sâmbătă, 16 oct 2021 - Anul XXVI, nr. 243 (7855)
ANUNŢURI ONLINE:
Acum: 0°C.
La noapte: °C. Meteo
Anunţuri OnlineMonitorulTVAlbum Foto
HoroscopRedacţiaPublicitate
Curs valutar euroEUR:Tendinta4,9484 lei
Curs valutar dolar americanUSD:Tendinta4,2646 lei
Newsletter Monitorul de Suceava RSS Monitorul de Suceava Monitorul de Suceava pe YouTube Monitorul de Suceava pe Twitter Monitorul de Suceava pe Facebook

Cupa Tenis Monitorul

Cupa TENIS Monitorul 2021

Campionatul JUDEŢEAN de tenis de câmp Monitorul-Select

FAZA II

În acest moment nu sunt meciuri programate în cadrul Cupei Tenis Monitorul

Clasament jucători Cupa Tenis „Monitorul” - Faza I
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (sub 40 ani)
1Florin DUMBRAVĂ661212100%6J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin BERARIU65121083.33%5
3Mihai TIPU6313646.15%3
4Andrei IOVU6313646.15%3
5Ștefan SIMERIA6213538.46%2
6Emilian PETRUNEAC6213538.46%2
7Cezar ONCIU601200%0
GRUPA B (sub 40 ani)
1Bogdan MARASIN661212100%6J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Marius ONCIU65131076.92%5
3Gheorghiță ȘESTAC6314750%3
4David IOJA6313646.15%3
5Alexandru STRATON6313646.15%3
6Dan VLĂDEANU6114428.57%1
7Vlad AIRINEI601317.69%0
GRUPA C (sub 40 ani)
1Mihai PÂNZARU661212100%6J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ştefan HUNCEAC65121083.33%5
3Sergiu CEUCĂ6412866.67%4
4Lucian POHOAŢĂ6312650%3
5Alin LEUCIUC6214428.57%2
6Mircea NEGRU6113323.08%1
7Bogdan COSTAN601317.69%0
GRUPA A (peste 40 ani)
1Mihai GOTCU65121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai TIPU65121083.33%5
3Alex NĂSTASĂ6412866.67%4
4Lucian POHOAŢĂ6412866.67%4
5Silviu MUREȘAN6213430.77%2
6Bogdan GROSU6114321.43%1
7Ştefan UNGUREANU601317.69%0
GRUPA B (peste 40 ani)
1Alin OPINCARU66141285.71%6J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Daniel ROŞU6414964.29%4
3Costel CHELARIU6413969.23%4
4Iuliu BUBURUZAN6314750%3
5Dorin GOIAN6313753.85%3
6Mihai SCHUL6113215.38%1
7Flavius ULICI601317.69%0
GRUPA C (peste 40 ani)
1Mihai PÂNZARU661212100%6J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Cezar IOJA65141071.43%5
3Gabriel TODERAŞCU6413969.23%4
4Mihai UDUDEC6313753.85%3
5Sorin MACIUC6212433.33%2
6Sebastian GHEORGHE6113215.38%1
7Sorin RAŢĂ601317.69%0
GRUPA A (peste 50 ani)
1Alex NĂSTASĂ5411981.82%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin BĂLAN5412975%4
3Costel AVRAM5411872.73%4
4Corneliu PARASCA5210440%2
5Vasile HÂNDRESCU5110220%1
6Dorin MIHAILĂ501000%0
GRUPA B (peste 50 ani)
1Viorel NEGRU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai VIERIU5312758.33%3
3Costel CHELARIU5312758.33%3
4Nicolae ILIUŢ5314750%3
5Ovidiu BUSUIOC5112433.33%1
6Dan PETRARIU501119.09%0
GRUPA C (peste 50 ani)
1Cezar IOJA551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Gabriel TODERAŞCU5311654.55%3
3Valentin DIMOFTE5313753.85%3
4Stelică AIRINEI5212650%2
5Mircea OVADIUC5110220%1
6Gigi BERARU5112325%1
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (plus 40 ani)
1Vlad ANGHELUŢĂ55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Sebastian GHEORGHE5411872.73%4
3Cătălin LUNGU5310660%3
4Ovidiu HATNEAN5210440%2
5Ovidiu CIMBRU5112433.33%1
6Iulian CARAS501000%0
GRUPA B (plus 40 ani)
1Dorin GOIAN55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Alexandru HUȚU5411872.73%4
3Andu VORNICU5311763.64%3
4Robert DAREA5212541.67%2
5Nicu PASCAR5111327.27%1
6Corneliu MORARI501000%0
GRUPA C (plus 40 ani)
1Bogdan GROSU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Răzvan GUZU5411872.73%4
3Codruţ POPESCU5311763.64%3
4Horaţiu NEACŞU5211545.45%2
5Sandrinio NEAGU5110220%1
6Adi VACARIU501000%0
GRUPA D (plus 40 ani)
1Ionel ȘUIU55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Feodor PARFENOV5311763.64%3
3Vasile BELCIUG5211545.45%2
4Mihai SCHUL5212541.67%2
5Luchian PETRUNEAC5211436.36%2
6Cornel DONIGA5111327.27%1
GRUPA E (plus 40 ani)
1Dan CHIUCHIȘAN55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Olivian BRANDIS5410880%4
3Ciprian COSTAN5311763.64%3
4Florin HOSTIUC5211545.45%2
5Ion TCACIUC5111218.18%1
6Bogdan APOSTOL501119.09%0
GRUPA F (plus 40 ani)
1Ştefan UNGUREANU55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Cătălin AVASILOAIE5412975%4
3Liviu AXINTI5313753.85%3
4Adi UNGUREANU5212650%2
5Lucian BURLACU5111327.27%1
6Iulian SEMACA501000%0
GRUPA A (minus 40 ani)
1Matei LUNGU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Răzvan MACIUC5410880%4
3Luca IOJA5312650%3
4Răzvan GUZU5211545.45%2
5Nicu PASCAR5111327.27%1
6Florin MONORANU501000%0
GRUPA B (minus 40 ani)
1Mircea NEGRU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Cătălin LUNGU5411872.73%4
3Ştefan MORARI5310660%3
4Codruţ POPESCU5211545.45%2
5Cătălin JURAVLE5111218.18%1
6Adrian CHIDINCIUC501119.09%0
GRUPA C (minus 40 ani)
1Daniel BUJDEI5410880%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Alexandru HUȚU5412866.67%4
3Maya ROTARI5311763.64%3
4Ciprian CONSTANTINOVICI5211436.36%2
5Alexandru CHISELIȚĂ5113430.77%1
6Horia MURGU5111327.27%1
GRUPA D (minus 40 ani)
1Bianca NICA5410880%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Bogdan COSTAN5412975%4
3Ionel ȘUIU5411872.73%4
4Liviu AXINTI5210440%2
5Iulian MATACHI5111327.27%1
6Lucian DAREA501000%0
GRUPA A (plus 50 ani)
1Adrian ȘPAC5413969.23%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai MACARIE5411981.82%4
3Ilie ȚEBREAN5312758.33%3
4Gelu DĂNILĂ5312758.33%3
5Vasile APOPEI5110220%1
6Romeo COSTAN501000%0
GRUPA B (plus 50 ani)
1Tibi SERDENCIUC5413861.54%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Petrică PARFENOV5411981.82%4
3Dorin ASAFTEI5312758.33%3
4Ovidiu DONŢU5310660%3
5Vasile COTOARĂ5111327.27%1
6Cornel TURCU501119.09%0
GRUPA C (plus 50 ani)
1Valeriu IFTIME551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Sorin CROITOR5311763.64%3
3Nicu COSTRÎŞ5312758.33%3
4Tiberiu AVRAM5311654.55%3
5Dumitru MORARU5110220%1
6Valentin CHIDOVEŢ501000%0
GRUPA D (plus 50 ani)
1Vasile UNGUREANU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Octavian LISSOV5410880%4
3Dan LEFTER5310660%3
4Horaţiu NEACŞU5210440%2
5Ion TCACIUC5110220%1
6Doru IACOB501000%0
GRUPA E (plus 50 ani)
1Cătălin AVASILOAIE551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Narcis POLOCOŞER5410880%4
3Liviu BOLOHAN5310660%3
4Valentin BACIUC5110220%1
5Tiberiu NICHIFOR5110220%1
6Vasile PLEŞCA5110220%1
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (plus 40 ani)
1Ciprian VĂCĂREANU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Daniel OSTAFI5412866.67%4
3Florin HAIDAMAC5310660%3
4Liviu PLATOC5211545.45%2
5Tudor GHERMAN5111327.27%1
6Nelu TCACIUC501000%0
GRUPA B (plus 40 ani)
1Andrei PÎȚU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ion TCACIUC5412975%4
3Costel CLIMINTE5213646.15%2
4Victor DOBOŞ5211545.45%2
5Niculai BOSANCU5211436.36%2
6Ciprian HREȚCANU501000%0
GRUPA C (plus 40 ani)
1Ionuţ ŢIPRIGAN55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Tiberiu NICHIFOR5410880%4
3Gavril VÎRVARA5311654.55%3
4Vasile HÂNDRESCU5211545.45%2
5Adi GRĂDINARIU5111327.27%1
6Oliver BUZEC501000%0
GRUPA D (plus 40 ani)
1Cristi DUŞA551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Sergiu ROTARI5410880%4
3Vasile BELCIUG5310660%3
4Marian REBEI5210440%2
5Alexandru MOLDOVAN5110220%1
6Cristian MACOVEICIUC501000%0
GRUPA E (plus 40 ani)
1Ioan ȘUTU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Sebi OLARU5410880%4
3Daniel BUJDER5312758.33%3
4Sandrinio NEAGU5210440%2
5Cornel DONIGA5111327.27%1
6Marius ŞUIU501000%0
GRUPA A (minus 40 ani)
1Ioan ȘUTU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ionuţ TCACIUC5310660%3
3Adrian PAVALEAN5311654.55%3
4Andrei PALAGHEANU5210440%2
5Ioan RĂDĂȘANU5211545.45%2
6Fornaro VITTORIO501119.09%0
GRUPA B (minus 40 ani)
1Andrei NEGRU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Daniel ISOPESCU5410880%4
3Gabriel PĂDURARIU5310660%3
4Adrian BACIUC5210440%2
5Alin MITULSCHI5110220%1
6Alin RUXANDRA501000%0
GRUPA C (minus 40 ani)
1Alexandru DRĂGĂNESCU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ilie HUȚULEAC5410880%4
3Daniel OSTAFI5312758.33%3
4Bogdan BOSANCU5211545.45%2
5Sorin ALEXA5110220%1
6Cristi CONSTANTIN501000%0
GRUPA D (minus 40 ani)
1Bogdan IOVU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Alexandru CHISĂLIȚĂ5412866.67%4
3Alexandru PENIȘOARĂ5311763.64%3
4George CRĂCIUNESCU5210440%2
5Răzvan SAVANCIUC5111327.27%1
6Mădălina CHIDINCIUC501000%0
GRUPA E (minus 40 ani)
1Dragoș ACHIȚEI551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ionuț ILIUȚĂ5411872.73%4
3Adrian CHIDINCIUC5311763.64%3
4Teodor MARCAN5211436.36%2
5Mihai DIACONIȚA5111327.27%1
6Lucian BALTARU501000%0
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (peste 60 ani)
1Constantin BĂLAN55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Nicolae ILIUŢ5411872.73%4
3Ovidiu BUSUIOC5312866.67%3
4Gheorghe HÎNGANU5211545.45%2
5Vasile HÂNDRESCU5110220%1
6Niculai BOSANCU501000%0
GRUPA B (peste 60 ani)
1Gigi BERARU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai VIERIU5410880%4
3Ilie ȚEBREAN5310660%3
4Gheorghe BALAN5211436.36%2
5Dumitru NEGRU5111327.27%1
6Corneliu CORNEANU501000%0
GRUPA A (peste 65 ani)
1Mihai VIERIU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ioan BEDICOV5410880%4
3Constantin SEMACA5310660%3
4Iluţă COCRIŞ5210440%2
5Sterian ANDRIEŞ5110220%1
6Vasile VRÎNCEANU501000%0
GRUPA B (peste 65 ani)
1Constantin CHETRARU449888.89%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Gheorghe HÎNGANU439777.78%3
3Vlad GRIGORIU429444.44%2
4Mihai GRĂMĂTICU419333.33%1
5Liviu PETRARU40800%0
GRUPA C (peste 65 ani)
1Gigi BERARIU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ioan CEUCĂ5410880%4
3Valeriu AVRĂMIA5310660%3
4Dorin BOȘCOIANU5210440%2
5Aurel STĂNICĂ5110220%1
6Dorin POTOLEA501000%0
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A
1Petriana POPOVICI55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ana CÂRLIGEANU5411872.73%4
3Laura CÂRLIGEANU5311763.64%3
4Alexandra NITU5212541.67%2
5Mihaela ALBU5110220%1
6Rodica PARFENOV501119.09%0
GRUPA B
1Cici ROBCIUC551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Andreea STAN5412866.67%4
3Mădălina CHIDINCIUC5311654.55%3
4Alina POPOVICI DUMBRAVĂ5212541.67%2
5Ioana FILOTE5110220%1
6Geta LAZAROVICI5013323.08%0

Rezultate meciuri Cupa Tenis „Monitorul” - Faza I
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (sub 40 ani)
sâmbătă, 21 august 2021, ora 18:00Florin DUMBRAVĂ - Constantin BERARIU6 - 36 - 0 
joi, 8 iulie 2021, ora 11:00Florin DUMBRAVĂ - Mihai TIPU6 - 26 - 2 
vineri, 9 iulie 2021, ora 7:00Florin DUMBRAVĂ - Andrei IOVU6 - 16 - 4 
joi, 20 mai 2021, ora 9:00Florin DUMBRAVĂ - Cezar ONCIU6 - 06 - 1 
marţi, 22 iunie 2021, ora 9:30Florin DUMBRAVĂ - Emilian PETRUNEAC6 - 26 - 1 
marţi, 22 iunie 2021, ora 8:00Florin DUMBRAVĂ - Ștefan SIMERIA6 - 06 - 0 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 8:00Constantin BERARIU - Mihai TIPU6 - 46 - 4 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 8:00Constantin BERARIU - Andrei IOVU6 - 06 - 2 
miercuri, 30 iunie 2021, ora 6:00Constantin BERARIU - Cezar ONCIU6 - 06 - 0 retras din competitie
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 16:00Constantin BERARIU - Emilian PETRUNEAC6 - 06 - 3 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 15:00Constantin BERARIU - Ștefan SIMERIA6 - 06 - 2 
duminică, 25 iulie 2021, ora 20:00Mihai TIPU - Andrei IOVU6 - 16 - 2 
luni, 17 mai 2021, ora 10:00Mihai TIPU - Cezar ONCIU6 - 16 - 1 
miercuri, 26 mai 2021, ora 16:00Mihai TIPU - Emilian PETRUNEAC4 - 64 - 6 
vineri, 16 iulie 2021, ora 8:00Mihai TIPU - Ștefan SIMERIA4 - 67 - 57 - 6
marţi, 15 iunie 2021, ora 6:00Andrei IOVU - Cezar ONCIU6 - 06 - 0 retras din competitie
marţi, 25 mai 2021, ora 20:00Andrei IOVU - Emilian PETRUNEAC7 - 64 - 66 - 2
luni, 7 iunie 2021, ora 18:00Andrei IOVU - Ștefan SIMERIA6 - 16 - 4 
marţi, 13 iulie 2021, ora 6:00Cezar ONCIU - Emilian PETRUNEAC0 - 60 - 6 retras din competitie
marţi, 15 iunie 2021, ora 6:00Cezar ONCIU - Ștefan SIMERIA0 - 60 - 6 retras din competitie
sâmbătă, 26 iunie 2021, ora 12:00Emilian PETRUNEAC - Ștefan SIMERIA4 - 63 - 6 
GRUPA B (sub 40 ani)
marţi, 25 mai 2021, ora 10:00Bogdan MARASIN - Marius ONCIU6 - 16 - 1 
luni, 7 iunie 2021, ora 12:00Bogdan MARASIN - Dan VLĂDEANU6 - 06 - 0 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 18:00Bogdan MARASIN - Alexandru STRATON6 - 06 - 1 
luni, 24 mai 2021, ora 20:00Bogdan MARASIN - Vlad AIRINEI6 - 36 - 2 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 12:00Bogdan MARASIN - David IOJA6 - 16 - 1 
sâmbătă, 24 iulie 2021, ora 16:00Bogdan MARASIN - Gheorghiță ȘESTAC6 - 16 - 1 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 8:00Marius ONCIU - Dan VLĂDEANU6 - 06 - 0 (W.O.)
marţi, 13 iulie 2021, ora 20:00Marius ONCIU - Alexandru STRATON6 - 16 - 0 
marţi, 6 iulie 2021, ora 21:00Marius ONCIU - Vlad AIRINEI6 - 26 - 2 
luni, 23 august 2021, ora 11:00Marius ONCIU - David IOJA6 - 06 - 0 w.o.
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 12:00Marius ONCIU - Gheorghiță ȘESTAC6 - 11 - 66 - 0
marţi, 6 iulie 2021, ora 15:00Dan VLĂDEANU - Alexandru STRATON3 - 66 - 43 - 6
duminică, 11 iulie 2021, ora 12:00Dan VLĂDEANU - Vlad AIRINEI6 - 16 - 0 
marţi, 10 august 2021, ora 14:00Dan VLĂDEANU - David IOJA6 - 33 - 63 - 6
marţi, 6 iulie 2021, ora 6:00Dan VLĂDEANU - Gheorghiță ȘESTAC0 - 60 - 6 W.O.
luni, 17 mai 2021, ora 18:00Alexandru STRATON - Vlad AIRINEI7 - 56 - 0 
luni, 23 august 2021, ora 16:00Alexandru STRATON - David IOJA6 - 06 - 0 w.o.
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 18:00Alexandru STRATON - Gheorghiță ȘESTAC4 - 62 - 6 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 16:00Vlad AIRINEI - David IOJA4 - 64 - 6 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 19:00Vlad AIRINEI - Gheorghiță ȘESTAC6 - 34 - 61 - 6
marţi, 10 august 2021, ora 18:00David IOJA - Gheorghiță ȘESTAC6 - 37 - 5 
GRUPA C (sub 40 ani)
luni, 16 august 2021, ora 8:00Mihai PÂNZARU - Lucian POHOAŢĂ6 - 36 - 3 
luni, 12 iulie 2021, ora 18:00Mihai PÂNZARU - Sergiu CEUCĂ6 - 16 - 2 
miercuri, 7 iulie 2021, ora 20:00Mihai PÂNZARU - Alin LEUCIUC6 - 36 - 1 
marţi, 6 iulie 2021, ora 18:00Mihai PÂNZARU - Ştefan HUNCEAC6 - 16 - 2 
miercuri, 26 mai 2021, ora 18:00Mihai PÂNZARU - Mircea NEGRU6 - 26 - 2 
miercuri, 26 mai 2021, ora 19:30Mihai PÂNZARU - Bogdan COSTAN6 - 16 - 1 
luni, 19 iulie 2021, ora 18:00Lucian POHOAŢĂ - Sergiu CEUCĂ3 - 63 - 6 
miercuri, 23 iunie 2021, ora 18:00Lucian POHOAŢĂ - Alin LEUCIUC6 - 37 - 5 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 10:00Lucian POHOAŢĂ - Ştefan HUNCEAC0 - 64 - 6 
vineri, 25 iunie 2021, ora 12:00Lucian POHOAŢĂ - Mircea NEGRU6 - 26 - 1 
joi, 12 august 2021, ora 7:00Lucian POHOAŢĂ - Bogdan COSTAN6 - 36 - 3 
sâmbătă, 15 mai 2021, ora 16:00Sergiu CEUCĂ - Alin LEUCIUC6 - 26 - 4 
joi, 27 mai 2021, ora 10:00Sergiu CEUCĂ - Ştefan HUNCEAC3 - 64 - 6 
joi, 22 iulie 2021, ora 10:00Sergiu CEUCĂ - Mircea NEGRU6 - 36 - 2 
duminică, 6 iunie 2021, ora 10:00Sergiu CEUCĂ - Bogdan COSTAN6 - 26 - 1 
joi, 29 iulie 2021, ora 16:00Alin LEUCIUC - Ştefan HUNCEAC2 - 62 - 6 
marţi, 17 august 2021, ora 7:00Alin LEUCIUC - Mircea NEGRU4 - 67 - 66 - 3
marţi, 6 iulie 2021, ora 7:00Alin LEUCIUC - Bogdan COSTAN4 - 67 - 67 - 6
marţi, 13 iulie 2021, ora 10:00Ştefan HUNCEAC - Mircea NEGRU6 - 26 - 0 
miercuri, 2 iunie 2021, ora 10:00Ştefan HUNCEAC - Bogdan COSTAN6 - 16 - 0 
joi, 17 iunie 2021, ora 10:00Mircea NEGRU - Bogdan COSTAN7 - 57 - 5 
GRUPA A (peste 40 ani)
duminică, 15 august 2021, ora 20:00Mihai TIPU - Lucian POHOAŢĂ6 - 06 - 0 wo
luni, 10 mai 2021, ora 6:00Mihai TIPU - Bogdan GROSU6 - 36 - 3 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 20:00Mihai TIPU - Silviu MUREȘAN6 - 06 - 2 
luni, 21 iunie 2021, ora 16:00Mihai TIPU - Alex NĂSTASĂ6 - 06 - 0 w.o.
joi, 22 iulie 2021, ora 8:00Mihai TIPU - Ştefan UNGUREANU6 - 33 - 1 ÎNTRERUPT
vineri, 23 iulie 2021, ora 8:00Mihai TIPU - Mihai GOTCU0 - 60 - 6 (W.O.)
joi, 1 iulie 2021, ora 14:00Lucian POHOAŢĂ - Bogdan GROSU6 - 16 - 1 
marţi, 6 iulie 2021, ora 16:00Lucian POHOAŢĂ - Silviu MUREȘAN6 - 06 - 1 
luni, 12 iulie 2021, ora 18:00Lucian POHOAŢĂ - Alex NĂSTASĂ3 - 64 - 6 
luni, 26 iulie 2021, ora 16:00Lucian POHOAŢĂ - Ştefan UNGUREANU6 - 17 - 6 
marţi, 10 august 2021, ora 8:00Lucian POHOAŢĂ - Mihai GOTCU6 - 36 - 2 
marţi, 13 iulie 2021, ora 11:00Bogdan GROSU - Silviu MUREȘAN1 - 66 - 42 - 6
vineri, 9 iulie 2021, ora 8:00Bogdan GROSU - Alex NĂSTASĂ0 - 64 - 6 
marţi, 22 iunie 2021, ora 14:00Bogdan GROSU - Ştefan UNGUREANU3 - 66 - 16 - 1
joi, 24 iunie 2021, ora 10:00Bogdan GROSU - Mihai GOTCU4 - 63 - 6 
vineri, 4 iunie 2021, ora 16:00Silviu MUREȘAN - Alex NĂSTASĂ6 - 75 - 7 
vineri, 21 mai 2021, ora 16:00Silviu MUREȘAN - Ştefan UNGUREANU6 - 36 - 3 
sâmbătă, 31 iulie 2021, ora 16:00Silviu MUREȘAN - Mihai GOTCU2 - 60 - 6 
marţi, 10 august 2021, ora 8:00Alex NĂSTASĂ - Ştefan UNGUREANU6 - 26 - 1 
luni, 17 mai 2021, ora 8:00Alex NĂSTASĂ - Mihai GOTCU3 - 60 - 6 
marţi, 29 iunie 2021, ora 10:00Ştefan UNGUREANU - Mihai GOTCU4 - 62 - 6 
GRUPA B (peste 40 ani)
miercuri, 14 iulie 2021, ora 14:00Alin OPINCARU - Dorin GOIAN6 - 26 - 4 
joi, 5 august 2021, ora 16:00Alin OPINCARU - Daniel ROŞU6 - 35 - 76 - 3
vineri, 9 iulie 2021, ora 16:00Alin OPINCARU - Iuliu BUBURUZAN6 - 26 - 2 
joi, 19 august 2021, ora 14:00Alin OPINCARU - Costel CHELARIU6 - 15 - 76 - 4
joi, 29 iulie 2021, ora 10:00Alin OPINCARU - Mihai SCHUL6 - 16 - 2 
duminică, 23 mai 2021, ora 12:00Alin OPINCARU - Flavius ULICI6 - 16 - 1 
joi, 8 iulie 2021, ora 10:00Dorin GOIAN - Daniel ROŞU6 - 46 - 3 
marţi, 25 mai 2021, ora 8:30Dorin GOIAN - Iuliu BUBURUZAN6 - 32 - 64 - 6
sâmbătă, 29 mai 2021, ora 8:00Dorin GOIAN - Costel CHELARIU3 - 64 - 6 
vineri, 23 iulie 2021, ora 10:00Dorin GOIAN - Mihai SCHUL6 - 16 - 4 
duminică, 11 iulie 2021, ora 8:00Dorin GOIAN - Flavius ULICI6 - 46 - 1 
marţi, 22 iunie 2021, ora 10:00Daniel ROŞU - Iuliu BUBURUZAN6 - 24 - 66 - 0
miercuri, 11 august 2021, ora 10:00Daniel ROŞU - Costel CHELARIU6 - 46 - 4 
duminică, 11 iulie 2021, ora 10:00Daniel ROŞU - Mihai SCHUL6 - 16 - 0 
duminică, 1 august 2021, ora 10:00Daniel ROŞU - Flavius ULICI6 - 16 - 0 
vineri, 28 mai 2021, ora 8:30Iuliu BUBURUZAN - Costel CHELARIU2 - 63 - 6 
vineri, 30 iulie 2021, ora 18:00Iuliu BUBURUZAN - Mihai SCHUL6 - 46 - 4 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 8:00Iuliu BUBURUZAN - Flavius ULICI6 - 36 - 2 
duminică, 13 iunie 2021, ora 16:00Costel CHELARIU - Mihai SCHUL6 - 46 - 4 
duminică, 4 iulie 2021, ora 12:00Costel CHELARIU - Flavius ULICI6 - 36 - 0 
duminică, 18 iulie 2021, ora 20:00Mihai SCHUL - Flavius ULICI7 - 65 - 76 - 4
GRUPA C (peste 40 ani)
luni, 26 iulie 2021, ora 18:00Mihai PÂNZARU - Gabriel TODERAŞCU6 - 26 - 2 
luni, 21 iunie 2021, ora 21:00Mihai PÂNZARU - Sorin MACIUC6 - 36 - 3 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 20:00Mihai PÂNZARU - Mihai UDUDEC6 - 26 - 2 
marţi, 10 august 2021, ora 17:00Mihai PÂNZARU - Cezar IOJA6 - 46 - 4 
joi, 22 iulie 2021, ora 17:00Mihai PÂNZARU - Sebastian GHEORGHE6 - 16 - 1 
luni, 21 iunie 2021, ora 20:00Mihai PÂNZARU - Sorin RAŢĂ6 - 36 - 3 
joi, 15 iulie 2021, ora 8:00Gabriel TODERAŞCU - Sorin MACIUC6 - 06 - 1 
marţi, 29 iunie 2021, ora 8:00Gabriel TODERAŞCU - Mihai UDUDEC6 - 46 - 4 
marţi, 22 iunie 2021, ora 16:00Gabriel TODERAŞCU - Cezar IOJA7 - 54 - 64 - 6
miercuri, 14 iulie 2021, ora 10:00Gabriel TODERAŞCU - Sebastian GHEORGHE6 - 36 - 4 
vineri, 30 iulie 2021, ora 16:00Gabriel TODERAŞCU - Sorin RAŢĂ6 - 46 - 4 
miercuri, 23 iunie 2021, ora 8:00Sorin MACIUC - Mihai UDUDEC5 - 71 - 6 
luni, 28 iunie 2021, ora 16:00Sorin MACIUC - Cezar IOJA1 - 61 - 6 
miercuri, 26 mai 2021, ora 18:00Sorin MACIUC - Sebastian GHEORGHE6 - 16 - 2 
miercuri, 16 iunie 2021, ora 20:00Sorin MACIUC - Sorin RAŢĂ6 - 16 - 1 
joi, 20 mai 2021, ora 16:00Mihai UDUDEC - Cezar IOJA3 - 67 - 51 - 6
luni, 26 iulie 2021, ora 10:00Mihai UDUDEC - Sebastian GHEORGHE7 - 66 - 2 
joi, 29 iulie 2021, ora 8:00Mihai UDUDEC - Sorin RAŢĂ6 - 16 - 2 
luni, 23 august 2021, ora 14:00Cezar IOJA - Sebastian GHEORGHE6 - 06 - 0 w.o.
marţi, 10 august 2021, ora 16:00Cezar IOJA - Sorin RAŢĂ6 - 26 - 4 
luni, 12 iulie 2021, ora 20:00Sebastian GHEORGHE - Sorin RAŢĂ3 - 66 - 26 - 3
GRUPA A (peste 50 ani)
joi, 15 iulie 2021, ora 16:00Alex NĂSTASĂ - Constantin BĂLAN6 - 12 - 64 - 6
luni, 24 mai 2021, ora 18:00Alex NĂSTASĂ - Dorin MIHAILĂ6 - 06 - 0 retras din competitie
luni, 19 iulie 2021, ora 18:00Alex NĂSTASĂ - Vasile HÂNDRESCU6 - 16 - 1 
luni, 7 iunie 2021, ora 16:00Alex NĂSTASĂ - Costel AVRAM6 - 36 - 3 
vineri, 25 iunie 2021, ora 8:00Alex NĂSTASĂ - Corneliu PARASCA6 - 16 - 1 
duminică, 9 mai 2021, ora 6:00Constantin BĂLAN - Dorin MIHAILĂ6 - 06 - 0 retras din competitie
marţi, 25 mai 2021, ora 13:30Constantin BĂLAN - Vasile HÂNDRESCU6 - 06 - 1 
joi, 15 iulie 2021, ora 14:00Constantin BĂLAN - Costel AVRAM1 - 66 - 43 - 6
marţi, 25 mai 2021, ora 12:00Constantin BĂLAN - Corneliu PARASCA6 - 26 - 1 
duminică, 9 mai 2021, ora 6:00Dorin MIHAILĂ - Vasile HÂNDRESCU0 - 60 - 6 retras din competitie
duminică, 9 mai 2021, ora 6:00Dorin MIHAILĂ - Costel AVRAM0 - 60 - 6 retras din competitie
duminică, 9 mai 2021, ora 6:00Dorin MIHAILĂ - Corneliu PARASCA0 - 60 - 6 retras din competitie
vineri, 4 iunie 2021, ora 16:00Vasile HÂNDRESCU - Costel AVRAM1 - 60 - 6 
luni, 24 mai 2021, ora 12:00Vasile HÂNDRESCU - Corneliu PARASCA1 - 62 - 6 
marţi, 13 iulie 2021, ora 8:00Costel AVRAM - Corneliu PARASCA6 - 16 - 1 
GRUPA B (peste 50 ani)
vineri, 25 iunie 2021, ora 12:00Viorel NEGRU - Ovidiu BUSUIOC6 - 26 - 3 
joi, 12 august 2021, ora 14:00Viorel NEGRU - Costel CHELARIU7 - 57 - 6 
luni, 26 iulie 2021, ora 10:00Viorel NEGRU - Mihai VIERIU6 - 26 - 0 
joi, 1 iulie 2021, ora 14:00Viorel NEGRU - Nicolae ILIUŢ6 - 42 - 66 - 3
marţi, 25 mai 2021, ora 12:30Viorel NEGRU - Dan PETRARIU6 - 36 - 3 
luni, 2 august 2021, ora 8:00Ovidiu BUSUIOC - Costel CHELARIU6 - 44 - 63 - 6
luni, 12 iulie 2021, ora 10:00Ovidiu BUSUIOC - Mihai VIERIU3 - 60 - 6 wo
vineri, 9 iulie 2021, ora 10:00Ovidiu BUSUIOC - Nicolae ILIUŢ6 - 32 - 64 - 6
vineri, 30 iulie 2021, ora 8:00Ovidiu BUSUIOC - Dan PETRARIU6 - 26 - 2 
vineri, 25 iunie 2021, ora 10:00Costel CHELARIU - Mihai VIERIU3 - 66 - 43 - 6
miercuri, 23 iunie 2021, ora 12:00Costel CHELARIU - Nicolae ILIUŢ6 - 26 - 4 
luni, 5 iulie 2021, ora 12:00Costel CHELARIU - Dan PETRARIU7 - 66 - 3 
joi, 27 mai 2021, ora 10:00Mihai VIERIU - Nicolae ILIUŢ0 - 67 - 63 - 6
duminică, 23 mai 2021, ora 6:00Mihai VIERIU - Dan PETRARIU7 - 66 - 2 
joi, 15 iulie 2021, ora 18:00Nicolae ILIUŢ - Dan PETRARIU6 - 31 - 67 - 5
GRUPA C (peste 50 ani)
sâmbătă, 7 august 2021, ora 6:00Gabriel TODERAŞCU - Cezar IOJA0 - 60 - 6 wo
sâmbătă, 3 iulie 2021, ora 14:00Gabriel TODERAŞCU - Mircea OVADIUC6 - 36 - 2 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 6:00Gabriel TODERAŞCU - Stelică AIRINEI0 - 60 - 6 wo
duminică, 16 mai 2021, ora 14:00Gabriel TODERAŞCU - Gigi BERARU6 - 46 - 2 
marţi, 25 mai 2021, ora 12:00Gabriel TODERAŞCU - Valentin DIMOFTE6 - 44 - 66 - 2
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 16:00Cezar IOJA - Mircea OVADIUC6 - 46 - 4 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 10:00Cezar IOJA - Stelică AIRINEI6 - 46 - 4 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 12:00Cezar IOJA - Gigi BERARU7 - 57 - 6 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 18:00Cezar IOJA - Valentin DIMOFTE6 - 47 - 5 
sâmbătă, 26 iunie 2021, ora 12:00Mircea OVADIUC - Stelică AIRINEI1 - 61 - 6 
joi, 10 iunie 2021, ora 6:00Mircea OVADIUC - Gigi BERARU7 - 66 - 4 
marţi, 29 iunie 2021, ora 20:00Mircea OVADIUC - Valentin DIMOFTE0 - 61 - 6 
vineri, 9 iulie 2021, ora 20:00Stelică AIRINEI - Gigi BERARU6 - 43 - 66 - 7
duminică, 25 iulie 2021, ora 6:00Stelică AIRINEI - Valentin DIMOFTE1 - 66 - 35 - 7
sâmbătă, 26 iunie 2021, ora 19:00Gigi BERARU - Valentin DIMOFTE4 - 66 - 23 - 6
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (plus 40 ani)
sâmbătă, 7 august 2021, ora 8:00Sebastian GHEORGHE - Vlad ANGHELUŢĂ0 - 61 - 6 
miercuri, 12 mai 2021, ora 10:00Sebastian GHEORGHE - Cătălin LUNGU7 - 66 - 2 
marţi, 27 iulie 2021, ora 16:00Sebastian GHEORGHE - Ovidiu CIMBRU6 - 35 - 76 - 1
duminică, 8 august 2021, ora 6:00Sebastian GHEORGHE - Iulian CARAS6 - 06 - 0 wo
vineri, 4 iunie 2021, ora 12:00Sebastian GHEORGHE - Ovidiu HATNEAN6 - 26 - 1 
duminică, 8 august 2021, ora 8:00Vlad ANGHELUŢĂ - Cătălin LUNGU6 - 16 - 1 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 14:00Vlad ANGHELUŢĂ - Ovidiu CIMBRU6 - 76 - 16 - 3
duminică, 8 august 2021, ora 6:00Vlad ANGHELUŢĂ - Iulian CARAS6 - 06 - 0 wo
sâmbătă, 26 iunie 2021, ora 14:00Vlad ANGHELUŢĂ - Ovidiu HATNEAN6 - 06 - 0 
duminică, 6 iunie 2021, ora 12:00Cătălin LUNGU - Ovidiu CIMBRU6 - 36 - 3 
duminică, 8 august 2021, ora 6:00Cătălin LUNGU - Iulian CARAS6 - 06 - 0 wo
miercuri, 9 iunie 2021, ora 10:00Cătălin LUNGU - Ovidiu HATNEAN7 - 66 - 3 
duminică, 8 august 2021, ora 6:00Ovidiu CIMBRU - Iulian CARAS6 - 06 - 0 wo
marţi, 29 iunie 2021, ora 8:00Ovidiu CIMBRU - Ovidiu HATNEAN0 - 65 - 7 
duminică, 8 august 2021, ora 6:00Iulian CARAS - Ovidiu HATNEAN0 - 60 - 6 wo
GRUPA B (plus 40 ani)
joi, 29 iulie 2021, ora 18:00Dorin GOIAN - Alexandru HUȚU6 - 36 - 4 
luni, 5 iulie 2021, ora 8:00Dorin GOIAN - Andu VORNICU3 - 66 - 16 - 1
marţi, 6 iulie 2021, ora 16:00Dorin GOIAN - Robert DAREA6 - 26 - 4 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 10:00Dorin GOIAN - Nicu PASCAR6 - 06 - 1 
luni, 7 iunie 2021, ora 20:00Dorin GOIAN - Corneliu MORARI6 - 06 - 1 
luni, 12 iulie 2021, ora 16:00Alexandru HUȚU - Andu VORNICU6 - 36 - 3 
miercuri, 26 mai 2021, ora 6:00Alexandru HUȚU - Robert DAREA3 - 66 - 36 - 3
marţi, 27 iulie 2021, ora 16:00Alexandru HUȚU - Nicu PASCAR6 - 26 - 3 
joi, 24 iunie 2021, ora 18:00Alexandru HUȚU - Corneliu MORARI6 - 46 - 1 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 14:00Andu VORNICU - Robert DAREA6 - 36 - 2 
marţi, 18 mai 2021, ora 14:00Andu VORNICU - Nicu PASCAR6 - 16 - 1 
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Andu VORNICU - Corneliu MORARI6 - 06 - 0 w.o.
miercuri, 30 iunie 2021, ora 8:00Robert DAREA - Nicu PASCAR5 - 76 - 36 - 3
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Robert DAREA - Corneliu MORARI6 - 06 - 0 w.o.
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Nicu PASCAR - Corneliu MORARI6 - 06 - 0 w.o.
GRUPA C (plus 40 ani)
joi, 3 iunie 2021, ora 14:00Bogdan GROSU - Codruţ POPESCU6 - 13 - 66 - 1
miercuri, 9 iunie 2021, ora 12:00Bogdan GROSU - Răzvan GUZU6 - 46 - 3 
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Bogdan GROSU - Adi VACARIU6 - 06 - 0 w.o.
miercuri, 12 mai 2021, ora 18:00Bogdan GROSU - Horaţiu NEACŞU6 - 16 - 4 
luni, 12 iulie 2021, ora 7:30Bogdan GROSU - Sandrinio NEAGU6 - 16 - 0 
miercuri, 16 iunie 2021, ora 16:00Codruţ POPESCU - Răzvan GUZU2 - 66 - 7 
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Codruţ POPESCU - Adi VACARIU6 - 06 - 0 w.o.
marţi, 17 august 2021, ora 16:00Codruţ POPESCU - Horaţiu NEACŞU6 - 36 - 1 
miercuri, 2 iunie 2021, ora 16:00Codruţ POPESCU - Sandrinio NEAGU6 - 26 - 1 
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Răzvan GUZU - Adi VACARIU6 - 06 - 0 w.o.
vineri, 4 iunie 2021, ora 14:00Răzvan GUZU - Horaţiu NEACŞU6 - 42 - 66 - 3
duminică, 23 mai 2021, ora 10:00Răzvan GUZU - Sandrinio NEAGU6 - 26 - 2 
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Adi VACARIU - Horaţiu NEACŞU0 - 60 - 6 w.o.
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Adi VACARIU - Sandrinio NEAGU0 - 60 - 6 w.o.
miercuri, 4 august 2021, ora 8:00Horaţiu NEACŞU - Sandrinio NEAGU6 - 16 - 3 
GRUPA D (plus 40 ani)
luni, 26 iulie 2021, ora 20:00Mihai SCHUL - Ionel ȘUIU6 - 44 - 66 - 7
duminică, 27 iunie 2021, ora 18:00Mihai SCHUL - Luchian PETRUNEAC6 - 46 - 4 
marţi, 27 iulie 2021, ora 6:00Mihai SCHUL - Vasile BELCIUG0 - 60 - 6 retras din competitie
sâmbătă, 3 iulie 2021, ora 16:00Mihai SCHUL - Feodor PARFENOV5 - 76 - 36 - 3
marţi, 27 iulie 2021, ora 6:00Mihai SCHUL - Cornel DONIGA0 - 60 - 6 retras din competitie
luni, 24 mai 2021, ora 20:00Ionel ȘUIU - Luchian PETRUNEAC6 - 46 - 3 
marţi, 22 iunie 2021, ora 18:00Ionel ȘUIU - Vasile BELCIUG6 - 16 - 3 
marţi, 24 august 2021, ora 6:00Ionel ȘUIU - Feodor PARFENOV6 - 46 - 1 
joi, 26 august 2021, ora 20:00Ionel ȘUIU - Cornel DONIGA4 - 66 - 26 - 1
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 16:00Luchian PETRUNEAC - Vasile BELCIUG1 - 66 - 36 - 4
duminică, 23 mai 2021, ora 16:00Luchian PETRUNEAC - Feodor PARFENOV3 - 64 - 6 
vineri, 4 iunie 2021, ora 10:00Luchian PETRUNEAC - Cornel DONIGA6 - 46 - 3 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 20:00Vasile BELCIUG - Feodor PARFENOV3 - 64 - 6 
joi, 19 august 2021, ora 20:00Vasile BELCIUG - Cornel DONIGA6 - 16 - 2 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 14:00Feodor PARFENOV - Cornel DONIGA6 - 46 - 4 
GRUPA E (plus 40 ani)
miercuri, 2 iunie 2021, ora 10:00Dan CHIUCHIȘAN - Olivian BRANDIS6 - 47 - 6 
duminică, 6 iunie 2021, ora 14:00Dan CHIUCHIȘAN - Ciprian COSTAN7 - 55 - 76 - 2
joi, 17 iunie 2021, ora 14:00Dan CHIUCHIȘAN - Ion TCACIUC6 - 26 - 3 
luni, 2 august 2021, ora 8:00Dan CHIUCHIȘAN - Florin HOSTIUC6 - 34 - 67 - 5
duminică, 22 august 2021, ora 20:00Dan CHIUCHIȘAN - Bogdan APOSTOL6 - 06 - 1 
luni, 2 august 2021, ora 18:00Olivian BRANDIS - Ciprian COSTAN7 - 56 - 0 
joi, 3 iunie 2021, ora 18:00Olivian BRANDIS - Ion TCACIUC6 - 26 - 0 
duminică, 6 iunie 2021, ora 18:00Olivian BRANDIS - Florin HOSTIUC7 - 56 - 2 
vineri, 30 iulie 2021, ora 20:00Olivian BRANDIS - Bogdan APOSTOL6 - 06 - 1 
marţi, 24 august 2021, ora 20:00Ciprian COSTAN - Ion TCACIUC7 - 56 - 2 
miercuri, 4 august 2021, ora 18:00Ciprian COSTAN - Florin HOSTIUC6 - 06 - 3 
duminică, 22 august 2021, ora 6:00Ciprian COSTAN - Bogdan APOSTOL6 - 16 - 0 
joi, 29 iulie 2021, ora 20:00Ion TCACIUC - Florin HOSTIUC1 - 63 - 6 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 20:00Ion TCACIUC - Bogdan APOSTOL4 - 66 - 36 - 0
duminică, 25 iulie 2021, ora 7:30Florin HOSTIUC - Bogdan APOSTOL7 - 56 - 0 
GRUPA F (plus 40 ani)
joi, 15 iulie 2021, ora 20:00Ştefan UNGUREANU - Cătălin AVASILOAIE3 - 66 - 16 - 4
vineri, 23 iulie 2021, ora 12:00Ştefan UNGUREANU - Lucian BURLACU7 - 57 - 6 
vineri, 18 iunie 2021, ora 10:00Ştefan UNGUREANU - Adi UNGUREANU6 - 25 - 76 - 3
miercuri, 26 mai 2021, ora 12:00Ştefan UNGUREANU - Liviu AXINTI7 - 66 - 2 
luni, 24 mai 2021, ora 16:00Ştefan UNGUREANU - Iulian SEMACA6 - 46 - 4 
marţi, 17 august 2021, ora 7:00Cătălin AVASILOAIE - Lucian BURLACU6 - 16 - 0 
marţi, 8 iunie 2021, ora 20:00Cătălin AVASILOAIE - Adi UNGUREANU6 - 36 - 0 
joi, 10 iunie 2021, ora 20:00Cătălin AVASILOAIE - Liviu AXINTI6 - 23 - 66 - 4
luni, 23 august 2021, ora 7:00Cătălin AVASILOAIE - Iulian SEMACA6 - 16 - 1 
marţi, 3 august 2021, ora 10:00Lucian BURLACU - Adi UNGUREANU1 - 62 - 6 
miercuri, 23 iunie 2021, ora 8:00Lucian BURLACU - Liviu AXINTI7 - 51 - 62 - 6
miercuri, 14 iulie 2021, ora 6:30Lucian BURLACU - Iulian SEMACA6 - 16 - 4 
joi, 3 iunie 2021, ora 20:00Adi UNGUREANU - Liviu AXINTI6 - 33 - 62 - 6
joi, 29 iulie 2021, ora 8:00Adi UNGUREANU - Iulian SEMACA6 - 26 - 3 
luni, 7 iunie 2021, ora 14:00Liviu AXINTI - Iulian SEMACA6 - 16 - 2 
GRUPA A (minus 40 ani)
duminică, 6 iunie 2021, ora 12:00Matei LUNGU - Răzvan GUZU6 - 46 - 0 
miercuri, 11 august 2021, ora 8:00Matei LUNGU - Răzvan MACIUC7 - 57 - 6 
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 18:00Matei LUNGU - Florin MONORANU6 - 16 - 4 
luni, 16 august 2021, ora 8:00Matei LUNGU - Nicu PASCAR6 - 16 - 0 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 12:00Matei LUNGU - Luca IOJA6 - 36 - 2 
marţi, 22 iunie 2021, ora 10:00Răzvan GUZU - Răzvan MACIUC1 - 64 - 6 
sâmbătă, 28 august 2021, ora 14:00Răzvan GUZU - Florin MONORANU7 - 66 - 3 
vineri, 14 mai 2021, ora 10:00Răzvan GUZU - Nicu PASCAR7 - 56 - 3 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 16:00Răzvan GUZU - Luca IOJA4 - 66 - 23 - 6
miercuri, 23 iunie 2021, ora 20:00Răzvan MACIUC - Florin MONORANU6 - 46 - 2 
marţi, 10 august 2021, ora 8:00Răzvan MACIUC - Nicu PASCAR6 - 16 - 2 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 18:00Răzvan MACIUC - Luca IOJA6 - 26 - 1 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 10:00Florin MONORANU - Nicu PASCAR4 - 66 - 7 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 12:00Florin MONORANU - Luca IOJA3 - 64 - 6 
marţi, 10 august 2021, ora 16:00Nicu PASCAR - Luca IOJA2 - 66 - 20 - 6
GRUPA B (minus 40 ani)
joi, 27 mai 2021, ora 12:00Mircea NEGRU - Cătălin LUNGU6 - 16 - 2 
vineri, 20 august 2021, ora 16:00Mircea NEGRU - Ştefan MORARI6 - 46 - 4 
luni, 5 iulie 2021, ora 16:00Mircea NEGRU - Codruţ POPESCU7 - 57 - 5 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 6:00Mircea NEGRU - Adrian CHIDINCIUC6 - 06 - 0 wo
joi, 19 august 2021, ora 18:00Mircea NEGRU - Cătălin JURAVLE6 - 17 - 6 
duminică, 11 iulie 2021, ora 20:00Cătălin LUNGU - Ştefan MORARI6 - 36 - 3 
luni, 9 august 2021, ora 16:00Cătălin LUNGU - Codruţ POPESCU7 - 66 - 76 - 4
miercuri, 28 iulie 2021, ora 7:30Cătălin LUNGU - Adrian CHIDINCIUC6 - 36 - 2 
vineri, 11 iunie 2021, ora 18:00Cătălin LUNGU - Cătălin JURAVLE6 - 06 - 3 
marţi, 10 august 2021, ora 18:00Ştefan MORARI - Codruţ POPESCU6 - 47 - 6 
joi, 24 iunie 2021, ora 16:00Ştefan MORARI - Adrian CHIDINCIUC6 - 26 - 2 
vineri, 6 august 2021, ora 16:00Ştefan MORARI - Cătălin JURAVLE7 - 66 - 1 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 6:00Codruţ POPESCU - Adrian CHIDINCIUC6 - 06 - 0 wo
miercuri, 4 august 2021, ora 16:00Codruţ POPESCU - Cătălin JURAVLE6 - 16 - 3 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 18:00Adrian CHIDINCIUC - Cătălin JURAVLE4 - 66 - 30 - 6
GRUPA C (minus 40 ani)
sâmbătă, 14 august 2021, ora 18:00Alexandru HUȚU - Daniel BUJDEI0 - 64 - 6 
luni, 21 iunie 2021, ora 8:00Alexandru HUȚU - Maya ROTARI4 - 66 - 16 - 3
duminică, 25 iulie 2021, ora 18:30Alexandru HUȚU - Ciprian CONSTANTINOVICI6 - 36 - 1 
duminică, 11 iulie 2021, ora 14:00Alexandru HUȚU - Alexandru CHISELIȚĂ6 - 21 - 66 - 0
sâmbătă, 26 iunie 2021, ora 17:00Alexandru HUȚU - Horia MURGU6 - 36 - 1 
joi, 19 august 2021, ora 18:00Daniel BUJDEI - Maya ROTARI6 - 06 - 1 
joi, 1 iulie 2021, ora 18:00Daniel BUJDEI - Ciprian CONSTANTINOVICI6 - 06 - 1 
duminică, 25 iulie 2021, ora 10:00Daniel BUJDEI - Alexandru CHISELIȚĂ6 - 06 - 0 w.o. - Chiselita retras din turneu
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 18:00Daniel BUJDEI - Horia MURGU0 - 60 - 6 w.o.
marţi, 24 august 2021, ora 18:00Maya ROTARI - Ciprian CONSTANTINOVICI6 - 36 - 1 
duminică, 25 iulie 2021, ora 8:30Maya ROTARI - Alexandru CHISELIȚĂ6 - 06 - 0 w.o. - Chiselita retras din turneu
duminică, 15 august 2021, ora 8:00Maya ROTARI - Horia MURGU6 - 26 - 4 
sâmbătă, 24 iulie 2021, ora 19:00Ciprian CONSTANTINOVICI - Alexandru CHISELIȚĂ2 - 65 - 36 - 0Chiselita accidentat - retras din turneu
sâmbătă, 7 august 2021, ora 16:00Ciprian CONSTANTINOVICI - Horia MURGU6 - 36 - 0 
duminică, 27 iunie 2021, ora 16:00Alexandru CHISELIȚĂ - Horia MURGU5 - 76 - 37 - 6
GRUPA D (minus 40 ani)
marţi, 3 august 2021, ora 6:00Lucian DAREA - Liviu AXINTI0 - 60 - 6 w.o.
marţi, 3 august 2021, ora 6:00Lucian DAREA - Bianca NICA0 - 60 - 6 w.o.
marţi, 3 august 2021, ora 6:00Lucian DAREA - Ionel ȘUIU0 - 60 - 6 w.o.
marţi, 3 august 2021, ora 6:00Lucian DAREA - Iulian MATACHI0 - 60 - 6 w.o.
marţi, 3 august 2021, ora 6:00Lucian DAREA - Bogdan COSTAN0 - 60 - 6 w.o.
vineri, 23 iulie 2021, ora 14:00Liviu AXINTI - Bianca NICA0 - 60 - 6 
duminică, 1 august 2021, ora 6:00Liviu AXINTI - Ionel ȘUIU4 - 64 - 6 
miercuri, 30 iunie 2021, ora 8:00Liviu AXINTI - Iulian MATACHI7 - 56 - 2 
miercuri, 4 august 2021, ora 8:00Liviu AXINTI - Bogdan COSTAN2 - 62 - 6 
marţi, 27 iulie 2021, ora 9:30Bianca NICA - Ionel ȘUIU6 - 26 - 3 
vineri, 20 august 2021, ora 10:00Bianca NICA - Iulian MATACHI6 - 16 - 1 
joi, 29 iulie 2021, ora 9:30Bianca NICA - Bogdan COSTAN4 - 62 - 6 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 20:00Ionel ȘUIU - Iulian MATACHI6 - 26 - 2 
luni, 21 iunie 2021, ora 20:00Ionel ȘUIU - Bogdan COSTAN6 - 43 - 67 - 5
luni, 26 iulie 2021, ora 20:00Iulian MATACHI - Bogdan COSTAN4 - 67 - 52 - 6
GRUPA A (plus 50 ani)
marţi, 17 august 2021, ora 16:00Mihai MACARIE - Ilie ȚEBREAN6 - 26 - 4 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 10:00Mihai MACARIE - Gelu DĂNILĂ6 - 46 - 0 
luni, 26 iulie 2021, ora 18:00Mihai MACARIE - Adrian ȘPAC7 - 55 - 71 - 6
vineri, 21 mai 2021, ora 14:00Mihai MACARIE - Vasile APOPEI6 - 26 - 1 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Mihai MACARIE - Romeo COSTAN6 - 06 - 0 retras din competitie
miercuri, 23 iunie 2021, ora 16:00Ilie ȚEBREAN - Gelu DĂNILĂ6 - 32 - 66 - 1
joi, 8 iulie 2021, ora 18:00Ilie ȚEBREAN - Adrian ȘPAC6 - 76 - 23 - 6
joi, 8 iulie 2021, ora 16:00Ilie ȚEBREAN - Vasile APOPEI6 - 26 - 4 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Ilie ȚEBREAN - Romeo COSTAN6 - 06 - 0 retras din competitie
duminică, 23 mai 2021, ora 12:00Gelu DĂNILĂ - Adrian ȘPAC6 - 23 - 66 - 4
miercuri, 14 iulie 2021, ora 10:00Gelu DĂNILĂ - Vasile APOPEI6 - 06 - 1 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Gelu DĂNILĂ - Romeo COSTAN6 - 06 - 0 retras din competitie
vineri, 4 iunie 2021, ora 18:00Adrian ȘPAC - Vasile APOPEI6 - 36 - 2 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Adrian ȘPAC - Romeo COSTAN6 - 06 - 0 retras din competitie
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Vasile APOPEI - Romeo COSTAN6 - 06 - 0 retras din competitie
GRUPA B (plus 50 ani)
miercuri, 7 iulie 2021, ora 18:00Dorin ASAFTEI - Ovidiu DONŢU6 - 16 - 0 
miercuri, 23 iunie 2021, ora 18:00Dorin ASAFTEI - Petrică PARFENOV2 - 61 - 6 
luni, 5 iulie 2021, ora 18:00Dorin ASAFTEI - Cornel TURCU6 - 06 - 1 
sâmbătă, 31 iulie 2021, ora 18:00Dorin ASAFTEI - Tibi SERDENCIUC6 - 12 - 61 - 6
luni, 9 august 2021, ora 18:00Dorin ASAFTEI - Vasile COTOARĂ3 - 66 - 26 - 0
vineri, 25 iunie 2021, ora 16:00Ovidiu DONŢU - Petrică PARFENOV1 - 63 - 6 
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 16:00Ovidiu DONŢU - Cornel TURCU6 - 26 - 2 
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 18:00Ovidiu DONŢU - Tibi SERDENCIUC6 - 46 - 4 
vineri, 30 iulie 2021, ora 10:00Ovidiu DONŢU - Vasile COTOARĂ6 - 16 - 1 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 8:00Petrică PARFENOV - Cornel TURCU6 - 36 - 2 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 18:00Petrică PARFENOV - Tibi SERDENCIUC6 - 31 - 63 - 6
vineri, 13 august 2021, ora 20:00Petrică PARFENOV - Vasile COTOARĂ6 - 06 - 2 
duminică, 6 iunie 2021, ora 8:00Cornel TURCU - Tibi SERDENCIUC2 - 66 - 43 - 6
luni, 2 august 2021, ora 18:00Cornel TURCU - Vasile COTOARĂ3 - 64 - 6 
miercuri, 12 mai 2021, ora 16:00Tibi SERDENCIUC - Vasile COTOARĂ6 - 26 - 0 
GRUPA C (plus 50 ani)
duminică, 4 iulie 2021, ora 20:00Sorin CROITOR - Tiberiu AVRAM6 - 46 - 4 
marţi, 10 august 2021, ora 20:00Sorin CROITOR - Valeriu IFTIME2 - 61 - 6 
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 14:00Sorin CROITOR - Dumitru MORARU6 - 36 - 1 
miercuri, 19 mai 2021, ora 18:00Sorin CROITOR - Nicu COSTRÎŞ3 - 66 - 01 - 6
luni, 28 iunie 2021, ora 6:00Sorin CROITOR - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
vineri, 13 august 2021, ora 18:00Tiberiu AVRAM - Valeriu IFTIME6 - 72 - 6 
miercuri, 7 iulie 2021, ora 8:00Tiberiu AVRAM - Dumitru MORARU7 - 56 - 1 
duminică, 23 mai 2021, ora 19:00Tiberiu AVRAM - Nicu COSTRÎŞ4 - 66 - 36 - 0
duminică, 23 mai 2021, ora 18:00Tiberiu AVRAM - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 1 
duminică, 1 august 2021, ora 6:00Valeriu IFTIME - Dumitru MORARU6 - 06 - 0 wo
marţi, 17 august 2021, ora 20:00Valeriu IFTIME - Nicu COSTRÎŞ6 - 36 - 2 
luni, 28 iunie 2021, ora 6:00Valeriu IFTIME - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
joi, 12 august 2021, ora 18:00Dumitru MORARU - Nicu COSTRÎŞ0 - 65 - 7 
luni, 28 iunie 2021, ora 6:00Dumitru MORARU - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
joi, 24 iunie 2021, ora 20:00Nicu COSTRÎŞ - Valentin CHIDOVEŢ6 - 16 - 2 
GRUPA D (plus 50 ani)
marţi, 27 iulie 2021, ora 18:00Vasile UNGUREANU - Dan LEFTER6 - 36 - 2 
vineri, 16 iulie 2021, ora 20:00Vasile UNGUREANU - Octavian LISSOV6 - 26 - 0 
joi, 15 iulie 2021, ora 18:00Vasile UNGUREANU - Horaţiu NEACŞU6 - 36 - 0 
luni, 9 august 2021, ora 20:00Vasile UNGUREANU - Ion TCACIUC6 - 26 - 0 
marţi, 6 iulie 2021, ora 20:00Vasile UNGUREANU - Doru IACOB6 - 46 - 4 
luni, 5 iulie 2021, ora 20:00Dan LEFTER - Octavian LISSOV0 - 63 - 6 
miercuri, 7 iulie 2021, ora 20:00Dan LEFTER - Horaţiu NEACŞU6 - 16 - 0 
duminică, 13 iunie 2021, ora 18:00Dan LEFTER - Ion TCACIUC6 - 36 - 2 
joi, 24 iunie 2021, ora 8:00Dan LEFTER - Doru IACOB6 - 06 - 0 
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 14:00Octavian LISSOV - Horaţiu NEACŞU6 - 16 - 3 
miercuri, 11 august 2021, ora 20:00Octavian LISSOV - Ion TCACIUC6 - 26 - 2 
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 14:00Octavian LISSOV - Doru IACOB6 - 26 - 2 
duminică, 15 august 2021, ora 20:00Horaţiu NEACŞU - Ion TCACIUC6 - 37 - 5 
luni, 16 august 2021, ora 20:00Horaţiu NEACŞU - Doru IACOB6 - 06 - 0 
marţi, 25 mai 2021, ora 7:30Ion TCACIUC - Doru IACOB6 - 36 - 2 
GRUPA E (plus 50 ani)
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 16:00Narcis POLOCOŞER - Liviu BOLOHAN6 - 26 - 1 
joi, 22 iulie 2021, ora 20:30Narcis POLOCOŞER - Cătălin AVASILOAIE1 - 62 - 6 
vineri, 2 iulie 2021, ora 14:00Narcis POLOCOŞER - Valentin BACIUC6 - 16 - 4 
joi, 15 iulie 2021, ora 20:00Narcis POLOCOŞER - Vasile PLEŞCA6 - 17 - 5 
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 12:00Narcis POLOCOŞER - Tiberiu NICHIFOR6 - 06 - 2 
joi, 22 iulie 2021, ora 20:00Liviu BOLOHAN - Cătălin AVASILOAIE0 - 60 - 6 (W.O.)
joi, 20 mai 2021, ora 12:00Liviu BOLOHAN - Valentin BACIUC6 - 46 - 2 
joi, 8 iulie 2021, ora 20:00Liviu BOLOHAN - Vasile PLEŞCA6 - 26 - 3 
vineri, 4 iunie 2021, ora 8:00Liviu BOLOHAN - Tiberiu NICHIFOR6 - 36 - 2 
joi, 12 august 2021, ora 20:00Cătălin AVASILOAIE - Valentin BACIUC6 - 16 - 4 
marţi, 25 mai 2021, ora 18:00Cătălin AVASILOAIE - Vasile PLEŞCA6 - 16 - 2 
joi, 8 iulie 2021, ora 22:00Cătălin AVASILOAIE - Tiberiu NICHIFOR6 - 36 - 2 
marţi, 31 august 2021, ora 16:00Valentin BACIUC - Vasile PLEŞCA6 - 06 - 0 w.o.
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 18:00Valentin BACIUC - Tiberiu NICHIFOR5 - 72 - 6 
luni, 23 august 2021, ora 20:00Vasile PLEŞCA - Tiberiu NICHIFOR6 - 36 - 2 
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (plus 40 ani)
miercuri, 23 iunie 2021, ora 14:00Ciprian VĂCĂREANU - Daniel OSTAFI6 - 06 - 1 
luni, 9 august 2021, ora 16:00Ciprian VĂCĂREANU - Tudor GHERMAN6 - 36 - 0 
marţi, 18 mai 2021, ora 16:00Ciprian VĂCĂREANU - Florin HAIDAMAC6 - 26 - 2 
luni, 7 iunie 2021, ora 8:00Ciprian VĂCĂREANU - Nelu TCACIUC6 - 06 - 0 W.O.
sâmbătă, 26 iunie 2021, ora 17:00Ciprian VĂCĂREANU - Liviu PLATOC6 - 06 - 1 
duminică, 23 mai 2021, ora 12:00Daniel OSTAFI - Tudor GHERMAN4 - 66 - 36 - 2
joi, 5 august 2021, ora 15:00Daniel OSTAFI - Florin HAIDAMAC6 - 26 - 1 
luni, 7 iunie 2021, ora 8:00Daniel OSTAFI - Nelu TCACIUC6 - 06 - 0 W.O.
joi, 1 iulie 2021, ora 16:00Daniel OSTAFI - Liviu PLATOC6 - 42 - 66 - 4
marţi, 29 iunie 2021, ora 16:00Tudor GHERMAN - Florin HAIDAMAC1 - 62 - 6 
luni, 7 iunie 2021, ora 8:00Tudor GHERMAN - Nelu TCACIUC6 - 06 - 0 W.O.
miercuri, 11 august 2021, ora 16:00Tudor GHERMAN - Liviu PLATOC0 - 65 - 7 
luni, 7 iunie 2021, ora 8:00Florin HAIDAMAC - Nelu TCACIUC6 - 06 - 0 W.O.
joi, 10 iunie 2021, ora 12:00Florin HAIDAMAC - Liviu PLATOC6 - 16 - 3 
luni, 7 iunie 2021, ora 8:00Nelu TCACIUC - Liviu PLATOC0 - 60 - 6 W.O.
GRUPA B (plus 40 ani)
joi, 27 mai 2021, ora 8:00Ion TCACIUC - Victor DOBOŞ6 - 26 - 2 
joi, 1 iulie 2021, ora 14:00Ion TCACIUC - Ciprian HREȚCANU6 - 46 - 4 
vineri, 20 august 2021, ora 7:00Ion TCACIUC - Costel CLIMINTE6 - 76 - 16 - 0
duminică, 8 august 2021, ora 20:00Ion TCACIUC - Andrei PÎȚU7 - 63 - 65 - 7
luni, 23 august 2021, ora 7:00Ion TCACIUC - Niculai BOSANCU6 - 26 - 1 
joi, 15 iulie 2021, ora 8:00Victor DOBOŞ - Ciprian HREȚCANU6 - 36 - 3 
sâmbătă, 31 iulie 2021, ora 7:00Victor DOBOŞ - Costel CLIMINTE4 - 66 - 35 - 7
marţi, 13 iulie 2021, ora 8:00Victor DOBOŞ - Andrei PÎȚU3 - 63 - 6 
joi, 12 august 2021, ora 8:00Victor DOBOŞ - Niculai BOSANCU6 - 36 - 4 
duminică, 1 august 2021, ora 8:00Ciprian HREȚCANU - Costel CLIMINTE3 - 63 - 6 
duminică, 23 mai 2021, ora 14:00Ciprian HREȚCANU - Andrei PÎȚU1 - 61 - 6 
marţi, 13 iulie 2021, ora 10:00Ciprian HREȚCANU - Niculai BOSANCU2 - 63 - 6 
vineri, 13 august 2021, ora 8:00Costel CLIMINTE - Andrei PÎȚU2 - 62 - 6 
joi, 10 iunie 2021, ora 10:00Costel CLIMINTE - Niculai BOSANCU3 - 66 - 44 - 6
joi, 24 iunie 2021, ora 10:00Andrei PÎȚU - Niculai BOSANCU6 - 36 - 1 
GRUPA C (plus 40 ani)
joi, 10 iunie 2021, ora 8:00Tiberiu NICHIFOR - Gavril VÎRVARA6 - 06 - 3 
luni, 12 iulie 2021, ora 10:00Tiberiu NICHIFOR - Oliver BUZEC6 - 16 - 0 
miercuri, 30 iunie 2021, ora 10:00Tiberiu NICHIFOR - Ionuţ ŢIPRIGAN4 - 63 - 6 
marţi, 18 mai 2021, ora 16:00Tiberiu NICHIFOR - Adi GRĂDINARIU6 - 06 - 1 
luni, 31 mai 2021, ora 8:30Tiberiu NICHIFOR - Vasile HÂNDRESCU6 - 26 - 0 
joi, 27 mai 2021, ora 10:00Gavril VÎRVARA - Oliver BUZEC6 - 06 - 0 
miercuri, 11 august 2021, ora 8:00Gavril VÎRVARA - Ionuţ ŢIPRIGAN4 - 64 - 6 
joi, 19 august 2021, ora 8:00Gavril VÎRVARA - Adi GRĂDINARIU6 - 36 - 3 
vineri, 13 august 2021, ora 8:00Gavril VÎRVARA - Vasile HÂNDRESCU6 - 32 - 66 - 4
vineri, 21 mai 2021, ora 15:00Oliver BUZEC - Ionuţ ŢIPRIGAN0 - 61 - 6 
marţi, 24 august 2021, ora 10:00Oliver BUZEC - Adi GRĂDINARIU0 - 60 - 6 
duminică, 23 mai 2021, ora 14:00Oliver BUZEC - Vasile HÂNDRESCU1 - 63 - 6 
vineri, 20 august 2021, ora 8:00Ionuţ ŢIPRIGAN - Adi GRĂDINARIU6 - 44 - 67 - 5
luni, 28 iunie 2021, ora 16:00Ionuţ ŢIPRIGAN - Vasile HÂNDRESCU6 - 06 - 3 
joi, 24 iunie 2021, ora 16:00Adi GRĂDINARIU - Vasile HÂNDRESCU6 - 70 - 6 
GRUPA D (plus 40 ani)
vineri, 13 august 2021, ora 18:00Vasile BELCIUG - Sergiu ROTARI3 - 66 - 7 
marţi, 29 iunie 2021, ora 16:00Vasile BELCIUG - Marian REBEI6 - 46 - 4 
vineri, 2 iulie 2021, ora 14:00Vasile BELCIUG - Cristi DUŞA2 - 61 - 6 
vineri, 11 iunie 2021, ora 16:00Vasile BELCIUG - Alexandru MOLDOVAN7 - 67 - 6 
vineri, 6 august 2021, ora 18:00Vasile BELCIUG - Cristian MACOVEICIUC6 - 26 - 3 
sâmbătă, 24 iulie 2021, ora 17:00Sergiu ROTARI - Marian REBEI6 - 26 - 2 
duminică, 25 iulie 2021, ora 19:00Sergiu ROTARI - Cristi DUŞA3 - 62 - 6 
luni, 23 august 2021, ora 10:00Sergiu ROTARI - Alexandru MOLDOVAN6 - 36 - 3 
duminică, 23 mai 2021, ora 12:00Sergiu ROTARI - Cristian MACOVEICIUC6 - 06 - 1 
vineri, 30 iulie 2021, ora 8:00Marian REBEI - Cristi DUŞA1 - 62 - 6 
vineri, 27 august 2021, ora 10:00Marian REBEI - Alexandru MOLDOVAN6 - 36 - 3 
joi, 5 august 2021, ora 10:00Marian REBEI - Cristian MACOVEICIUC6 - 26 - 2 
duminică, 4 iulie 2021, ora 16:00Cristi DUŞA - Alexandru MOLDOVAN6 - 16 - 0 
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 12:00Cristi DUŞA - Cristian MACOVEICIUC6 - 06 - 0 
miercuri, 25 august 2021, ora 10:00Alexandru MOLDOVAN - Cristian MACOVEICIUC6 - 16 - 3 
GRUPA E (plus 40 ani)
marţi, 27 iulie 2021, ora 8:00Daniel BUJDER - Sandrinio NEAGU6 - 36 - 3 
miercuri, 30 iunie 2021, ora 6:00Daniel BUJDER - Marius ŞUIU6 - 06 - 0 W.O.
joi, 10 iunie 2021, ora 10:00Daniel BUJDER - Ioan ȘUTU1 - 66 - 22 - 6
duminică, 23 mai 2021, ora 14:00Daniel BUJDER - Cornel DONIGA6 - 25 - 76 - 4
vineri, 6 august 2021, ora 8:00Daniel BUJDER - Sebi OLARU2 - 63 - 6 
miercuri, 30 iunie 2021, ora 6:00Sandrinio NEAGU - Marius ŞUIU6 - 06 - 0 W.O.
marţi, 25 mai 2021, ora 8:00Sandrinio NEAGU - Ioan ȘUTU2 - 63 - 6 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 8:00Sandrinio NEAGU - Cornel DONIGA6 - 16 - 2 
vineri, 30 iulie 2021, ora 7:00Sandrinio NEAGU - Sebi OLARU3 - 63 - 6 
marţi, 13 iulie 2021, ora 10:00Marius ŞUIU - Ioan ȘUTU0 - 60 - 6 W.O.
miercuri, 30 iunie 2021, ora 6:00Marius ŞUIU - Cornel DONIGA0 - 60 - 6 W.O.
miercuri, 30 iunie 2021, ora 6:00Marius ŞUIU - Sebi OLARU0 - 60 - 6 W.O.
joi, 15 iulie 2021, ora 10:00Ioan ȘUTU - Cornel DONIGA6 - 26 - 4 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 18:00Ioan ȘUTU - Sebi OLARU6 - 16 - 3 
duminică, 8 august 2021, ora 10:00Cornel DONIGA - Sebi OLARU4 - 61 - 6 
GRUPA A (minus 40 ani)
joi, 24 iunie 2021, ora 8:00Ioan ȘUTU - Ionuţ TCACIUC6 - 16 - 1 
luni, 17 mai 2021, ora 14:00Ioan ȘUTU - Ioan RĂDĂȘANU6 - 46 - 76 - 4
duminică, 23 mai 2021, ora 14:00Ioan ȘUTU - Andrei PALAGHEANU6 - 36 - 1 
luni, 9 august 2021, ora 14:00Ioan ȘUTU - Adrian PAVALEAN6 - 06 - 1 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 12:00Ioan ȘUTU - Fornaro VITTORIO6 - 06 - 0 
marţi, 8 iunie 2021, ora 14:00Ionuţ TCACIUC - Ioan RĂDĂȘANU5 - 73 - 6 
joi, 27 mai 2021, ora 8:00Ionuţ TCACIUC - Andrei PALAGHEANU6 - 36 - 2 
vineri, 21 mai 2021, ora 12:00Ionuţ TCACIUC - Adrian PAVALEAN6 - 37 - 5 
joi, 15 iulie 2021, ora 11:00Ionuţ TCACIUC - Fornaro VITTORIO6 - 46 - 1 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 16:00Ioan RĂDĂȘANU - Andrei PALAGHEANU6 - 74 - 6 
vineri, 20 august 2021, ora 14:00Ioan RĂDĂȘANU - Adrian PAVALEAN0 - 60 - 6 w.o.
vineri, 9 iulie 2021, ora 8:00Ioan RĂDĂȘANU - Fornaro VITTORIO6 - 06 - 2 
joi, 29 iulie 2021, ora 6:00Andrei PALAGHEANU - Adrian PAVALEAN0 - 60 - 6 w.o.
miercuri, 21 iulie 2021, ora 8:00Andrei PALAGHEANU - Fornaro VITTORIO7 - 56 - 1 
sâmbătă, 24 iulie 2021, ora 15:00Adrian PAVALEAN - Fornaro VITTORIO5 - 77 - 56 - 2
GRUPA B (minus 40 ani)
miercuri, 19 mai 2021, ora 8:00Andrei NEGRU - Adrian BACIUC6 - 06 - 3 
vineri, 27 august 2021, ora 6:00Andrei NEGRU - Gabriel PĂDURARIU6 - 06 - 2 
duminică, 18 iulie 2021, ora 12:00Andrei NEGRU - Alin RUXANDRA6 - 06 - 0 (W.O.) Accidentare
joi, 19 august 2021, ora 8:00Andrei NEGRU - Daniel ISOPESCU6 - 06 - 0 w.o.
duminică, 25 iulie 2021, ora 6:00Andrei NEGRU - Alin MITULSCHI6 - 06 - 0 w.o.
duminică, 11 iulie 2021, ora 18:00Adrian BACIUC - Gabriel PĂDURARIU2 - 62 - 6 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 17:00Adrian BACIUC - Alin RUXANDRA6 - 06 - 0 (W.O.) Accidentare
