Autoturism intrat într-un cap de pod. Două persoane au fost rănite



Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod

Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod, iar două persoane au fost rănite. Accidentul s-a petrecut la Salcea, iar la fața locului a mers modulul SMURD al pompierilor militari, cu sprijinul unui echipaj SAJ. Cele două persoane erau conștiente și cooperante și au primit îngrijiri medicale la fața locului. Ulterior, una din victime, o adolescentă în vârstă de 16 ani, a fost transportată la spital, pentru investigații suplimentare și tratament de specialitate.

Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod

Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod
Un autoturism a intrat vineri după-amiază într-un cap de pod


Recomandări

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte
O tânără de 18 ani a fost operată de urgență și este în comă, după accidentul violent de miercuri noapte

O femeie însărcinată și socrul ei, de 77 de ani, duși la spital după ce mașina cu care circulau a fost lovită de un tir

O femeie însărcinată și socrul ei de 77 de ani, duși la spital după ce mașina cu care circulau a fost lovită de un tir
O femeie însărcinată și socrul ei de 77 de ani, duși la spital după ce mașina cu care circulau a fost lovită de un tir