Carmen Iohannis, la deschiderea anului școlar, alături de elevii cărora le e dirigintă



Carmen Iohannis a participat la deschiderea anului școlar la Colegiul Național „Gheorghe Lazăr“ din Sibiu, unde este dirigintă la clasa a XI-a, prima doamnă spunând să își dorește de la noul an școlar să predomine rezultatele bune, transmite corespondentul MEDIAFAX.Carmen Iohannis a participat la festivitatea de deschidere a noului an, alături de directorul Colegiul Național „Gheorghe Lazăr“, iar după festivitate s-a îmbrățișat cu elevii din clasa a XI-a, unde este dirigintă, transmițându-le să se bucure de acest an școlar.



Recomandări

Absolvire cu emoții și premii pentru cea de-a treia generație de gimnaziu a Colegiului ”Hurmuzachi”

Absolvire cu emoții și premii pentru cea de-a treia generație de gimnaziu a Colegiului ”Hurmuzachi”
Absolvire cu emoții și premii pentru cea de-a treia generație de gimnaziu a Colegiului ”Hurmuzachi”

72 de școli din România, Republica Moldova și Ucraina, cu peste 2.000 de elevi și profesori, au participat la ediția a XXIV-a a Festivalului Interjudețean „Zilele Sportului Școlar” de la Putna

72 de școli din România, Republica Moldova și Ucraina, cu peste 2.000 de elevi și profesori, au participat la ediția a XXIV-a a Festivalului Interjudețean „Zilele Sportului Școlar” de la Putna
72 de școli din România, Republica Moldova și Ucraina, cu peste 2.000 de elevi și profesori, au participat la ediția a XXIV-a a Festivalului Interjudețean „Zilele Sportului Școlar” de la Putna