vineri, 16 iulie 2021, ora 18:00Adrian BACIUC - Daniel ISOPESCU2 - 64 - 6 
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 6:00Adrian BACIUC - Alin MITULSCHI6 - 06 - 0 w.o.
duminică, 18 iulie 2021, ora 20:00Gabriel PĂDURARIU - Alin RUXANDRA6 - 06 - 0 (W.O.) Accidentare
duminică, 13 iunie 2021, ora 20:00Gabriel PĂDURARIU - Daniel ISOPESCU0 - 61 - 6 
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 6:00Gabriel PĂDURARIU - Alin MITULSCHI6 - 06 - 0 w.o.
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 18:00Alin RUXANDRA - Daniel ISOPESCU0 - 60 - 6 wo
marţi, 11 mai 2021, ora 16:00Alin RUXANDRA - Alin MITULSCHI0 - 62 - 6 
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 6:00Daniel ISOPESCU - Alin MITULSCHI6 - 06 - 0 w.o.
GRUPA C (minus 40 ani)
miercuri, 19 mai 2021, ora 14:00Daniel OSTAFI - Bogdan BOSANCU3 - 66 - 26 - 3
marţi, 8 iunie 2021, ora 16:00Daniel OSTAFI - Alexandru DRĂGĂNESCU6 - 32 - 66 - 7
luni, 21 iunie 2021, ora 14:00Daniel OSTAFI - Ilie HUȚULEAC6 - 71 - 6 
joi, 22 iulie 2021, ora 16:00Daniel OSTAFI - Cristi CONSTANTIN6 - 06 - 0 
joi, 10 iunie 2021, ora 16:00Daniel OSTAFI - Sorin ALEXA6 - 46 - 1 
marţi, 11 mai 2021, ora 18:00Bogdan BOSANCU - Alexandru DRĂGĂNESCU4 - 61 - 6 
marţi, 13 iulie 2021, ora 16:00Bogdan BOSANCU - Ilie HUȚULEAC4 - 60 - 6 
miercuri, 7 iulie 2021, ora 8:00Bogdan BOSANCU - Cristi CONSTANTIN6 - 16 - 1 
vineri, 9 iulie 2021, ora 18:00Bogdan BOSANCU - Sorin ALEXA6 - 36 - 1 
vineri, 21 mai 2021, ora 20:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Ilie HUȚULEAC6 - 37 - 5 
miercuri, 4 august 2021, ora 20:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Cristi CONSTANTIN7 - 56 - 1 
marţi, 3 august 2021, ora 20:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Sorin ALEXA6 - 46 - 3 
miercuri, 23 iunie 2021, ora 10:00Ilie HUȚULEAC - Cristi CONSTANTIN6 - 26 - 0 
miercuri, 7 iulie 2021, ora 10:00Ilie HUȚULEAC - Sorin ALEXA6 - 26 - 3 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 20:00Cristi CONSTANTIN - Sorin ALEXA4 - 64 - 6 
GRUPA D (minus 40 ani)
joi, 22 iulie 2021, ora 18:00George CRĂCIUNESCU - Alexandru PENIȘOARĂ3 - 64 - 6 
marţi, 27 iulie 2021, ora 20:00George CRĂCIUNESCU - Mădălina CHIDINCIUC6 - 36 - 0 
duminică, 6 iunie 2021, ora 14:00George CRĂCIUNESCU - Alexandru CHISĂLIȚĂ4 - 62 - 6 
joi, 20 mai 2021, ora 16:00George CRĂCIUNESCU - Răzvan SAVANCIUC6 - 26 - 4 
joi, 13 mai 2021, ora 18:00George CRĂCIUNESCU - Bogdan IOVU1 - 64 - 6 
luni, 26 iulie 2021, ora 20:00Alexandru PENIȘOARĂ - Mădălina CHIDINCIUC6 - 26 - 3 
luni, 19 iulie 2021, ora 8:00Alexandru PENIȘOARĂ - Alexandru CHISĂLIȚĂ3 - 66 - 25 - 7
marţi, 10 august 2021, ora 16:00Alexandru PENIȘOARĂ - Răzvan SAVANCIUC7 - 66 - 4 
joi, 3 iunie 2021, ora 16:00Alexandru PENIȘOARĂ - Bogdan IOVU1 - 60 - 6 
marţi, 13 iulie 2021, ora 20:00Mădălina CHIDINCIUC - Alexandru CHISĂLIȚĂ3 - 61 - 6 
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 8:00Mădălina CHIDINCIUC - Răzvan SAVANCIUC1 - 63 - 6 
vineri, 4 iunie 2021, ora 20:00Mădălina CHIDINCIUC - Bogdan IOVU0 - 60 - 6 
joi, 27 mai 2021, ora 10:00Alexandru CHISĂLIȚĂ - Răzvan SAVANCIUC4 - 66 - 26 - 1
vineri, 21 mai 2021, ora 18:00Alexandru CHISĂLIȚĂ - Bogdan IOVU2 - 61 - 6 
duminică, 23 mai 2021, ora 10:00Răzvan SAVANCIUC - Bogdan IOVU0 - 61 - 6 
GRUPA E (minus 40 ani)
duminică, 22 august 2021, ora 20:00Ionuț ILIUȚĂ - Adrian CHIDINCIUC4 - 66 - 16 - 2Adrian Chidinciuc accidentat
marţi, 13 iulie 2021, ora 8:00Ionuț ILIUȚĂ - Teodor MARCAN6 - 36 - 4 
duminică, 25 iulie 2021, ora 6:00Ionuț ILIUȚĂ - Mihai DIACONIȚA6 - 06 - 0 w.o. - retras din competitie
miercuri, 26 mai 2021, ora 20:00Ionuț ILIUȚĂ - Lucian BALTARU6 - 16 - 2 
luni, 24 mai 2021, ora 14:00Ionuț ILIUȚĂ - Dragoș ACHIȚEI3 - 63 - 6 
joi, 8 iulie 2021, ora 7:30Adrian CHIDINCIUC - Teodor MARCAN6 - 06 - 0 
sâmbătă, 10 iulie 2021, ora 6:00Adrian CHIDINCIUC - Mihai DIACONIȚA6 - 06 - 0 w.o. - retras din competitie
vineri, 14 mai 2021, ora 8:00Adrian CHIDINCIUC - Lucian BALTARU6 - 16 - 0 
sâmbătă, 7 august 2021, ora 6:00Adrian CHIDINCIUC - Dragoș ACHIȚEI0 - 60 - 6 Adrian Chidinciuc accidentat
joi, 20 mai 2021, ora 14:00Teodor MARCAN - Mihai DIACONIȚA1 - 67 - 66 - 4
miercuri, 23 iunie 2021, ora 6:00Teodor MARCAN - Lucian BALTARU6 - 06 - 0 retras din competitie
vineri, 4 iunie 2021, ora 18:00Teodor MARCAN - Dragoș ACHIȚEI4 - 64 - 6 
marţi, 8 iunie 2021, ora 6:00Mihai DIACONIȚA - Lucian BALTARU6 - 06 - 0 retras din competitie
miercuri, 26 mai 2021, ora 14:00Mihai DIACONIȚA - Dragoș ACHIȚEI0 - 60 - 6 w.o.
miercuri, 19 mai 2021, ora 6:00Lucian BALTARU - Dragoș ACHIȚEI0 - 60 - 6 
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (peste 60 ani)
miercuri, 4 august 2021, ora 16:00Constantin BĂLAN - Nicolae ILIUŢ6 - 46 - 4 
luni, 16 august 2021, ora 14:00Constantin BĂLAN - Ovidiu BUSUIOC7 - 66 - 77 - 6
sâmbătă, 17 iulie 2021, ora 18:00Constantin BĂLAN - Gheorghe HÎNGANU2 - 66 - 26 - 3
luni, 19 iulie 2021, ora 8:00Constantin BĂLAN - Vasile HÂNDRESCU6 - 16 - 4 
luni, 19 iulie 2021, ora 10:00Constantin BĂLAN - Niculai BOSANCU6 - 16 - 1 
joi, 12 august 2021, ora 10:00Nicolae ILIUŢ - Ovidiu BUSUIOC0 - 66 - 36 - 0
marţi, 13 iulie 2021, ora 8:00Nicolae ILIUŢ - Gheorghe HÎNGANU6 - 46 - 2 
vineri, 9 iulie 2021, ora 12:00Nicolae ILIUŢ - Vasile HÂNDRESCU6 - 16 - 1 
joi, 20 mai 2021, ora 10:00Nicolae ILIUŢ - Niculai BOSANCU6 - 26 - 2 
luni, 9 august 2021, ora 8:00Ovidiu BUSUIOC - Gheorghe HÎNGANU6 - 36 - 3 
joi, 19 august 2021, ora 14:00Ovidiu BUSUIOC - Vasile HÂNDRESCU6 - 16 - 1 
vineri, 13 august 2021, ora 10:00Ovidiu BUSUIOC - Niculai BOSANCU6 - 16 - 0 
marţi, 3 august 2021, ora 8:00Gheorghe HÎNGANU - Vasile HÂNDRESCU6 - 06 - 1 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 8:00Gheorghe HÎNGANU - Niculai BOSANCU6 - 36 - 3 
miercuri, 12 mai 2021, ora 12:00Vasile HÂNDRESCU - Niculai BOSANCU7 - 56 - 3 
GRUPA B (peste 60 ani)
vineri, 20 august 2021, ora 18:00Gigi BERARU - Ilie ȚEBREAN6 - 26 - 4 
marţi, 17 august 2021, ora 18:00Gigi BERARU - Mihai VIERIU6 - 26 - 4 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 6:00Gigi BERARU - Dumitru NEGRU6 - 26 - 2 
miercuri, 18 august 2021, ora 9:00Gigi BERARU - Corneliu CORNEANU7 - 57 - 5 
duminică, 13 iunie 2021, ora 18:00Gigi BERARU - Gheorghe BALAN6 - 46 - 4 
vineri, 21 mai 2021, ora 10:00Ilie ȚEBREAN - Mihai VIERIU2 - 61 - 6 
duminică, 1 august 2021, ora 6:00Ilie ȚEBREAN - Dumitru NEGRU6 - 06 - 0 wo
vineri, 4 iunie 2021, ora 10:00Ilie ȚEBREAN - Corneliu CORNEANU6 - 26 - 2 
vineri, 13 august 2021, ora 16:00Ilie ȚEBREAN - Gheorghe BALAN7 - 56 - 3 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 6:00Mihai VIERIU - Dumitru NEGRU6 - 36 - 3 
luni, 21 iunie 2021, ora 10:00Mihai VIERIU - Corneliu CORNEANU6 - 06 - 0 
duminică, 23 mai 2021, ora 16:00Mihai VIERIU - Gheorghe BALAN6 - 06 - 2 
duminică, 23 mai 2021, ora 10:00Dumitru NEGRU - Corneliu CORNEANU7 - 67 - 5 
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 10:00Dumitru NEGRU - Gheorghe BALAN6 - 24 - 66 - 7
duminică, 1 august 2021, ora 18:00Corneliu CORNEANU - Gheorghe BALAN2 - 62 - 6 
GRUPA A (peste 65 ani)
miercuri, 5 mai 2021, ora 6:00Vasile VRÎNCEANU - Mihai VIERIU0 - 60 - 6 retras din competitie
miercuri, 5 mai 2021, ora 6:00Vasile VRÎNCEANU - Ioan BEDICOV0 - 60 - 6 retras din competitie
miercuri, 5 mai 2021, ora 6:00Vasile VRÎNCEANU - Constantin SEMACA0 - 60 - 6 retras din competitie
miercuri, 5 mai 2021, ora 6:00Vasile VRÎNCEANU - Sterian ANDRIEŞ0 - 60 - 6 retras din competitie
joi, 20 mai 2021, ora 10:00Vasile VRÎNCEANU - Iluţă COCRIŞ0 - 60 - 6 retras din competitie
marţi, 25 mai 2021, ora 10:00Mihai VIERIU - Ioan BEDICOV6 - 46 - 4 
miercuri, 11 august 2021, ora 8:00Mihai VIERIU - Constantin SEMACA6 - 06 - 0 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Mihai VIERIU - Sterian ANDRIEŞ6 - 06 - 0 retras din competitie
luni, 2 august 2021, ora 16:00Mihai VIERIU - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 0 
marţi, 3 august 2021, ora 8:00Ioan BEDICOV - Constantin SEMACA6 - 46 - 1 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Ioan BEDICOV - Sterian ANDRIEŞ6 - 06 - 0 retras din competitie
miercuri, 23 iunie 2021, ora 10:00Ioan BEDICOV - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 0 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Constantin SEMACA - Sterian ANDRIEŞ6 - 06 - 0 retras din competitie
joi, 10 iunie 2021, ora 8:00Constantin SEMACA - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 1 
joi, 3 iunie 2021, ora 6:00Sterian ANDRIEŞ - Iluţă COCRIŞ0 - 60 - 6 retras din competitie
GRUPA B (peste 65 ani)
joi, 17 iunie 2021, ora 12:00Gheorghe HÎNGANU - Liviu PETRARU6 - 46 - 4 
vineri, 6 august 2021, ora 10:00Gheorghe HÎNGANU - Constantin CHETRARU4 - 67 - 56 - 7
luni, 24 mai 2021, ora 10:00Gheorghe HÎNGANU - Vlad GRIGORIU6 - 26 - 1 
vineri, 25 iunie 2021, ora 10:00Gheorghe HÎNGANU - Mihai GRĂMĂTICU6 - 16 - 3 
marţi, 22 iunie 2021, ora 6:00Liviu PETRARU - Constantin CHETRARU0 - 60 - 6 retras din competitie
marţi, 22 iunie 2021, ora 6:00Liviu PETRARU - Vlad GRIGORIU0 - 60 - 6 retras din competitie
marţi, 22 iunie 2021, ora 6:00Liviu PETRARU - Mihai GRĂMĂTICU0 - 60 - 6 retras din competitie
vineri, 4 iunie 2021, ora 10:00Constantin CHETRARU - Vlad GRIGORIU6 - 26 - 4 
miercuri, 11 august 2021, ora 10:00Constantin CHETRARU - Mihai GRĂMĂTICU6 - 16 - 4 
miercuri, 9 iunie 2021, ora 10:00Vlad GRIGORIU - Mihai GRĂMĂTICU6 - 22 - 66 - 2
GRUPA C (peste 65 ani)
sâmbătă, 12 iunie 2021, ora 19:00Gigi BERARIU - Ioan CEUCĂ6 - 36 - 3 
marţi, 13 iulie 2021, ora 6:00Gigi BERARIU - Aurel STĂNICĂ6 - 06 - 0 retras din competitie
sâmbătă, 7 august 2021, ora 18:00Gigi BERARIU - Valeriu AVRĂMIA6 - 06 - 1 
luni, 24 mai 2021, ora 6:00Gigi BERARIU - Dorin POTOLEA6 - 06 - 0 retras din competitie
duminică, 13 iunie 2021, ora 19:00Gigi BERARIU - Dorin BOȘCOIANU6 - 06 - 0 
marţi, 13 iulie 2021, ora 6:00Ioan CEUCĂ - Aurel STĂNICĂ6 - 06 - 0 retras din competitie
marţi, 25 mai 2021, ora 16:00Ioan CEUCĂ - Valeriu AVRĂMIA6 - 26 - 4 
luni, 24 mai 2021, ora 6:00Ioan CEUCĂ - Dorin POTOLEA6 - 06 - 0 retras din competitie
duminică, 4 iulie 2021, ora 20:00Ioan CEUCĂ - Dorin BOȘCOIANU6 - 16 - 1 
marţi, 13 iulie 2021, ora 6:00Aurel STĂNICĂ - Valeriu AVRĂMIA0 - 60 - 6 retras din competitie
luni, 24 mai 2021, ora 6:00Aurel STĂNICĂ - Dorin POTOLEA6 - 06 - 0 retras din competitie
marţi, 13 iulie 2021, ora 6:00Aurel STĂNICĂ - Dorin BOȘCOIANU0 - 60 - 6 retras din competitie
luni, 24 mai 2021, ora 6:00Valeriu AVRĂMIA - Dorin POTOLEA6 - 06 - 0 retras din competitie
marţi, 22 iunie 2021, ora 16:00Valeriu AVRĂMIA - Dorin BOȘCOIANU6 - 06 - 0 
luni, 24 mai 2021, ora 6:00Dorin POTOLEA - Dorin BOȘCOIANU0 - 60 - 6 retras din competitie
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A
duminică, 1 august 2021, ora 19:00Laura CÂRLIGEANU - Alexandra NITU6 - 16 - 0 
sâmbătă, 3 iulie 2021, ora 18:00Laura CÂRLIGEANU - Petriana POPOVICI3 - 66 - 33 - 6
vineri, 25 iunie 2021, ora 18:00Laura CÂRLIGEANU - Rodica PARFENOV6 - 06 - 1 
joi, 5 august 2021, ora 18:00Laura CÂRLIGEANU - Ana CÂRLIGEANU2 - 66 - 7 
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 16:00Laura CÂRLIGEANU - Mihaela ALBU6 - 16 - 4 
vineri, 16 iulie 2021, ora 16:00Alexandra NITU - Petriana POPOVICI3 - 60 - 6 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 16:00Alexandra NITU - Rodica PARFENOV4 - 66 - 37 - 6
marţi, 3 august 2021, ora 18:00Alexandra NITU - Ana CÂRLIGEANU5 - 77 - 53 - 6
luni, 16 august 2021, ora 18:00Alexandra NITU - Mihaela ALBU6 - 06 - 0 
luni, 16 august 2021, ora 16:00Petriana POPOVICI - Rodica PARFENOV6 - 06 - 0 w.o.
sâmbătă, 29 mai 2021, ora 14:00Petriana POPOVICI - Ana CÂRLIGEANU6 - 36 - 2 
duminică, 18 iulie 2021, ora 10:00Petriana POPOVICI - Mihaela ALBU6 - 06 - 1 
miercuri, 28 iulie 2021, ora 10:00Rodica PARFENOV - Ana CÂRLIGEANU2 - 61 - 6 
luni, 9 august 2021, ora 6:00Rodica PARFENOV - Mihaela ALBU0 - 60 - 6 wo
sâmbătă, 3 iulie 2021, ora 18:00Ana CÂRLIGEANU - Mihaela ALBU6 - 06 - 2 
GRUPA B
joi, 15 iulie 2021, ora 7:00Cici ROBCIUC - Alina POPOVICI DUMBRAVĂ6 - 16 - 1 
vineri, 23 iulie 2021, ora 8:00Cici ROBCIUC - Andreea STAN6 - 06 - 1 
marţi, 24 august 2021, ora 18:00Cici ROBCIUC - Mădălina CHIDINCIUC6 - 16 - 0 
sâmbătă, 5 iunie 2021, ora 12:00Cici ROBCIUC - Geta LAZAROVICI6 - 06 - 0 
vineri, 9 iulie 2021, ora 16:00Cici ROBCIUC - Ioana FILOTE6 - 16 - 1 
miercuri, 14 iulie 2021, ora 8:00Alina POPOVICI DUMBRAVĂ - Andreea STAN1 - 67 - 63 - 6
luni, 23 august 2021, ora 18:00Alina POPOVICI DUMBRAVĂ - Mădălina CHIDINCIUC1 - 62 - 6 
marţi, 22 iunie 2021, ora 20:00Alina POPOVICI DUMBRAVĂ - Geta LAZAROVICI1 - 66 - 36 - 1
vineri, 16 iulie 2021, ora 7:00Alina POPOVICI DUMBRAVĂ - Ioana FILOTE6 - 36 - 0 
vineri, 2 iulie 2021, ora 16:00Andreea STAN - Mădălina CHIDINCIUC6 - 06 - 0 Neprezentare
luni, 5 iulie 2021, ora 16:00Andreea STAN - Geta LAZAROVICI6 - 23 - 66 - 2
miercuri, 11 august 2021, ora 18:00Andreea STAN - Ioana FILOTE6 - 36 - 3 
joi, 19 august 2021, ora 18:00Mădălina CHIDINCIUC - Geta LAZAROVICI6 - 76 - 36 - 0
sâmbătă, 22 mai 2021, ora 14:00Mădălina CHIDINCIUC - Ioana FILOTE6 - 16 - 0 
duminică, 25 iulie 2021, ora 16:00Geta LAZAROVICI - Ioana FILOTE2 - 61 - 6 

Grupa de ELITĂ Minus 40 ani - faza I - 21 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Florin Dumbravă
2.Constantin Berariu
3.Mihai Tipu
4.Andrei Iovu
5.Cezar Onciu
6.Emilian Petruneac
7.Ștefan Simeria
1.Bogdan Marasin
2.Marius Onciu
3.Dan Vlădeanu
4.Alexandru Straton
5.Vlad Airinei
6.David Ioja
7.Gheorghiță Șestac
1.Mihai Pânzaru
2.Lucian Pohoaţă
3.Sergiu Ceucă
4.Alin Leuciuc
5.Ştefan Hunceac
6.Mircea Negru
7.Bogdan Costan

Grupa de ELITĂ Plus 40 ani - faza I - 21 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Mihai Tipu
2.Lucian Pohoaţă
3.Bogdan Grosu
4.Silviu Mureșan
5.Alex Năstasă
6.Ştefan Ungureanu
7.Mihai Gotcu
1.Alin Opincaru
2.Dorin Goian
3.Daniel Roşu
4.Iuliu Buburuzan
5.Costel Chelariu
6.Mihai Schul
7.Flavius Ulici
1.Mihai Pânzaru
2.Gabriel Toderaşcu
3.Sorin Maciuc
4.Mihai Ududec
5.Cezar Ioja
6.Sebastian Gheorghe
7.Sorin Raţă

Grupa de ELITĂ Plus 50 ani - faza I - 18 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Alex Năstasă
2.Constantin Bălan
3.Dorin Mihailă
4.Vasile Hândrescu
5.Costel Avram
6.Corneliu Parasca
1.Viorel Negru
2.Ovidiu Busuioc
3.Costel Chelariu
4.Mihai Vieriu
5.Nicolae Iliuţ
6.Dan Petrariu
1.Gabriel Toderaşcu
2.Cezar Ioja
3.Mircea Ovadiuc
4.Stelică Airinei
5.Gigi Beraru
6.Valentin Dimofte

Grupa PRINCIPALĂ Plus 40 - faza I - 36 jucători - 6 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Sebastian Gheorghe
2.Vlad Angheluţă
3.Cătălin Lungu
4.Ovidiu Cimbru
5.Iulian Caras
6.Ovidiu Hatnean
1.Dorin Goian
2.Alexandru Huțu
3.Andu Vornicu
4.Robert Darea
5.Nicu Pascar
6.Corneliu Morari
1.Bogdan Grosu
2.Codruţ Popescu
3.Răzvan Guzu
4.Adi Vacariu
5.Horaţiu Neacşu
6.Sandrinio Neagu
GRUPA DGRUPA EGRUPA F
1.Mihai Schul
2.Ionel Șuiu
3.Luchian Petruneac
4.Vasile Belciug
5.Feodor Parfenov
6.Cornel Doniga
1.Dan Chiuchișan
2.Olivian Brandis
3.Ciprian Costan
4.Ion Tcaciuc
5.Florin Hostiuc
6.Bogdan Apostol
1.Ştefan Ungureanu
2.Cătălin Avasiloaie
3.Lucian Burlacu
4.Adi Ungureanu
5.Liviu Axinti
6.Iulian Semaca

