În perioada 16 – 25 iulie, împătimiții de shopping sunt întâmpinați de magazinele din Iulius Mall cu reduceri tentante, care ajung și până la 85%. Mai mult, la achiziții de cel puțin 50 lei, primii 200 cumpărători ai fiecărei zilei primesc premii de vacanță: băuturi răcoritoare Nestea (la 1,5 l) sau prosoape de plajă.
Dacă plănuiți să vă reîmprospătați garderoba de vară, atunci trebuie să vizitați magazinul Next Level, care a afișat reduceri de până la 85 procente. Say oferă produse cu discount de 80%, iar Bam Boo, Deco Center, HV Street, Kenvelo, Louise, Peacocks, Ravioli, Samsonite și Sprider de 70%. Costuri diminuate cu 60 procente găsiți deja la Be You și Bellissima Fashion.
Prețuri înjumătățite sunt la Bigotti, librăria Cărturești (la 10 titluri Publica), Ina Design, Intersport, La Scarpa, Mara’S, Mari’K, Massini, Motivi, Office Shoes, Sephora, Splend’Or, Sofiaman, Terranova și Valentini Bianco.
Telefoane la prețuri speciale
Atlantis Gold oferă gravare gratuită la o pereche de verighete, de la Diverta pleci cu trei produse la preț de două, la un costum Paolo Bertolucci primești o cămașă gratuită, Proton are telefoane la prețuri speciale, la cumpărături de 250 lei Eclipse oferă o bijuterie din argint, iar Lady French încântă doamnele și domnișoarele cu 50 lei tăiați din prețul extensiilor de unghii. Triumph și Kalenda au diminuat costurile cu 30 procente, Zoomania și Plafar cu 20%. Caffe For You are bere de casă la doi lei, iar restaurantul Dragon are meniu de 7,5 lei. D&P oferă clienților Iulius Mall un set de trei parfumuri cu numai 100 lei.