Bistrița: Bărbat căzut pe drum, lovit de o mașină a Poliției în timpul patrulării. Bărbatul a decedat la spital



Un bărbat căzut pe DN 17, care leagă Bistrița de Suceava, a fost lovit, joi, în localitatea Tiha Bârgăului, de o mașină a Poliției aflată în timpul serviciului de patrulare, pronosticul medicilor fiind rezervat în cazul victimei, deoarece a suferit mai multe traumatisme.Bărbatul căzut pe DN 17 și lovit, în localitatea Tiha Bârgăului, de o mașină a Poliției aflată în timpul serviciului de patrulare, a murit la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX.Purtătorul de cuvânt al Spitalului de Urgență Bistrița, dr. Mihaiela Mastan, a declarat că bărbatul accidentat la Tiha Bârgăului a murit la puțin timp după ce a ajuns la spital, din cauza numeroaselor răni suferite.Polițiștii au reușit să îl identifice pe bărbat, acesta fiind din Tiha Bârgăului.



Recomandări

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control
Bărbat de 65 de ani, în stare gravă la spital după ce mașina pe care o conducea a fost lovită violent de un alt vehicul scăpat de sub control

Un bărbat este în stare gravă, după ce autoturismul în care era, scăpat de sub control într-o curbă, s-a lovit de un autotren

Un bărbat este în stare gravă, după ce autoturismul în care era, scăpat de sub control într-o curbă, s-a lovit de un autotren
Un bărbat este în stare gravă, după ce autoturismul în care era, scăpat de sub control într-o curbă, s-a lovit de un autotren