Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport



Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport
Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport

O mașină în care se aflau patru persoane s-a izbit într-un copac, marți seara, pe raza orașului Salcea, pe șoseaua Aeroportului.
În mașină se aflau trei adulți și un minor, iar la momentul intervenției salvatorilor toți patru erau conștienți și cooperanți.
La fața locului intervin pompierii militari cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD, cu sprijinul a două echipaje de la Serviciul de Ambulanță Județean, toate cele patru persoane implicate în accident fiind preluate pentru a fi transportate la Unitatea de Primiri Urgențe de la Spitalul Județean Suceava.


Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport
Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport
Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport
Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport
Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport
Au intrat cu mașina în copac, în drum spre Aeroport


Recomandări

Doi tineri din Suceava, arestați pentru tentativă de omor după ce au intrat cu intenție în mașina unui polițist care păzea un camion cu lemne

Atacul tentativă de omor asupra unui polițist care păzea un camion cu lemne, la Broșteni, anchetat de Parchetul General al României
Atacul tentativă de omor asupra unui polițist care păzea un camion cu lemne, la Broșteni, anchetat de Parchetul General al României