A adormit cu țigara aprinsă și a murit ars de viu



Tigară aprinsă
Tigară aprinsă

Un bărbat în vârstă de 53 de ani din satul Ruși-Mănăstioara, comuna Udești, a fost găsit mort în propria casă. Descoperirea a fost făcută în dimineața zilei de vineri, 27 decembrie, de către un vecin, care a sunat la serviciul unic de urgență 112 pentru a semnala incidentul. Polițiștii ajunși la fața locului au stabilit că bărbatul locuia singur, iar decesul a survenit după ce a adormit cu țigara aprinsă. De la această țigară, camera a luat foc, iar bărbatul a ars parțial. De asemenea, au fost distruse mai multe bunuri din camera unde era cadavrul.



Recomandări

Polițiștii au împărțit amenzi după ce un chefliu a sunat la 112 și a reclamat că partenerul de pahar a plecat cu 10 lei

Polițiștii au împărțit amenzi după ce un chefliu a sunat la 112 și a reclamat că partenerul de pahar a plecat cu 10 lei
Polițiștii au împărțit amenzi după ce un chefliu a sunat la 112 și a reclamat că partenerul de pahar a plecat cu 10 lei

Un bărbat și-a lovit vecinul cu scaunul în cap. Victima a murit din cauza rănilor, iar agresorul a făcut infarct și și-a găsit sfârșitul

Un bărbat și-a lovit vecinul cu scaunul în cap. Victima a murit din cauza rănilor, iar agresorul a făcut infarct și și-a găsit sfârșitul
Un bărbat și-a lovit vecinul cu scaunul în cap. Victima a murit din cauza rănilor, iar agresorul a făcut infarct și și-a găsit sfârșitul