Foc

O mașină a ars violent la Palma



Mașina a ars violent
Mașina a ars violent

Un autoturism care se deplasa duminică dimineață pe DN 17 A, Câmpulung Moldovenesc – Rădăuți, a luat foc și a ars violent în zona Palma. La fața locului au intervenit atât pompieri militari, cât și un echipaj de voluntari din zonă, focul fiind violent și punând în pericol și fondul forestier.
Autoturismul a ars în totalitate dar din fericire nimeni nu a fost rănit.
Pompierii militari au transmis că focul a izbucnit din cauza unui scurtcircuit electric.


Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent
Mașina a ars violent


Recomandări

O ucraineancă ruptă de beată a fost depistată de polițiști după ce a intrat cu mașina în șanț, iar sistemul E-call a sunat la 112

O ucraineancă ruptă de beată a fost depistată de polițiști după ce a intrat cu mașina în șanț, iar sistemul E-call a sunat la 112
O ucraineancă ruptă de beată a fost depistată de polițiști după ce a intrat cu mașina în șanț, iar sistemul E-call a sunat la 112