Google
 
sâmbătă, 16 nov 2019 - Anul XXIV, nr. 269 (7270)
ANUNŢURI ONLINE:
Acum: 0°C.
La noapte: °C. Meteo
Anunţuri OnlineMonitorulTVAlbum Foto
HoroscopRedacţiaPublicitate
Curs valutar euroEUR:Tendinta4,7667 lei
Curs valutar dolar americanUSD:Tendinta4,3224 lei
Newsletter Monitorul de Suceava RSS Monitorul de Suceava Monitorul de Suceava pe Google+ Monitorul de Suceava pe YouTube Monitorul de Suceava pe Twitter Monitorul de Suceava pe Facebook

Cupa Tenis Monitorul

Cupa TENIS Monitorul 2019

Campionatul JUDEŢEAN de tenis de câmp Monitorul-Select

FAZA II

În acest moment nu sunt meciuri programate în cadrul Cupei Tenis Monitorul

Rezultate meciuri Cupa Tenis „Monitorul” - Faza I
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (sub 40 ani)
duminică, 2 iunie 2019, ora 12:00Bogdan MARASIN - Sergiu CEUCĂ6 - 16 - 1 
vineri, 26 iulie 2019, ora 10:00Bogdan MARASIN - Irinel NANU6 - 16 - 1 
vineri, 21 iunie 2019, ora 10:00Bogdan MARASIN - Daniel ROŞU6 - 06 - 1 
luni, 17 iunie 2019, ora 16:00Bogdan MARASIN - Mircea NEGRU6 - 16 - 1 
miercuri, 26 iunie 2019, ora 14:00Bogdan MARASIN - Cezar IOJA6 - 06 - 1 
luni, 12 august 2019, ora 19:00Sergiu CEUCĂ - Irinel NANU6 - 27 - 5 
duminică, 30 iunie 2019, ora 10:00Sergiu CEUCĂ - Daniel ROŞU6 - 36 - 3 
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 8:00Sergiu CEUCĂ - Mircea NEGRU6 - 16 - 2 
miercuri, 7 august 2019, ora 18:00Sergiu CEUCĂ - Cezar IOJA6 - 47 - 6 
duminică, 1 septembrie 2019, ora 10:00Irinel NANU - Daniel ROŞU4 - 65 - 7 
sâmbătă, 10 august 2019, ora 14:00Irinel NANU - Mircea NEGRU6 - 06 - 0 (W.O.)
sâmbătă, 10 august 2019, ora 12:30Irinel NANU - Cezar IOJA3 - 64 - 6 
vineri, 23 august 2019, ora 11:00Daniel ROŞU - Mircea NEGRU6 - 36 - 4 
miercuri, 24 iulie 2019, ora 12:00Daniel ROŞU - Cezar IOJA3 - 63 - 6 
miercuri, 7 august 2019, ora 10:00Mircea NEGRU - Cezar IOJA1 - 61 - 6 
GRUPA B (sub 40 ani)
luni, 17 iunie 2019, ora 12:00Mihai PÂNZARU - Alin OPINCARU6 - 36 - 0 
vineri, 26 iulie 2019, ora 19:00Mihai PÂNZARU - Ciprian COTEŢ6 - 16 - 1 
vineri, 9 august 2019, ora 15:00Mihai PÂNZARU - Marius ONCIU6 - 26 - 2 
sâmbătă, 13 iulie 2019, ora 12:00Mihai PÂNZARU - Vlad AIRINEI6 - 26 - 2 
duminică, 25 august 2019, ora 18:00Mihai PÂNZARU - Dan VLĂDEANU6 - 16 - 2 
sâmbătă, 10 august 2019, ora 18:30Alin OPINCARU - Ciprian COTEŢ6 - 06 - 1 
miercuri, 24 iulie 2019, ora 17:30Alin OPINCARU - Marius ONCIU6 - 17 - 5 
miercuri, 12 iunie 2019, ora 12:00Alin OPINCARU - Vlad AIRINEI7 - 56 - 0 
joi, 15 august 2019, ora 19:00Alin OPINCARU - Dan VLĂDEANU6 - 16 - 3 
luni, 2 septembrie 2019, ora 18:00Ciprian COTEŢ - Marius ONCIU6 - 25 - 74 - 6
miercuri, 26 iunie 2019, ora 19:00Ciprian COTEŢ - Vlad AIRINEI2 - 66 - 47 - 5
luni, 1 iulie 2019, ora 10:30Ciprian COTEŢ - Dan VLĂDEANU5 - 71 - 6 
sâmbătă, 10 august 2019, ora 15:30Marius ONCIU - Vlad AIRINEI1 - 64 - 6 
marţi, 11 iunie 2019, ora 10:00Marius ONCIU - Dan VLĂDEANU6 - 26 - 4 
