Google
TOYOTA - Programul Rabla 2020
TOYOTA - Programul Rabla 2020
TOYOTA - Programul Rabla 2020
 
sâmbătă, 23 mai 2020 - Anul XXV, nr. 119 (7424)
ANUNŢURI ONLINE:
Acum: 0°C.
La noapte: °C. Meteo
Anunţuri OnlineMonitorulTVAlbum Foto
HoroscopRedacţiaPublicitate
Curs valutar euroEUR:Tendinta4,8422 lei
Curs valutar dolar americanUSD:Tendinta4,4424 lei
Newsletter Monitorul de Suceava RSS Monitorul de Suceava Monitorul de Suceava pe YouTube Monitorul de Suceava pe Twitter Monitorul de Suceava pe Facebook
Vrei să citești în continuare
ziarul tău preferat?
Abonamente Monitorul de Suceava
Aboneaza-te la Monitorul de Suceava În condițiile în care cele mai multe puncte de difuzare a presei sunt închise din cauza pandemiei, cea mai sigură soluție pentru a avea „Monitorul de Suceava” este abonamentul!
Contactează factorul poștal sau sună la Oficiul Poștal din aria de acoperire a locuinței tale, pentru a te abona.
Numerele de telefon ale oficiilor poștale din județul Suceava
Oficiul Poștal Suceava 10230512222
Oficiul Poștal Suceava 1 - Ghişeu 10230533447
Oficiul Poștal Suceava 1 - Ghişeu 20230520600
Oficiul Poștal Suceava 30230532397
Oficiul Poștal Suceava 3 - Ghişeu 10230257444
Oficiul Poștal Suceava 60230520624
Oficiul Poștal Suceava 6 - Ghișeu 20230520793
OPD Suceava0230522779
Oficiul Poștal Broşteni0230549785
Oficiul Poștal Cajvana0230539000
Oficiul Poștal Dolhasca0230573275
Oficiul Poștal Frasin0230340303
Oficiul Poștal Liteni0230535729
Oficiul Poștal Milişăuţi0230418027
Oficiul Poștal Salcea0230529318
Oficiul Poștal Vicovu de Sus0230413271
Câmpulung Moldovenesc OZP - Ghişeu 10230312020
Câmpulung Moldovenesc OZP - Ghişeu 30230312420
Câmpulung Moldovenesc OZP - Ghişeu 40230312220
OP Vatra Dornei 10230375405
OZP Falticeni- Ghișeu 10230541369
Oficiul Poștal Gura Humorului 10230235020
Oficiul Poștal Solca0230477210
Radauti OZP - Ghișeu 10230561120
Rădăuţi OZP - Ghişeu 20230561320
Oficiul Poștal Siret0230280908
Suceava O.P.R.M.0230533452
Ghișeu Adancata0230528575
Ghișeu Băneşti0230537862
Ghișeu Botoşana0230539103
Ghișeu Calafindeşti0230573716
Ghișeu Grăniceşti0230414567
Ghișeu Hănţeşti0230569126
Ghișeu Ilişeşti0230534756
Ghișeu Ipoteşti0230526158
Ghișeu Mitocu Dragomirnei0230533796
Ghișeu Patrauti0230528021
Ghișeu Udesti0230538004
Ghișeu Sfântu Ilie0230515220
Ghișeu Siminicea0230537056
Ghișeu Stroieşti0230534629
Ghișeu Şcheia0230526349
Ghișeu Horodniceni0230573511
Agentia Todireşti0230439537
Agentia Vereşti0230537653
Oficiul Poștal Arbore0230539415
Oficiul Poștal Bosanci0230527003
Oficiul Poștal Cacica0230237015
Oficiul Poștal Drăgoieşti0230572914
Oficiul Poștal Dumbrăveni0230245020
Oficiul Poștal Măriţei0230570043
Oficiul Poștal Zvoriştea0230538801
Fălticeni O.P.R.M.0230541367
Ghişeu Bogdanesti0230570615
Ghişeu Capu Câmpului0230573009
Ghişeu Drăguşeni0230536411
Ghișeu Mănăstirea Humorului0230572824
Ghișeu Oniceni0230536707
Ghișeu Pleşeşti0230538498
Ghișeu Rădăşeni0230547007
Ghișeu Rasca0230570822
Oficiul Poștal Baia0230572516
Oficiul Poștal Boroaia0230548018
Oficiul Poștal Cornu Luncii0230574038
Oficiul Poștal Dolheştii Mari0230549345
Oficiul Poștal Mălini0230537301
Câmpulung Moldovenesc O.P.R.M.0230312320
Ghişeu Breaza0230574813
Ghişeu Cârlibaba0230575821
Ghişeu Crucea0230575603
Ghişeu Dorna Candrenilor0230575007
Ghişeu Frumosu0230576366
Ghişeu Fundu Moldovei0230577355
Ghișeu Iacobeni0230577015
Ghişeu Moldova-Suliţa0230577203
Ghişeu Moldovita0230336246
Ghişeu Neagra Şarului0230574527
Ghişeu Sadova0230578734
Ghişeu Vatra Moldoviţei0230336020
Oficiul Poștal Ostra0230575330
Oficiul Poștal Pojorâta0230236018
Oficiul Poștal Stulpicani0230574712
Oficiul Poștal Vama0230239005
Rădăuţi O.P.R.M0230561220
Ghişeu Bilca0230411107
Ghişeu Dorneşti0230568215
Ghişeu Frătăuţii Noi0230411055
Ghişeu Frătăuţii Vechi0230411502
Ghişeu Gălăneşti0230412366
Ghişeu Grămeşti0230569414
Ghişeu Iaslovăţ0230418610
Ghişeu Satu Mare0230419305
Ghişeu Suceviţa0230417108
Ghişeu Voitinel0230412279
Ghişeu Volovăţ0230419525
Ghişeu Zamostea0230569813
Oficiul Poștal Horodnic de Sus0230415105
Oficiul Poștal Marginea0230416031
Oficiul Poștal Putna0230414113
Oficiul Poștal Straja0230576773
Oficiul Poștal Vicovu de Jos0230412013