Atât au găsit

Două butelii și o cadă, prada luată de hoți dintr-o casă de vacanță



Un grup de spărgători care nu a fost încă identificat de polițiști a spart o casă de vacanță din comuna Moara, furând însă doar bunuri de mică valoare. După ce au cotrobăit fără nici un rezultat după bani, bijuterii, sau alte lucruri scumpe, hoții au trebuit să se mulțumească doar cu 2 butelii și o cadă, singurele bunuri găsite pe care le-au considerat ei mai de valoare. Deoarece în casă nu stătea nimeni, oamenii legii nu au putut stabili încă cu exactitate când au pătruns hoții în imobil, stabilind doar un interval: miercuri seară ora 20 – joi seară ora 18.50. Casa este în proprietatea Elenei T., în vârstă de 37 de ani, din municipiul Suceava, iar valoarea bunurilor furate nu depășește 500 de lei.



Recomandări

Suspecții unui furt de bani și lingouri de aur, de peste 57.000 de euro, aceiași care ar fi spart casa unui notar, de unde au plecat cu 1,4 milioane de euro

Suspecții unui furt de bani și lingouri de aur, de peste 57.000 de euro, aceiași care ar fi spart casa unui notar, de unde au plecat cu 1,4 milioane de euro
Suspecții unui furt de bani și lingouri de aur, de peste 57.000 de euro, aceiași care ar fi spart casa unui notar, de unde au plecat cu 1,4 milioane de euro

O casă a luat foc în ziua în care proprietarii au plecat spre Italia, iar în locuință se aflau copiii acestora

O casă a luat foc în ziua în care proprietarii au plecat spre Italia, iar în locuință se aflau copiii acestora
O casă a luat foc în ziua în care proprietarii au plecat spre Italia, iar în locuință se aflau copiii acestora