sâmbătă, 27 iulie 2019, ora 18:30Vlad AIRINEI - Dan VLĂDEANU4 - 62 - 6 
GRUPA C (sub 40 ani)
sâmbătă, 10 august 2019, ora 13:00Florin DUMBRAVĂ - Constantin BERARIU6 - 46 - 3 
marţi, 23 iulie 2019, ora 16:00Florin DUMBRAVĂ - Alex NĂSTASĂ6 - 16 - 3 
miercuri, 19 iunie 2019, ora 8:00Florin DUMBRAVĂ - Lucian POHOAŢĂ6 - 16 - 3 
sâmbătă, 15 iunie 2019, ora 7:00Florin DUMBRAVĂ - Alin LEUCIUC6 - 26 - 0 
luni, 22 iulie 2019, ora 8:00Florin DUMBRAVĂ - Ioan MARINCUŢA6 - 06 - 0 (W.O.)
miercuri, 19 iunie 2019, ora 16:00Constantin BERARIU - Alex NĂSTASĂ3 - 66 - 36 - 4
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 9:00Constantin BERARIU - Lucian POHOAŢĂ6 - 26 - 2 
vineri, 21 iunie 2019, ora 16:00Constantin BERARIU - Alin LEUCIUC6 - 26 - 1 
duminică, 21 iulie 2019, ora 8:00Constantin BERARIU - Ioan MARINCUŢA6 - 06 - 0 (W.O.)
vineri, 26 iulie 2019, ora 16:00Alex NĂSTASĂ - Lucian POHOAŢĂ1 - 62 - 6 
duminică, 2 iunie 2019, ora 16:00Alex NĂSTASĂ - Alin LEUCIUC6 - 37 - 6 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 8:00Alex NĂSTASĂ - Ioan MARINCUŢA6 - 06 - 0 (W.O.)
duminică, 18 august 2019, ora 8:00Lucian POHOAŢĂ - Alin LEUCIUC6 - 33 - 66 - 1
luni, 15 iulie 2019, ora 8:00Lucian POHOAŢĂ - Ioan MARINCUŢA6 - 06 - 0 (W.O.)
vineri, 14 iunie 2019, ora 18:00Alin LEUCIUC - Ioan MARINCUŢA6 - 06 - 0 (W.O.)
GRUPA A (peste 40 ani)
miercuri, 31 iulie 2019, ora 17:30Mihai TIPU - Alin OPINCARU1 - 61 - 6 
marţi, 6 august 2019, ora 10:00Mihai TIPU - Costel CHELARIU7 - 57 - 6 
joi, 4 iulie 2019, ora 19:00Mihai TIPU - Sorin MACIUC6 - 26 - 4 
miercuri, 3 iulie 2019, ora 19:00Mihai TIPU - Mihai VIERIU6 - 34 - 66 - 2
miercuri, 29 mai 2019, ora 14:00Mihai TIPU - Bogdan PĂDURARIU6 - 36 - 2 
luni, 19 august 2019, ora 10:00Alin OPINCARU - Costel CHELARIU6 - 46 - 4 
duminică, 19 mai 2019, ora 12:00Alin OPINCARU - Sorin MACIUC6 - 26 - 4 
vineri, 19 iulie 2019, ora 16:00Alin OPINCARU - Mihai VIERIU6 - 07 - 5 
joi, 25 iulie 2019, ora 17:00Alin OPINCARU - Bogdan PĂDURARIU6 - 16 - 2 
sâmbătă, 1 iunie 2019, ora 8:00Costel CHELARIU - Sorin MACIUC6 - 36 - 1 
duminică, 2 iunie 2019, ora 10:00Costel CHELARIU - Mihai VIERIU6 - 36 - 1 
duminică, 23 iunie 2019, ora 10:00Costel CHELARIU - Bogdan PĂDURARIU6 - 26 - 3 
duminică, 30 iunie 2019, ora 16:00Sorin MACIUC - Mihai VIERIU6 - 30 - 63 - 6
miercuri, 7 august 2019, ora 10:00Sorin MACIUC - Bogdan PĂDURARIU6 - 72 - 6 
miercuri, 29 mai 2019, ora 16:00Mihai VIERIU - Bogdan PĂDURARIU2 - 66 - 34 - 6
GRUPA B (peste 40 ani)
luni, 26 august 2019, ora 19:00Irinel NANU - Gabriel TODERAŞCU4 - 66 - 26 - 7
sâmbătă, 13 iulie 2019, ora 14:00Irinel NANU - Constantin ACONSTANTINESEI6 - 76 - 7 
duminică, 2 iunie 2019, ora 12:00Irinel NANU - Mircea OVADIUC6 - 26 - 3 
joi, 22 august 2019, ora 10:00Irinel NANU - Vlad ANGHELUŢĂ6 - 36 - 4 
marţi, 27 august 2019, ora 16:00Irinel NANU - Constantin BĂLAN6 - 46 - 4 
vineri, 14 iunie 2019, ora 14:00Gabriel TODERAŞCU - Constantin ACONSTANTINESEI6 - 36 - 3 intrerupt
