Cetatea anunță al șaselea transfer al verii



Cetatea anunță al șaselea transfer al verii
Cetatea anunță al șaselea transfer al verii

După înregimentarea lui Cătălin Golofca, de la Șoimii Gura Humorului, Vlad Cimbru, de la FC Bacău, Stejărel Vișinar, Alin Burdeț și Matei Manolache, toți de la Gloria Bistrița, Cetatea Suceava a anunțat luni transferul atacantului ugandez Kayondo Mahadi Mahrez.

În vârstă de 29 de ani, noul jucător de pe Areni cunoaște foarte bine fotbalul românesc, evoluând în trecut pentru ACS Poli Timișoara, CSC Ghiroda și Giarmata Vii, CSM Deva, Steaua București și CSM Slatina.



Recomandări