Un polițist de la Permise și Înmatriculări, tată a trei copii, a murit la 36 de ani



Alexandru Gabor
Alexandru Gabor

Un subofițer de poliție de la Serviciul Permise și Înmatriculări Suceava, care avea numai 36 de ani, a murit în urma unui atac cerebral. Alexandru Gabor avea acasă trei copii.
Acesta era într-o situație complicată, fiind trimis în judecată într-unul din dosarele DNA privind acuzații de corupție.
Agentul era din Fălticeni, a lucrat inițial la Poliția municipiului Fălticeni – Compartimentul Rutier, iar apoi s-a transferat la Serviciul Permise și Înmatriculări Suceava, unde a lucrat în ultimii ani.
Tânărul polițist va fi înmormântat duminică la Cacica, localitatea sa natală.



Recomandări

Elevi de 16-17 ani, momiți cu droguri și apoi transformați în traficanți. Un dealer care are de executat ani de pușcărie a tras după el în boxa acuzaților trei minori

Elevi de 16-17 ani, momiți cu droguri și apoi transformați în traficanți. Un dealer care are de executat ani de pușcărie a tras după el în boxa acuzaților trei minori
Elevi de 16-17 ani, momiți cu droguri și apoi transformați în traficanți. Un dealer care are de executat ani de pușcărie a tras după el în boxa acuzaților trei minori

Încă un doctor a ajuns în arest. Procurorii de la DIICOT au cerut arestarea sa într-un dosar privind droguri și regimul substanțelor interzise

Sute de amenzi, 19 permise ridicate și un șofer reținut în arest, după o nouă razie de amploare a polițiștilor

Sute de amenzi, 19 permise ridicate și un șofer reținut în arest, după o nouă razie de amploare a polițiștilor
Sute de amenzi, 19 permise ridicate și un șofer reținut în arest, după o nouă razie de amploare a polițiștilor

Polițistul de frontieră și cei trei vameși reținuți după perchezițiile de vineri au plecat acasă după 24 de ore

Polițistul de frontieră și cei trei vameși reținuți după perchezițiile de vineri au plecat acasă după 24 de ore
Polițistul de frontieră și cei trei vameși reținuți după perchezițiile de vineri au plecat acasă după 24 de ore