Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți



Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți
Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți

Un autoturism scăpat de sub control la intrarea într-o curbă a fost implicat într-un accident rutier produs marți dimineață pe DN 2H, la Milișăuți.
La fața locului au intervenit pompierii militari, cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD, cu sprijinul unui echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean. Personalul medical a constatat că în mașina care a ieșit în decor și a suferit avarii în partea din față erau un bărbat și un copil. Ambii erau conștienți și cooperanți, fiind preluați de ambulanțe și transportați la spital, pentru investigații suplimentare.


Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți
Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți
Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți
Un bărbat și un copil, răniți într-un accident la Milișăuți


Recomandări

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte
O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

A vrut să întoarcă mașina fără a se asigura și a provocat un accident cu trei victime, printre care și un copil de doar un an

A vrut să întoarcă mașina fără a se asigura și a provocat un accident cu trei victime, printre care și un copil de doar un an
A vrut să întoarcă mașina fără a se asigura și a provocat un accident cu trei victime, printre care și un copil de doar un an

Ofițerul ISU rănit grav într-un accident la Fălticeni are o evoluție medicală bună, cu recuperare neurologică, și va reveni la Suceava

Ofițerul ISU rănit grav într-un accident la Fălticeni are o evoluție medicală bună, cu recuperare neurologică, și va reveni la Suceava
Ofițerul ISU rănit grav într-un accident la Fălticeni are o evoluție medicală bună, cu recuperare neurologică, și va reveni la Suceava