu reprezentanții SUA, despre oportunități și puterea de a fi ”împreună”
1 Alianța Liderilor din Economia Sucevei (ALES), întrunire cu reprezentanții SUA, despre oportunități și puterea de a fi ”împreună”

Andra Burac, șefă de promoție a Facultății de Psihologie și Științe ale Educației: „Îmi doresc să contribui la destigmatizarea tulburărilor de sănătate mintală”

Andra Burac, șefă de promoție a Facultății de Psihologie și Științe ale Educației: „Îmi doresc să contribui la destigmatizarea tulburărilor de sănătate mintală”
Andra Burac, șefă de promoție a Facultății de Psihologie și Științe ale Educației: „Îmi doresc să contribui la destigmatizarea tulburărilor de sănătate mintală”

Liderul oamenilor de afaceri din PNL Suceava, Dumitru Mihalescul: „Ilie Bolojan este singurul care are curajul de a face acele reforme care s-au amânat de zeci de ani spre binele României”