Accident

Accident Femeie rănită după ciocnirea a două mașini, la Gălănești



Unul dintre autoturisme a fost lovit violent, din lateral, fiind proiectat într-un stâlp
Unul dintre autoturisme a fost lovit violent, din lateral, fiind proiectat într-un stâlp

Două mașini au fost implicate într-un accident rutier produs duminică, la prânz, pe raza comunei Gălănești. Unul dintre autoturisme a fost lovit violent, din lateral, fiind proiectat într-un stâlp.
Pompierii militari care au intervenit la fața locului transmit că au fost implicați trei adulți și un copil. În urma evaluărilor o femeie în vârstă de 33 ani a fost transportată la spital pentru îngrijiri medicale. Celelalte persoane nu aveau leziuni.
La fața locului au intervenit pompieri militari ai Detașamentului de Pompieri Rădăuți, cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD B2.


Două mașini au fost implicate într-un accident rutier produs duminică
Două mașini au fost implicate într-un accident rutier produs duminică
Unul dintre autoturisme a fost lovit violent, din lateral, fiind proiectat într-un stâlp
Unul dintre autoturisme a fost lovit violent, din lateral, fiind proiectat într-un stâlp


Recomandări

O femeie s-a urcat la volan fără permis, cu fiul în mașină, pentru o manevră de întoarcere și s-a răsturnat cu mașina într-un pârâu

O femeie s-a urcat la volan fără permis, cu fiul în mașină, pentru o manevră de întoarcere și s-a răsturnat cu mașina într-un pârâu
O femeie s-a urcat la volan fără permis, cu fiul în mașină, pentru o manevră de întoarcere și s-a răsturnat cu mașina într-un pârâu

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte
O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte