Google
 
luni, 1 iul 2013 - Anul XVIII, nr. 149 (5356)
ANUNŢURI ONLINE:
Acum: 0°C.
La noapte: °C. Meteo
Anunţuri OnlineMonitorulTVAlbum Foto
HoroscopRedacţiaPublicitate
Curs valutar euroEUR:Tendinta4,7432 lei
Curs valutar dolar americanUSD:Tendinta4,2921 lei
Newsletter Monitorul de Suceava RSS Monitorul de Suceava Monitorul de Suceava pe Google+ Monitorul de Suceava pe YouTube Monitorul de Suceava pe Twitter Monitorul de Suceava pe Facebook
Printeaza articolulPrintează articolul |  Trimite prin e-mailTrimite e-mail |  Trimite pe Yahoo MessengerMessenger |   ø imagini |   ø fişiere video

Programul meciurilor de marţi, miercuri şi joi, din Liga Europa

Programul meciurilor care se vor disputa, marţi, miercuri şi joi, în primul tur preliminar al Ligii Europa, fază în care evoluează şi Astra Giurgiu:

 

Marţi, 2 iulie:

Ora 18.45: FK Metalurg Skopje (Macedonia) - FK Qarabag (Azerbaidjan)

Sliema Wanderers FC (Malta) - FC Khazar Lankaran (Azerbaidjan)
Ora 19.00: JK Trans Narva (Estonia ) - Gefle IF (Suedia)

Ora 21.00: Bala Town FC (Ţara Galilor) - FC Levadia Tallinn (Estonia)

 

Miercuri, 3 iulie:

Ora 21.45: IF Fuglafjordur (Insulele Feroe) - Linfield FC (Irlanda de Nord)

 

Joi, 4 iulie:

Ora 16.00: FC Astana (Kazakhstan) - Botev Plovdiv (Bulgaria)

Ora 17.00: FC Chikhura Sachkhere (Georgia) - FC Vaduz (Liechtenstein)

Ora 18.00: FC Milsami Orhei (Moldova) - F91 Dudelange (Luxemburg)

FC Gandzasar Kapan (Armenia) - FC Aktobe (Kazakhstan)

Ora 18.30: FK Celik Niksici (Muntenegru) - Honved Budapesta (Ungaria)

UE Santa Coloma (Andorra) - HSK Zrinjski Mostar (Bosnia-Herţegovina)

Ora 18.45: FK Teteks (Macedonia) - FC Pyunik (Armenia)

Ora 19.00: Hibernians FC (Malta) - FK Vojvodina (Serbia)

FC Inter Baku (Azerbaidjan) - IFK Mariehamn (Finlanda) 
AS Jeunesse Esch (Luxemburg) - TPS Turku (Finlanda)
FK Kruoja (Lituania) - FC Dinamo Minsk (Belarus)

Ora 19.30: FC Flora Tallinn (Estonia) - FK Kukesi (Albania)

Ora 19.45: FK Suduva (Lituania) - FK Turnovo (Macedonia)

Ora 20.00: KF Laci (Albania) v FC Differdange 03 (Luxemburg)

FC Torpedo Kutaisi (Georgia) - MSK Zilina (Slovacia)

Tromso (Norvegia) - NK Celje (Slovenia)

FC Tiraspol (Moldova) - Skonto Riga (Letonia)

Ora 21.00: Prestatyn Town FC (Ţara Galilor) - Metalurgs Liepaja (Letonia)

PFC Levski Sofia (Bulgaria) v FC Irtysh Pavlodar (Kazakhstan)

KS Teuta (Albania) - FC Dacia Chişinău (Moldova)

Víkingur (Insulele Feroe) - FC Inter Turku (Finlanda)

Ora 21.10: VMFD Zalgiris (Lituania ) - Saint Patrick's Athletic FC (Irlanda)

Ora 21.30: AUK Broughton FC (Ţara Galilor) - FK Ventspils (Letonia)

FK Sarajevo (Bosnia-Herţegovina) - A.C. Libertas (San Marino)

Videoton (Ungaria) - FK Mladost Podgorica (Muntenegru)

FK Rudar Pljevlja (Muntenegru) - FC Mika (Armenia)

Ora 21.45: Drogheda United (Irlanda) - Malmo FF (Suedia)

NK Domzale (Slovenia) - Astra Giurgiu (România)

Crusaders FC (Irlanda de Nord) - Rosenborg Trondheim (Norvegia)

Ora 22.00: SP La Fiorita (San Marino) - FC Valletta (Malta)

Ora 22.15: Breidablik (Islanda) - FC Santa Coloma (Andorra)

KR Reykjavik (Islanda) - Glentoran FC (Irlanda de Nord)

Ora 22.30: IBV Vestmannaeyjar (Islanda) - HB Torshavn (Insulele Feroe).

Partidele retur vor avea loc la 9, 10 şi 11 iulie.

