Două persoane au ajuns la spital după un carambol la ieșirea din Fălticeni spre Baia



falticeni accident
falticeni accident

Două persoane au fost transportate la Spitalul Municipal Fălticeni în după-amiaza zilei de sâmbătă. Totul s-a întâmplat după un carambol care a avut loc la ieșirea din Fălticeni, spre Baia. În accident au fost implicate trei autoturisme, iar la fața locului a fost trimis modulul SMURD, dar și un echipaj al Serviciului de Ambulanță al Județului Suceava. Nici o persoană nu a rămas încarcerată, iar persoanele care au avut nevoie de îngrijiri medicale erau conștiente și cooperante.


falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident
falticeni accident


Recomandări

Pericol pe trotinete: doi copii au ajuns la spital, iar un bărbat beat criță s-a ales cu o amendă consistentă

Pericol pe trotinete: doi copii au ajuns la spital, iar un bărbat beat criță s-a ales cu o amendă consistentă
Pericol pe trotinete: doi copii au ajuns la spital, iar un bărbat beat criță s-a ales cu o amendă consistentă