Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”



Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”

Invitat la emisiunea „Eu cu cine votez?”, Cătălin Coman, candidat al PSD pentru funcția de primar al municipiului Fălticeni, a răspuns mai multor întrebări primite de la locuitori ai municipiului, nemulțumiți de anumite probleme ale urbei. Astfel, Cătălin Coman a explicat de ce Muzeul ”Ion Irimescu” nu este deschis în weekend, de ce gara din localitate este abandonată și nu există o linie de cale ferată funcțională în Fălticeni, de ce cetățenii ucraineni ocupă locurile din parcările de reședință etc. De asemenea, el a explicat și care este situația aparatului administrativ al Primăriei Fălticeni, despre care unii dintre opozanții săi spun că este supraîncărcat.
Cătălin Coman a lămurit și relația pe care o are cu firma Elbi și a explicat și de ce este nefondată acuzația că „a evoluat de când este primar, dintr-un semiasistat social într-un mare chiabur – samsar de terenuri”.
Din înregistrarea integrală a emisiunii, pe care o puteți viziona pe pagina noastră de Facebook sau pe canalul de YouTube al „Monitorului de Suceava”, mai puteți afla la ce s-a referit Cătălin Coman când a spus „s-a furat tot ce se putea fura din ea”, „Multă lume își dă cu părerea, vorbește, toți se pricep la toate” sau „În campania electorală, la toți li se pare că sunt ultradeștepți și ultraperformanți”.


Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”
Cătălin Coman: „În campania electorală, toți sunt ultradeștepți și ultraperformanți”


Recomandări

Fălticeniul și-a cinstit valorile: preotul Ioan Argatu și neurochirurgul Iustinian Ioachim Simion au devenit Cetățeni de Onoare ai municipiului

Fălticeniul și-a cinstit valorile: preotul Ioan Argatu și neurochirurgul Iustinian Ioachim Simion au devenit Cetățeni de Onoare ai municipiului
Fălticeniul și-a cinstit valorile: preotul Ioan Argatu și neurochirurgul Iustinian Ioachim Simion au devenit Cetățeni de Onoare ai municipiului

Casa Tatos, bijuterie arhitecturală din Fălticeni, a fost inaugurată și devine noul sediu al Stării Civile și Evidenței Persoanelor

Casa Tatos, bijuterie arhitecturală din Fălticeni, a fost inaugurată și devine noul sediu al Stării Civile și Evidenței Persoanelor
Casa Tatos, bijuterie arhitecturală din Fălticeni, a fost inaugurată și devine noul sediu al Stării Civile și Evidenței Persoanelor

Casa Tatos din Fălticeni și-a recăpătat strălucirea de acum 150 de ani printr-un proiect de reabilitare finanțat de primărie și Consiliul Județean

Casa Tatos din Fălticeni și-a recăpătat strălucirea de acum 150 de ani printr-un proiect de reabilitare finanțat de primărie și Consiliul Județean
Casa Tatos din Fălticeni și-a recăpătat strălucirea de acum 150 de ani printr-un proiect de reabilitare finanțat de primărie și Consiliul Județean