A ajuns la spital după ce a înghițit o lamă de ras



Spitalul Județean Suceava
Spitalul Județean Suceava

Un bărbat de 40 de ani, din Cajvana, care locuia fără forme legale în Arbore, a fost internat duminică la Spitalul Județean Suceava, după ce a ingurgitat o lamă de ras.
Cu ocazia verificărilor efectuate de polițiști, din discuțiile purtate telefonic cu fratele bărbatului de 40 de ani, a rezultat că respectivul, în jurul orei 12:00, în timp ce se afla în locuința din Arbore, a înghițit o lamă de ras, după care i-a cerut fratelui său să-l transporte la Spitalul Județean Suceava.
În urma investigațiilor făcute la spital, bărbatul a fost internat cu diagnosticul ”ingerare lame, peritonită”.



Recomandări

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Pericol pe trotinete: doi copii au ajuns la spital, iar un bărbat beat criță s-a ales cu o amendă consistentă

Pericol pe trotinete: doi copii au ajuns la spital, iar un bărbat beat criță s-a ales cu o amendă consistentă
Pericol pe trotinete: doi copii au ajuns la spital, iar un bărbat beat criță s-a ales cu o amendă consistentă

Cinci bătăuși, condamnați pentru o agresiune criminală de acum 8 ani, cu rupturi de organe și 11 coaste rupte. Agresorii nu au ajuns nici acum la pușcărie

Cinci bătăuși, condamnați pentru o agresiune criminală de acum 8 ani, cu rupturi de organe și 11 coaste rupte. Agresorii nu au ajuns nici acum la pușcărie
Cinci bătăuși, condamnați pentru o agresiune criminală de acum 8 ani, cu rupturi de organe și 11 coaste rupte. Agresorii nu au ajuns nici acum la pușcărie