A murit Bogdan Bicsi, consilierul local al PNL și fost viceprimar al Sucevei



A murit Bogdan Bicsi, consilierul local al PNL și fost viceprimar al Sucevei
A murit Bogdan Bicsi, consilierul local al PNL și fost viceprimar al Sucevei

Consilierul local al PNL Bogdan Bicsi a murit marți după-amiază, la vârsta de 53 de ani. Bogdan Bicsi a ajuns la Spitalul Județean Suceava după ce a suferit un infarct, însă nu s-a mai putut face nimic. Bogdan Bicsi a fost viceprimar al municipiului Sucaeva, din partea PNȚ-CD, în perioada 1992 – 1996. În acel mandat a fost cel mai tânăr viceprimar din România. Acum, el se afla la primul mandat de consilier local în Suceava, din partea PNL.



Recomandări

Ziua Eroilor a fost celebrată la Fălticeni, cu onoruri militare, slujbe de pomenire și depunere de coroane de flori

Ziua Eroilor a fost celebrată la Fălticeni, cu onoruri militare, slujbe de pomenire și depunere de coroane de flori
Ziua Eroilor a fost celebrată la Fălticeni, cu onoruri militare, slujbe de pomenire și depunere de coroane de flori

Administratorul public al orașului Rădăuți își va pierde calitatea de consilier local după ce a fost exclus din AUR

Administratorul public al orașului Rădăuți își va pierde calitatea de consilier local după ce a fost exclus din AUR
Administratorul public al orașului Rădăuți își va pierde calitatea de consilier local după ce a fost exclus din AUR