Un om de afaceri din Timișoara a fost omorât cu 3 cuțite de concubină



Un om de afaceri în vârstă de 48 de ani din Timișoara a fost omorât, marți seara, de concubina în vârstă de 18 ani, cu mai multe lovituri de cuțit, în locuința sa, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Marți seara, bărbatul de 48 de ani, patron al unei spălătorii auto din zona Bălcescu, și concubina sa de 18 ani au început să se certe.
La un moment dat, tânăra a luat trei cuțite din bucătărie și l-a înjunghiat în spate de cinci ori pe bărbat.
Tot tânăra a fost cea care a sunat la 112, iar medicii ajunși la fața locului nu au mai putut face altceva decât să constate decesul.
Fata de 18 ani era tăiată la mâna stângă și în stare de șoc. Potrivit polițiștilor, crima a avut loc într-o casă de pe strada Cozia din Timișoara.
La locul crimei au ajuns și polițiștii care continuă cercetările pentru a stabili exact ce s-a întâmplat.



Recomandări

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Un sucevean reclamă că a fost jignit și instigat la violență de personalul de la intrarea în sediul DSP Suceava

Un sucevean reclamă că a fost jignit și instigat la violență de personalul de la intrarea în sediul DSP Suceava
Un sucevean reclamă că a fost jignit și instigat la violență de personalul de la intrarea în sediul DSP Suceava