Femeie moartă după ce casa i-a fost cuprinsă de flăcări



Incendiul de la Sălăgeni
Incendiul de la Sălăgeni

O femeie a murit după ce casa în care locuia a luat foc. Tragedia s-a petrecut vineri, la orele prânzului, în satul Sălăgeni, comuna Dumbrăveni. Femeia a fost scoasă din casă de vecini, dar membrii echipajului medical sosit la fața locului au făcut manevre de resuscitare, dar fără folos. În momentul în care au ajuns pompierii, ardea generalizat o casă de locuit, flăcările fiind extinse și la o casă din vecinătate. Pentru lichidarea incendiului, la fașa locului au fost trimise trei autospeciale ale pompierilor, iar în sprijin un echipaj al Serviciului de Ambulanță al Județului Suceava.


Incendiul de la Sălăgeni
Incendiul de la Sălăgeni
Incendiul de la Sălăgeni
Incendiul de la Sălăgeni


Recomandări

O femeie s-a urcat la volan fără permis, cu fiul în mașină, pentru o manevră de întoarcere și s-a răsturnat cu mașina într-un pârâu

O femeie s-a urcat la volan fără permis, cu fiul în mașină, pentru o manevră de întoarcere și s-a răsturnat cu mașina într-un pârâu
O femeie s-a urcat la volan fără permis, cu fiul în mașină, pentru o manevră de întoarcere și s-a răsturnat cu mașina într-un pârâu

O casă a luat foc în ziua în care proprietarii au plecat spre Italia, iar în locuință se aflau copiii acestora

O casă a luat foc în ziua în care proprietarii au plecat spre Italia, iar în locuință se aflau copiii acestora
O casă a luat foc în ziua în care proprietarii au plecat spre Italia, iar în locuință se aflau copiii acestora