TOYOTA - Noul Yaris electric hybrid
TOYOTA - Noul Yaris electric hybrid
TOYOTA - Noul Yaris electric hybrid
 
vineri, 10 iun 2016 - Anul XXI, nr. 135 (6248)
ANUNŢURI ONLINE:
Acum: 0°C.
La noapte: °C. Meteo
Anunţuri OnlineMonitorulTVAlbum Foto
HoroscopRedacţiaPublicitate
Curs valutar euroEUR:Tendinta4,8745 lei
Curs valutar dolar americanUSD:Tendinta4,0209 lei
Newsletter Monitorul de Suceava RSS Monitorul de Suceava Monitorul de Suceava pe YouTube Monitorul de Suceava pe Twitter Monitorul de Suceava pe Facebook
Printeaza articolulPrintează articolul |  Trimite prin e-mailTrimite e-mail |   ø imagini |   ø fişiere video

Tenis de câmp

Spectacolul e la el acasă în Cupa Monitorul

de
(citeşte alte articole de la acelaşi autor)

Ieri s-au disputat 13 meciuri în Cupa Monitorul, pe tabloul de astăzi al competiţiei aflându-se alte 11 partide, începând cu ora 8.00 dimineaţa.

La Cupa Monitorul 2016 şi-au anunţat participarea nu mai puţin de 182 de jucători din judeţul Suceava, care se întrec la patru categorii de concurs, Secundară, Principală, Elită şi Veterani. Turneul se va derula până la sfârşitul lunii septembrie la Bazele sportive Unirea şi IRE, interval de timp în care se vor disputa un număr record de 992 de meciuri. Mai trebuie precizat că ediţia din acest an va cuprinde, în premieră, şi două secţiuni noi, rezervate femeilor şi copiilor, unde înscrierile vor continua până la mijlocul lunii iunie.

Pentru mai multe detalii accesaţi link-ul https://www.monitorulsv.ro/Cupa-Tenis-Monitorul.

 

Rezultate înregistrate ieri în Cupa Monitorul:

Mihai Ududec – Sterian Andrieș

Elită, +40, Grupa D

Baza UNIREA

6-2, 6-3

Gabi Rusu – Petrică Horga

Elită, +40, Grupa C

Baza UNIREA

5-7, 5-7

Doru Țibulcă – Bogdan Zovea

Principală, Grupa E

Baza UNIREA

6-3, 6-1

Gheorghe Hînganu - Valeriu Avrămia

Veterani, Grupa C

Baza UNIREA

6-0, 6-0

Ștefan Hunceac – Sergiu Ceucă

Elită, - 40, Grupa A

Baza UNIREA

6-1, 4-6, 6-3

Bogdan Pădurariu – Gheorghe Bălan

Principală, Grupa F

Baza UNIREA

6-2, 6-3

Sorin Croitor – Laurențiu Cheleneagră

Principală, Grupa B

Baza IRE

6-4, 6-0

Vasile Vrînceanu - Mihai Gramaticu

Veterani, Grupa D

Baza IRE

7-5, 6-3

Stelică Airinei – Răzvan Guzu

Principală, Grupa L

Baza IRE

6-3, 6-1

Vlad Airinei – Daniel Hanusiac

Principală, Grupa J

Baza IRE

7-5, 2-6, 2-6

Ștefan Ungureanu – Narcis Polocoșer

Principală, Grupa E

Baza IRE

6-0, 2-6, 2-6

Liviu Petraru - Florin Babiuc

Veterani, Grupa C

Baza IRE

6-0, 6-0

Constantin Codrescu – Marian Schiotis

Veterani, Grupa B

Baza IRE

4-6, 6-2, 6-4

 

Programul zilei de astăzi:

Vineri, 10, iunie ora 08.00

Ștefan Dumitrescu - Radu Ulea

Secundară, Grupa C

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 08.00

Tiberiu Avram – Bogdan Grosu

Principală, Grupa B

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 09.00

Ovidiu Donțu – Cristi Chihaia

Principală Grupa A

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 14.00

Adrian Wendling - Tudor Hojbotă

Secundară, Grupa D

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 16.00

Ștefan Hunceac – Ioan Marincuța

Elită, - 40, Grupa A

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 16.30

Cezar Ioja – Doru Bădăluță

Principală, Grupa J

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 18.00

Vasile Ungureanu – Ovidiu Bîrsei

Principala, Grupa F

Baza UNIREA

Vineri, 10, iunie ora 09.00

Tiberiu Tîrnovan – Mihai Schul

Principală, Grupa D

Baza IRE

Vineri, 10, iunie ora 10.00

Tibi Serdenciuc – Nicu Costrîș

Principală, Grupa D

Baza IRE

Vineri, 10, iunie ora 13.00

Ionuţ Epureanu – Alex Drăgănescu

Secundară, Grupa F

Baza IRE

Vineri, 10, iunie ora 14.00

Constantin Semaca - Iluță Cocriș

Veterani, Grupa D

Baza IRE

 

În lipsa unui acord scris din partea Monitorului de Suceava, puteţi prelua maxim 500 de caractere din acest articol dacă precizaţi sursa şi dacă inseraţi vizibil link-ul articolului Spectacolul e la el acasă în Cupa Monitorul.
 Vizualizări articol: 1483 | 
Notează articolul: 
  • Nota curentă 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spectacolul e la el acasă în Cupa Monitorul0.05

Facos Suceava
Iulius Mall Suceava
LaStrada - Incaltaminte - Piele - Blanuri - Accesorii
Comentarii

Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.


Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.



Toyota - Noul Yaris Hybrid
Meniul ZILEI în restaurante sucevene

HaiHui prin Bucovina

Clasamente

Loc
Echipa
J
V
E
I
P
G
  • 1.  Otelul Galati  18  12  3   3    39p 9  
  • 2.  FC Timisoara  18  8   10  0    34p 9  
  • 3.  FC Vaslui  18  9   5   4    32p 7  
  • 4.  Rapid  18  8   6   4    30p 16 
  • 5.  Gaz Metan  18  8   6   4    30p 7  
  • 6.  Steaua  18  8   5   5    29p 9  
  • 7.  Dinamo  18  8   5   5    29p 9  
  • 8.  CFR Cluj  18  7   6   5    27p 6  
  • 9.  Astra Ploiesti  18  4   9   5    21p -1 
  • 10.  U Craiova  18  5   5   8    20p 2  
  • 11.  Gloria Bistrita  18  5   5   8    20p -5 
  • 12.  FC Braşov  18  4   8   6    20p -6 
  • 13.  FCM Tg. Mures  18  5   5   8    20p -9 
  • 14.  U Cluj  18  5   5   8    20p -12
  • 15.  Pandurii Tg. Jiu  18  4   6   8    18p -8 
  • 16.  Victoria Branesti  18  4   6   8    18p -8 
  • 17.  Unirea Urziceni  18  4   6   8    18p -10
  • 18.  Sp. Studentesc  18  3   1   14   10p -15
  • 1.  Ceahlăul PN  15  10  5   0    35p 24 
  • 2.  Săgeata Năvodari  15  11  1   3    34p 18 
  • 3.  Concordia  15  9   4   2    31p 13 
  • 4.  FC Botoşani  15  7   4   4    25p 9  
  • 5.  Viitorul C-ta  15  6   6   3    24p 2  
  • 6.  Dunărea Galaţi  15  6   4   5    22p 11 
  • 7.  Astra II Ploieşti  15  6   4   5    22p 0  
  • 8.  Farul Constanţa  15  5   5   5    20p -2 
  • 9.  Gloria Buzău  15  4   6   5    18p -2 
  • 10.  Delta Tulcea  15  5   3   7    18p -5 
  • 11.  CS Otopeni  15  5   3   7    18p -7 
  • 12.  FC Snagov  15  5   2   8    17p -12
  • 13.  Juventus Buc  15  3   5   7    14p -8 
  • 14.  Steaua II  15  4   2   9    14p -10
  • 15.  Dinamo II  15  4   2   9    14p -16
  • 16.  CF Brăila  15  0   4   11    4p -15
  • 1.  Voinţa Sibiu  14  8   6   0    30p 12 
  • 2.  Petrolul Ploieşti  14  9   1   4    28p 12 
  • 3.  Dacia Mioveni  14  8   4   2    28p 8  
  • 4.  FC Bihor Oradea  14  8   2   4    26p 7  
  • 5.  FCM UTA Arad  14  7   3   4    24p 7  
  • 6.  Politehnica Iaşi  14  6   3   5    21p 8  
  • 7.  Alro Slatina  13  5   4   4    19p 3  
  • 8.  Gaz Metan CFR  14  4   5   5    17p -3 
  • 9.  FC Argeş Piteşti  14  5   2   7    17p -4 
  • 10.  CSM Rmn-Vâlcea  14  5   1   8    16p -1 
  • 11.  Arieşul Turda  14  4   3   7    15p -7 
  • 12.  Mureşul Deva  14  3   4   7    13p -7 
  • 13.  ACU Arad  14  3   4   7    13p -9 
  • 14.  Unirea Alba-Iulia  14  3   3   8    12p -11
  • 15.  FC Silvania ŞS  13  3   1   9    10p -15
  • 16.  Minerul Lupeni  0   0   0   0     0p 0  

Detalii clasamente

Ultima oră: local

Alte articole

Alte titluri din Sport local

Ştiri video

Ultima oră: naţional - internaţional

Alte articole

Gala Top 10 Suceveni

Top Articole

Elia Studio - Salon de infrumusetare
Mersul trenurilor de călători

SONDAJE

Consideraţi Legea antifumat în spaţiile publice o măsură bună?

Da
Nu
Nu mă interesează

Fotografia zilei - fotografie@monitorulsv.ro

Fotografia zilei