Gheorghe Flutur a votat alături de familia sa pentru modernizarea județului și pentru bunăstarea cetățenilor



Gheorghe Flutur a votat pentru continuarea modernizării județului
Gheorghe Flutur a votat pentru continuarea modernizării județului

Președintele Consiliului Județean Suceava, Gheorghe Flutur, care candidează din partea PNL pentru un nou mandat, a votat duminică dimineață în orașul său de domiciliu, Gura Humorului. Gheorghe Flutur s-a prezentat la urne împreună cu soția sa, Anca Ilca Mureșan, de fiica și ginerele său. După de a ieșit din secția de votare, Gheorghe Flutur a declarat că a votat pentru dezvoltarea și modernizarea județului Suceava”. „Am votat cu familia lângă mine. Am votat pentru continuitate, pentru dezvoltarea și modernizarea județului Suceava, am votat pentru bunăstarea și siguranța concetățenilor mei din județul Suceava, am votat pentru revenirea la normalitate, am votat pentru viitorul tinerilor. Am votat pentru bunăstarea și pentru siguranța tuturor locuitorilor din județul Suceava”, a spus Gheorghe Flutur.



Recomandări

Alianța Liderilor din Economia Sucevei (ALES), întrunire cu reprezentanții SUA, despre oportunități și puterea de a fi ”împreună”

1 Alianța Liderilor din Economia Sucevei (ALES), întrunire cu reprezentanții SUA, despre oportunități și puterea de a fi ”împreună”
1 Alianța Liderilor din Economia Sucevei (ALES), întrunire cu reprezentanții SUA, despre oportunități și puterea de a fi ”împreună”

Fălticeniul și-a celebrat valorile. „Ordinul Fălticeni Cultural” a fost acordat unor personalități care onorează comunitatea prin excelență și dăruire

Fălticeniul și-a celebrat valorile. „Ordinul Fălticeni Cultural” a fost acordat unor personalități care onorează comunitatea prin excelență și dăruire
Fălticeniul și-a celebrat valorile. „Ordinul Fălticeni Cultural” a fost acordat unor personalități care onorează comunitatea prin excelență și dăruire

Adelina Paiu a fost aleasă președintă a OFSD Suceava în prezența a aproximativ 600 de femei social-democrate din județ

Adelina Paiu a fost aleasă președintă a OFSD Suceava în prezența a aproximativ 600 de femei social-democrate din județ
Adelina Paiu a fost aleasă președintă a OFSD Suceava în prezența a aproximativ 600 de femei social-democrate din județ

„Dacă nu vă implicați, alții vor lua decizii pentru voi!”, le-a transmis Gheorghe Șoldan tinerilor suceveni

„Dacă nu vă implicați, alții vor lua decizii pentru voi!”, le-a transmis Gheorghe Șoldan tinerilor suceveni
„Dacă nu vă implicați, alții vor lua decizii pentru voi!”, le-a transmis Gheorghe Șoldan tinerilor suceveni