Grupa PRINCIPALĂ Minus 40 - faza I - 24 jucători - 4 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Matei Lungu
2.Răzvan Guzu
3.Răzvan Maciuc
4.Florin Monoranu
5.Nicu Pascar
6.Luca Ioja
1.Mircea Negru
2.Cătălin Lungu
3.Ştefan Morari
4.Codruţ Popescu
5.Adrian Chidinciuc
6.Cătălin Juravle
1.Alexandru Huțu
2.Daniel Bujdei
3.Maya Rotari
4.Ciprian Constantinovici
5.Alexandru Chiseliță
6.Horia Murgu
1.Lucian Darea
2.Liviu Axinti
3.Bianca Nica
4.Ionel Șuiu
5.Iulian Matachi
6.Bogdan Costan

Grupa PRINCIPALĂ Plus 50 - faza I - 30 jucători - 5 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Mihai Macarie
2.Ilie Țebrean
3.Gelu Dănilă
4.Adrian Șpac
5.Vasile Apopei
6.Romeo Costan
1.Dorin Asaftei
2.Ovidiu Donţu
3.Petrică Parfenov
4.Cornel Turcu
5.Tibi Serdenciuc
6.Vasile Cotoară
1.Sorin Croitor
2.Tiberiu Avram
3.Valeriu Iftime
4.Dumitru Moraru
5.Nicu Costrîş
6.Valentin Chidoveţ
1.Vasile Ungureanu
2.Dan Lefter
3.Octavian Lissov
4.Horaţiu Neacşu
5.Ion Tcaciuc
6.Doru Iacob
GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
1.Narcis Polocoşer
2.Liviu Bolohan
3.Cătălin Avasiloaie
4.Valentin Baciuc
5.Vasile Pleşca
6.Tiberiu Nichifor

Grupa SECUNDARĂ Plus 40 - faza I - 30 jucători - 5 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Ciprian Văcăreanu
2.Daniel Ostafi
3.Tudor Gherman
4.Florin Haidamac
5.Nelu Tcaciuc
6.Liviu Platoc
1.Ion Tcaciuc
2.Victor Doboş
3.Ciprian Hrețcanu
4.Costel Climinte
5.Andrei Pîțu
6.Niculai Bosancu
1.Tiberiu Nichifor
2.Gavril Vîrvara
3.Oliver Buzec
4.Ionuţ Ţiprigan
5.Adi Grădinariu
6.Vasile Hândrescu
1.Vasile Belciug
2.Sergiu Rotari
3.Marian Rebei
4.Cristi Duşa
5.Alexandru Moldovan
6.Cristian Macoveiciuc
GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
1.Daniel Bujder
2.Sandrinio Neagu
3.Marius Şuiu
4.Ioan Șutu
5.Cornel Doniga
6.Sebi Olaru

Grupa SECUNDARĂ Minus 40 - faza I - 30 jucători - 5 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Ioan Șutu
2.Ionuţ Tcaciuc
3.Ioan Rădășanu
4.Andrei Palagheanu
5.Adrian Pavalean
6.Fornaro Vittorio
1.Andrei Negru
2.Adrian Baciuc
3.Gabriel Pădurariu
4.Alin Ruxandra
5.Daniel Isopescu
6.Alin Mitulschi
1.Daniel Ostafi
2.Bogdan Bosancu
3.Alexandru Drăgănescu
4.Ilie Huțuleac
5.Cristi Constantin
6.Sorin Alexa
1.George Crăciunescu
2.Alexandru Penișoară
3.Mădălina Chidinciuc
4.Alexandru Chisăliță
5.Răzvan Savanciuc
6.Bogdan Iovu
GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
1.Ionuț Iliuță
2.Adrian Chidinciuc
3.Teodor Marcan
4.Mihai Diaconița
5.Lucian Baltaru
6.Dragoș Achiței

Grupa de VETERANI Plus 60 - faza I - 12 jucători - 2 grupe
GRUPA AGRUPA B
1.Constantin Bălan
2.Nicolae Iliuţ
3.Ovidiu Busuioc
4.Gheorghe Hînganu
5.Vasile Hândrescu
6.Niculai Bosancu
1.Gigi Beraru
2.Ilie Țebrean
3.Mihai Vieriu
4.Dumitru Negru
5.Corneliu Corneanu
6.Gheorghe Balan

Grupa de VETERANI Plus 65 - faza I - 17 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Vasile Vrînceanu
2.Mihai Vieriu
3.Ioan Bedicov
4.Constantin Semaca
5.Sterian Andrieş
6.Iluţă Cocriş
1.Gheorghe Hînganu
2.Liviu Petraru
3.Constantin Chetraru
4.Vlad Grigoriu
5.Mihai Grămăticu
1.Gigi Berariu
2.Ioan Ceucă
3.Aurel Stănică
4.Valeriu Avrămia
5.Dorin Potolea
6.Dorin Boșcoianu

Grupa de FEMEI faza I - 12 jucători - 2 grupe
GRUPA AGRUPA B
1.Laura Cârligeanu
2.Alexandra Nitu
3.Petriana Popovici
4.Rodica Parfenov
5.Ana Cârligeanu
6.Mihaela Albu
1.Cici Robciuc
2.Alina Popovici Dumbravă
3.Andreea Stan
4.Mădălina Chidinciuc
5.Geta Lazarovici
6.Ioana Filote


Regulament de desfăşurare al ediţiei a XII-a a Cupei „Monitorul” la tenis de câmp
INFORMAŢII GENERALE
1.Cupa „Monitorul” - Campionatul Judeţean de tenis de câmp Monitorul - Select este o competiţie sportivă organizată de cotidianul „Monitorul de Suceava”, în colaborare cu Asociaţia Judeţeană de Tenis Suceava şi Clubul „Select”.
2.La această competiţie participă jucători de tenis amatori din judeţul Suceava, repartizaţi în grupe, după cum urmează:
  1. Grupa de Elită, sub 40 de ani
  2. Grupa de Elită, peste 40 de ani
  3. Grupa de Elită, peste 50 de ani
  4. Grupa Principală, sub 40 de ani
  5. Grupa Principală, peste 40 de ani
  6. Grupa Principală, peste 50 de ani
  7. Grupa Secundară, peste 40 de ani
  8. Grupa Secundară, sub 40 de ani
  9. Veterani, peste 60 de ani
  10. Veterani, peste 65 de ani
  11. Femei
La stabilirea categoriilor, se va lua în calcul vârsta împlinită în 2021. Spre exemplu, dacă un concurent împlinește 40 de ani în 2021, el va fi repartizat în grupa „peste 40 de ani”.
Fiecare meci se va disputa cu două mingi noi, puse la dispoziţie de organizatori, iar fiecare jucător va primi la începutul partidei 1 litru de apă plată. La sfârşitul competiţiei, toţi participanţii vor primi diplome, trofee şi premii ce vor consta în materiale sportive.
3.În prima fază, jucătorii sunt împărţiţi în grupe, urmând a juca fiecare cu fiecare. În faza a doua a competiţiei, la care participă toţi jucătorii înscrişi, meciurile se vor desfășura în sistem eliminatoriu. Repartizarea pe tablourile eliminatorii poate fi consultată și descărcată de pe site-ul www.monitorulsv.ro sau consultată la bazele sportive la care se desfășoară meciurile.
4.Meciurile se dispută pe terenurile din Complexul „Unirea” și din fosta bază IRE, în sistemul 2 din 3 seturi, după regulamentele Federaţiei Române de Tenis. Ziua şi ora disputării fiecărei partide va fi stabilită de organizatori de comun acord fiecare dintre cei doi jucători. În cazul grupei de veterani, în caz de egalitate de seturi, se va disputa un super tie break (primul la 10)
5.Partidele vor începe la ora stabilită. Dacă un jucător întârzie mai mult de 15 minute, va pierde partida cu 0-6, 0-6. Prezenţa la ora stabilită pentru începerea meciului este o dovadă de respect faţă de adversar, competiţie şi sport în general.
6.Scopul acestei competiţii este promovarea sportului şi a dezvoltării relaţiilor dintre iubitorii tenisului. Din acest motiv, sportivitatea este cuvântul care defineşte această întrecere. Dincolo de momentele de tensiune, poate chiar nervozitate, care pot apărea şi care, de regulă, se rezolvă printr-o strângere de mână, comportamentul nesportiv nu are ce căuta în această întrecere. Orice agresare, verbală sau fizică, a adversarului atrage după sine eliminarea din concurs şi neacceptarea înscrierii celui sancţionat la concursurile viitoare organizate de „Monitorul de Suceava”. Aceleaşi sancţiuni se aplică şi în cazul agresării, fizice sau verbale, a arbitrului sau a organizatorilor.
7.Pentru o mai bună desfăşurare a competiţiei vor exista responsabili de grupe, care se vor ocupa de programarea meciurilor şi asigurarea celor necesare pentru derularea partidelor.
OBLIGAŢIILE JUCĂTORILOR
  1. Meciurile se dispută conform programului stabilit de comun acord cu responsabilul de grupă, jucătorii având obligația să fie prezenți la teren la ora de disputare a partidei. Ca la orice turneu de tenis (inclusiv la cele profesioniste) meciul poate începe mai târziu decât ora stabilită, în funcție de durata partidei precedente, iar jucătorii au obligația de a lua în calcul eventualele întârzieri.
  2. Timpul de încălzire pe terenul de joc este de maxim 10 minute. După 10 minute de la intrarea pe teren, jucătorii au obligaţia să înceapă partida.
  3. După terminarea meciului, învingătorul are obligaţia de a nota scorul pe desfăşurător și a trimite rezultatul organizatorilor.
  4. După fiecare partidă, mingile se predau organizatorilor.
  5. În cazul în care doi jucători, care sunt programaţi pentru disputarea unei partide, hotărăsc de comun acord să amâne meciul, au obligaţia de a disputa partida în termen de 7 zile, pe propria cheltuială.
  6. Ţinând cont că la competiţie participă jucători din tot judeţul, amânarea unui meci se poate solicita cu cel puţin patru ore înainte de ora programată, pe baza unor motive temeinice. De-a lungul competiției, un jucător poate solicita organizatorilor doar de două ori amânarea unui meci programat. Orice solicitare făcută după două astfel de cereri va duce la pierderea meciului cu 0-6, 0-6.
  7. Neprezentarea la două meciuri atrage excluderea din competiţie.
  8. Fiecare participant are obligaţia de a semna o declaraţie pe propria răspundere, prin care atestă faptul că este apt medical pentru efort fizic.
INFORMAŢII TEHNICE PENTRU BUNA DEFĂŞURARE A JOCURILOR
La acest concurs unele meciuri se vor juca fără arbitru de scaun. Toţi jucătorii trebuie să ia la cunoştinţă următoarele principii de bază atunci când joacă un meci în aceste condiţii:
  • Fiecare jucător este responsabil pentru toate anunţurile din partea sa de teren
  • Toate anunţurile “out” sau “fault” trebuie să fie făcute imediat după ce mingea atinge terenul şi suficient de tare pentru ca adversarul să poată auzi
  • Dacă sunt dubii, jucătorul trebuie să acorde prezumţia de nevinovăţie adversarului său
  • Servantul trebuie să anunţe scorul înainte de fiecare prim serviciu, suficient de tare ca adversarul său să audă
  • Dacă un jucător nu este mulţumit cu acţiunile sau deciziile oponentului său, el ar trebui să apeleze la organizatori pentru desemnarea unui arbitru
  • O urmă de minge poate fi verificată după o lovitură care termină punctul sau atunci când jocul este oprit (returnările din reflex sunt permise, dar după aceea jucătorul trebuie să se oprească imediat)
  • Dacă un jucător nu este sigur de anunţul adversarului său, el poate cere acestuia să arate urma. Jucătorul poate trece apoi fileul să se uite la urmă
  • Dacă un jucător şterge urma el cedează punctul
  • Dacă există un dezacord asupra unei urme de minge, arbitrul poate fi chemat pentru a da o decizie finală
  • Dacă un jucător anunţă o minge ”out”, el ar trebui în mod normal să fie capabil să arate urma
  • Dacă un jucător anunţă incorect o minge “out” şi după aceasta îşi dă seama că mingea a fost bună, jucătorul care a anunţat “out” pierde punctul
  • Deciziile arbitrului sunt suverane şi sunt acceptate de ambii jucători
  • O decizie a arbitrului poate fi contestată de jucătorul care se simte dezavantajat, dar acesta trebuind să arate urma mingii, care să îi dea dreptate
  • În cazul apariţiei, în timpul jocului, a unei situaţii neclare, organizatorii vor apela la supervizorul acestui concurs, Mihai Pânzaru, arbitru naţional FRT, a cărui decizie este definitivă.
MODUL DE STABILIRE A CLASAMENTULUI
1.Primul criteriu de departajare este cel al numărului de victorii obţinute.
2.Dacă doi jucători sunt la egalitate, departajarea se face după rezultatul meciului direct dintre ei.
3. Dacă sunt trei sau mai mulţi jucători cu acelaşi număr de victorii, departajarea se face în ordinea următoare:
  • procentajul de meciuri câştigate din toate meciurile jucate cu toţi ceilalţi jucători;
  • procentajul de seturi câştigate din toate seturile jucate cu toţi ceilalţi jucători (numărul de seturi câştigate din numărul total de seturi jucate);
  • procentajul de ghemuri câştigate din toate ghemurile jucate cu toţi ceilalţi jucători (numărul de game-uri câştigate din numărul total de game-uri jucate);

În cazul în care unul din criteriile de mai sus generează un jucător mai bun sau mai slab decât ceilalţi doi, între cei doi rămaşi la egalitate se va lua victoria directă.

4.În cazul în care nu se poate face o departajare după toate criteriile de mai sus, ordinea jucătorilor va fi dată de locul ocupat în ultimul clasament în vigoare.
5.Dacă un meci se întrerupe şi nu se mai continuă din cauza accidentării etc. scorul se consideră ca fiind al unui meci complet, toate seturile şi game-urile considerându-se jucate.
Exemplu: jucătorul A conduce jucătorul B cu scorul de 6-3; 2-1, moment în care jucătorul B este accidentat şi nu mai poate continua jocul. În acest caz se consideră că jucătorul A a câştigat cu scorul de 6-3; 6-1.
6.Dacă un meci este câştigat prin neprezentare, scorul se considera ca fiind 6-0; 6-0, toate seturile şi game-urile considerându-se jucate.
7.Dacă un jucător se retrage din competiţie, indiferent de motive, rămân valabile rezultatele pe care le-a înregistrat până atunci pe teren, iar restul partidelor le va pierde cu 6-0; 6-0, toate seturile si game-urile considerându-se jucate.