Buni la toate

Polițiștii, chemați să găsească un telefon pierdut



Un bărbat beat turtă a sunat la Numărul de Urgențe 112 și a sesizat faptul că telefonul mobil i-a fost furat. Cel în cauză, Grigore M., a reclamat că furtul s-a produs în zona pieței din Câmpulung Moldovenesc. Ajunși la fața locului, polițiștii din localitate aveau să constate că cel care a sunat este în stare de ebrietate. După ce au inspectat zona în care a dormit (o bancă de lângă piață), polițiștii au găsit și telefonul, care căzuse din buzunarul reclamantului în timp ce dormea.



Recomandări

Polițiștii au împărțit amenzi după ce un chefliu a sunat la 112 și a reclamat că partenerul de pahar a plecat cu 10 lei

Polițiștii au împărțit amenzi după ce un chefliu a sunat la 112 și a reclamat că partenerul de pahar a plecat cu 10 lei
Polițiștii au împărțit amenzi după ce un chefliu a sunat la 112 și a reclamat că partenerul de pahar a plecat cu 10 lei