Fotbal

Maradona, aproape de droguri



Selecționerul argentinian Diego Maradona este extrem de afectat și stă închis în casă, după eliminarea Argentinei de Germania, scor 4-0, în sferturile de finală ale Cupei Mondiale, însă nu se droghează, a declarat medicul personal al fostului mare jucător, informează AFP.
Medicul lui Maradona a afirmat că fostul fotbalist „ar fi putut fi într-o stare mult mai proastă”. „Nu se droghează. Diego suferă de melancolie, dar nu a căzut în dependența de droguri”, a declarat Cahe.



Recomandări

A crescut numărul sucevenilor care au ajuns la Urgențe din cauza drogurilor. Cel mai tânăr pacient din acest an are 15 ani

Eveniment de informare organizat de Rotary Fălticeni, în cadrul Proiectului „Drogurile – de la fascinație la dependență”