Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava



Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava
Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava

Două autoturisme s-au ciocnit violent, miercuri seară, în intersecția din fața Primăriei municipiului Suceava, a bulevardului principal cu strada Universității. Pompieri militari, ajunși la fața locului imediat, de la sediul aflat la câteva sute de metri distanță de accident, au constatat că în cele două autoturisme erau patru persoane, care au fost evaluate medical. Toate erau conștiente. Ulterior s-a decis ca o femeie de 34 de ani și o fetiță de 2 ani să fie duse la Urgențele Spitalului Județean, pentru investigații suplimentare.
Polițiștii de la Biroul Rutier Suceava au demarat cercetări pentru a stabili cum s-a produs accidentul.


Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava
Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava
Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava
Două mașini s-au ciocnit violent în intersecție, în fața Primăriei Suceava


Recomandări

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte
O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte