Două victime după ce o mașină a ieșit în decor de pe DN17



Mașină ieșită în decor de pe DN17
Mașină ieșită în decor de pe DN17

Un autoturism marca Opel a ”zburat” sâmbătă dimineață de pe carosabil și a ajuns la câțiva metri de drumul național 17. Incidentul a cărui cauză este cercetată acum de polițiști a avut loc în jurul orei 9.00, între Ilișești și Păltinoasa. La fața locului au fost chemați pompierii militari ai Detașamentului Suceava, care au intervenit cu o autospecială pentru descarcerare și două ambulanțe SMURD (B2 și TIM). Mașina a suferit avarii destul de serioase, iar două persoane care se aflau în Opel, un bărbat și o femeie, au suferit leziuni. Cei doi au fost preluați de echipajele medicale care i-au transferat la spital pentru investigații suplimentare și tratament de specialitate.


Mașină ieșită în decor de pe DN17
Mașină ieșită în decor de pe DN17
Mașină ieșită în decor de pe DN17
Mașină ieșită în decor de pe DN17
Mașină ieșită în decor de pe DN17
Mașină ieșită în decor de pe DN17


Recomandări

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

A vrut să întoarcă mașina fără a se asigura și a provocat un accident cu trei victime, printre care și un copil de doar un an

A vrut să întoarcă mașina fără a se asigura și a provocat un accident cu trei victime, printre care și un copil de doar un an
A vrut să întoarcă mașina fără a se asigura și a provocat un accident cu trei victime, printre care și un copil de doar un an