Senatorul PSD Ioan Stan, depistat cu Covid-19



Senatorul PSD Ioan Stan, depistat cu Covid-19
Senatorul PSD Ioan Stan, depistat cu Covid-19

Președintele Organizației Județene Suceava a PSD, senatorul Ioan Stan, a fost depistat, vineri, că este infectat cu noul coronavirus. Anunțul a fost făcut de deputatul PSD de Suceava Eugen Bejinariu, duminică seara, în cadrul unei conferințe de presă.
Bejinariu a declarat că Stan se află în izolare la domiciliu și că starea sa de sănătate este bună. „Toată perioada campaniei a alergat dintr-o parte în alta a județului”, a spus deputatul.
De asemenea, el a subliniat că nici o persoană din conducerea partidului nu a fost în contact direct cu Ioan Stan, și asta deoarece aceștia și-au împărțit zonele județului în campanie și fiecare s-a ocupat de teritoriul arondat.



Recomandări

Ioan Stan: „Intenția Guvernului Bolojan de a înstrăina mai multe companii strategice reprezintă pierderea unei părți însemnate a suveranității economice”

Ioan Stan: România a înregistrat un succes de excepție prin alegerea ES Anda Filip ca Secretar General al Uniunii Interparlamentare

Senatorul PSD de Suceava, Ioan Stan, a condus delegația României la Uniunea Interparlamentară
Senatorul PSD de Suceava, Ioan Stan, a condus delegația României la Uniunea Interparlamentară