De 8 Martie

Primăria Suceava, „mâncată” de propriii angajați



Primăria Suceava, „mâncată” de propriii angajați
Primăria Suceava, „mâncată” de propriii angajați

Angajații municipalității sucevene au sărbătorit ziua de 8 Martie „mâncând” Primăria Suceava.
Aceștia chiar au savurat acest moment, ținând cont de faptul că a fost vorba de un tort imens, cu poza sediului Primăriei înfățișată pe un fel de glazură.
Ideea de a celebra 8 Martie împreună cu angajații, savurând un tort în sala mare, de Consiliu Local, i-a aparținut primarului Ion Lungu, care a împărțit flori tuturor femeilor din aparatul propriu al Primăriei Suceava.



Recomandări

82 de salariați ai Primăriei Suceava vor fi transferați la Administrația Piețelor Suceava, cu păstrarea drepturilor contractuale

82 de salariați ai Primăriei Suceava vor fi transferați la noua societate înființată, cu păstrarea drepturilor contractuale
82 de salariați ai Primăriei Suceava vor fi transferați la noua societate înființată, cu păstrarea drepturilor contractuale