În lipsa unui acord scris din partea Monitorului de Suceava, puteţi prelua maxim 500 de caractere din acest articol dacă precizaţi sursa şi dacă inseraţi vizibil link-ul articolului Programul meciurilor de marţi, miercuri şi joi, din Liga Europa.
 Vizualizări articol: 771 | 
Notează articolul: 
  • Nota curentă 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programul meciurilor de marţi, miercuri şi joi, din Liga Europa0.05

Shopping City Suceava
DAREX AUTO - Showroom Botosani
AnnaCori
Comentarii

Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.


Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.



Optik Tataru - Cabinete Oftalmologice in Suceava
Meniul ZILEI în restaurante sucevene

HaiHui prin Bucovina

Clasamente

Loc
Echipa
J
V
E
I
P
G
  • 1.  Otelul Galati  18  12  3   3    39p 9  
  • 2.  FC Timisoara  18  8   10  0    34p 9  
  • 3.  FC Vaslui  18  9   5   4    32p 7  
  • 4.  Rapid  18  8   6   4    30p 16 
  • 5.  Gaz Metan  18  8   6   4    30p 7  
  • 6.  Steaua  18  8   5   5    29p 9  
  • 7.  Dinamo  18  8   5   5    29p 9  
  • 8.  CFR Cluj  18  7   6   5    27p 6  
  • 9.  Astra Ploiesti  18  4   9   5    21p -1 
  • 10.  U Craiova  18  5   5   8    20p 2  
  • 11.  Gloria Bistrita  18  5   5   8    20p -5 
  • 12.  FC Braşov  18  4   8   6    20p -6 
  • 13.  FCM Tg. Mures  18  5   5   8    20p -9 
  • 14.  U Cluj  18  5   5   8    20p -12
  • 15.  Pandurii Tg. Jiu  18  4   6   8    18p -8 
  • 16.  Victoria Branesti  18  4   6   8    18p -8 
  • 17.  Unirea Urziceni  18  4   6   8    18p -10
  • 18.  Sp. Studentesc  18  3   1   14   10p -15
  • 1.  Ceahlăul PN  15  10  5   0    35p 24 
  • 2.  Săgeata Năvodari  15  11  1   3    34p 18 
  • 3.  Concordia  15  9   4   2    31p 13 
  • 4.  FC Botoşani  15  7   4   4    25p 9  
  • 5.  Viitorul C-ta  15  6   6   3    24p 2  
  • 6.  Dunărea Galaţi  15  6   4   5    22p 11 
  • 7.  Astra II Ploieşti  15  6   4   5    22p 0  
  • 8.  Farul Constanţa  15  5   5   5    20p -2 
  • 9.  Gloria Buzău  15  4   6   5    18p -2 
  • 10.  Delta Tulcea  15  5   3   7    18p -5 
  • 11.  CS Otopeni  15  5   3   7    18p -7 
  • 12.  FC Snagov  15  5   2   8    17p -12
  • 13.  Juventus Buc  15  3   5   7    14p -8 
  • 14.  Steaua II  15  4   2   9    14p -10
  • 15.  Dinamo II  15  4   2   9    14p -16
  • 16.  CF Brăila  15  0   4   11    4p -15
  • 1.  Voinţa Sibiu  14  8   6   0    30p 12 
  • 2.  Petrolul Ploieşti  14  9   1   4    28p 12 
  • 3.  Dacia Mioveni  14  8   4   2    28p 8  
  • 4.  FC Bihor Oradea  14  8   2   4    26p 7  
  • 5.  FCM UTA Arad  14  7   3   4    24p 7  
  • 6.  Politehnica Iaşi  14  6   3   5    21p 8  
  • 7.  Alro Slatina  13  5   4   4    19p 3  
  • 8.  Gaz Metan CFR  14  4   5   5    17p -3 
  • 9.  FC Argeş Piteşti  14  5   2   7    17p -4 
  • 10.  CSM Rmn-Vâlcea  14  5   1   8    16p -1 
  • 11.  Arieşul Turda  14  4   3   7    15p -7 
  • 12.  Mureşul Deva  14  3   4   7    13p -7 
  • 13.  ACU Arad  14  3   4   7    13p -9 
  • 14.  Unirea Alba-Iulia  14  3   3   8    12p -11
  • 15.  FC Silvania ŞS  13  3   1   9    10p -15
  • 16.  Minerul Lupeni  0   0   0   0     0p 0  

Detalii clasamente

Ultima oră: local

Alte articole

Alte titluri din Sport international

Ştiri video

Ultima oră: naţional - internaţional

Alte articole

Gala Top 10 Suceveni

Top Articole

Elia Studio - Salon de infrumusetare
Mersul trenurilor de călători

SONDAJE

Consideraţi Legea antifumat în spaţiile publice o măsură bună?

Da
Nu
Nu mă interesează

Fotografia zilei - fotografie@monitorulsv.ro

Fotografia zilei