A murit electrocutat în propria gospodărie



ambulanta
ambulanta

Un bărbat de 40 ani și-a găsit sfârșitul în propria gospodărie după ce s-a electrocutat. Tragedia s-a petrecut sâmbătă, în jurul orei 11.00, la Sucevița. Bărbatul efectua o lucrare la o freză de prelucrare a lemnului și într-un moment de neatenție s-a electrocutat. Soția sa l-a găsit întins pe jos și a sunat imediat la 112 pentru a cere ajutorul.
La fața locului au mers atât lucrători de la Secția 3 Poliție Rurală Marginea, cât și un asistent medical din cadrul Serviciului de Ambulanță al Județului Suceava. Timp de 20 de minute s-a încercat resuscitarea, dar în final nu s-a putut face altceva decât să se constate decesul. Din primele date ale anchetei rezultă că bărbatul decedat a atins cu mâna stângă o sursă de curent, iar consecința i-a fost fatală.



Recomandări

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

La mai bine de 4 ani de la comiterea accidentului în care au murit doi oameni, fugarul activist de mediu Tiberius Vatamaniuc este acuzat de omor calificat

Un tânăr care a comis un accident rutier acum mai bine de cinci ani a fost trimis să mediteze la pușcărie

Pe 6 ianuarie 2021, un bărbat în vârstă de 49 de ani, care se deplasa pe bicicletă, și-a găsit sfârșitul, fiind lovit din spate de un autoturism
Pe 6 ianuarie 2021, un bărbat în vârstă de 49 de ani, care se deplasa pe bicicletă, și-a găsit sfârșitul, fiind lovit din spate de un autoturism