Dorință

Dan Teodorescu ține morțiș să devină tătic



Dan Teodorescu ține morțiș să devină tătic
Dan Teodorescu ține morțiș să devină tătic

Dan Teodorescu, solistul trupei Taxi, și actrița Irina Chiosa – care, zic, gurile rele, seamănă mai mult decât ar „trebui” cu fosta lui soție, Melania Medeleanu – sunt împreună de mai bine de nouă luni. Cu toate acestea, ținând cont de primul mariaj – încheiat prin divorț – și de faptul că, după cum prea bine se știe, experiența este cel mai bun profesor, Dan este destul de reținut în ceea ce privește o a doua căsătorie.
„Da, cred în instituția căsătoriei, dar nu știu în momentul acesta ce se va întâmpla și când se va întâmpla. În principiu cred că da, mi-aș întemeia o familie”, a declarat Dan Teodorescu pentru cotidianul 7 Plus.
Cântărețul nu este însă deloc reticent când vine vorba de moștenitori. „Da, vreau un copil. Mi-l doresc demult. Nu a fost să fie. Măcar unul. Nu contează dacă e fetiță sau băiat”, a explicat solistul formației Taxi.
Nu se știe însă și dacă iubita lui este de aceeași părere. Nu de alta, dar dacă intenționează să îl țină pe Dan lângă ea, ar cam trebui să fie. Asta pentru că principalul motiv al divorțului cântărețului de fosta sa soție ar fi fost chiar lipsa unui copil. Pusă să aleagă între carieră și copil, Melania ar fi ales prima variantă, lucru ce ar fi dus la despărțirea finală și definitivă.(Antena 3.ro)



Recomandări