joi, 18 iulie 2019, ora 17:30Gabriel TODERAŞCU - Mircea OVADIUC6 - 36 - 2 
vineri, 12 iulie 2019, ora 14:00Gabriel TODERAŞCU - Vlad ANGHELUŢĂ6 - 16 - 3 
joi, 6 iunie 2019, ora 12:00Gabriel TODERAŞCU - Constantin BĂLAN6 - 36 - 0 
vineri, 2 august 2019, ora 10:00Constantin ACONSTANTINESEI - Mircea OVADIUC6 - 46 - 3 
joi, 4 iulie 2019, ora 14:00Constantin ACONSTANTINESEI - Constantin BĂLAN6 - 25 - 76 - 2
vineri, 31 mai 2019, ora 18:00Mircea OVADIUC - Vlad ANGHELUŢĂ7 - 56 - 3 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 17:00Mircea OVADIUC - Constantin BĂLAN0 - 60 - 6 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 15:00Vlad ANGHELUŢĂ - Constantin BĂLAN6 - 74 - 6 
GRUPA C (peste 40 ani)
joi, 4 iulie 2019, ora 14:00Viorel NEGRU - Stelică AIRINEI7 - 64 - 66 - 4
vineri, 7 iunie 2019, ora 14:00Viorel NEGRU - Iuliu BUBURUZAN6 - 26 - 2 
miercuri, 5 iunie 2019, ora 11:00Viorel NEGRU - Bogdan GROSU6 - 36 - 3 
luni, 1 iulie 2019, ora 11:00Viorel NEGRU - Ovidiu BUSUIOC7 - 54 - 66 - 4
joi, 6 iunie 2019, ora 11:00Viorel NEGRU - Sorin RAŢĂ6 - 26 - 4 
sâmbătă, 13 iulie 2019, ora 14:00Stelică AIRINEI - Iuliu BUBURUZAN6 - 46 - 3 
joi, 11 iulie 2019, ora 14:00Stelică AIRINEI - Bogdan GROSU6 - 45 - 76 - 2
marţi, 16 iulie 2019, ora 16:00Stelică AIRINEI - Ovidiu BUSUIOC7 - 56 - 4 
joi, 1 august 2019, ora 16:00Stelică AIRINEI - Sorin RAŢĂ6 - 27 - 5 
vineri, 19 iulie 2019, ora 17:30Iuliu BUBURUZAN - Bogdan GROSU7 - 56 - 2 
miercuri, 7 august 2019, ora 17:30Iuliu BUBURUZAN - Ovidiu BUSUIOC2 - 62 - 6 
vineri, 26 iulie 2019, ora 17:30Iuliu BUBURUZAN - Sorin RAŢĂ6 - 27 - 5 
vineri, 14 iunie 2019, ora 12:00Bogdan GROSU - Ovidiu BUSUIOC7 - 56 - 3 
joi, 23 mai 2019, ora 8:00Bogdan GROSU - Sorin RAŢĂ6 - 06 - 4 
vineri, 7 iunie 2019, ora 10:00Ovidiu BUSUIOC - Sorin RAŢĂ6 - 26 - 0 
GRUPA D (peste 40 ani)
miercuri, 22 mai 2019, ora 16:00Alex NĂSTASĂ - Cezar IOJA6 - 26 - 2 
luni, 5 august 2019, ora 10:00Alex NĂSTASĂ - Mihai UDUDEC6 - 26 - 2 
marţi, 25 iunie 2019, ora 18:00Alex NĂSTASĂ - Laurenţiu SFICHI6 - 46 - 2 
miercuri, 17 iulie 2019, ora 19:00Alex NĂSTASĂ - Dorin MIHAILĂ6 - 26 - 4 
miercuri, 29 mai 2019, ora 15:00Alex NĂSTASĂ - Sebastian GHEORGHE6 - 16 - 2 
joi, 8 august 2019, ora 8:00Cezar IOJA - Mihai UDUDEC6 - 36 - 3 
joi, 1 august 2019, ora 17:30Cezar IOJA - Laurenţiu SFICHI6 - 26 - 1 
miercuri, 28 august 2019, ora 16:00Cezar IOJA - Dorin MIHAILĂ6 - 37 - 5 
miercuri, 17 iulie 2019, ora 14:00Cezar IOJA - Sebastian GHEORGHE6 - 16 - 1 
marţi, 2 iulie 2019, ora 18:00Mihai UDUDEC - Laurenţiu SFICHI7 - 66 - 2 
sâmbătă, 13 iulie 2019, ora 12:00Mihai UDUDEC - Dorin MIHAILĂ6 - 37 - 5 
joi, 18 iulie 2019, ora 14:00Mihai UDUDEC - Sebastian GHEORGHE6 - 16 - 3 
miercuri, 31 iulie 2019, ora 19:00Laurenţiu SFICHI - Dorin MIHAILĂ4 - 62 - 6 
joi, 23 mai 2019, ora 14:00Laurenţiu SFICHI - Sebastian GHEORGHE6 - 26 - 2 
luni, 29 iulie 2019, ora 17:30Dorin MIHAILĂ - Sebastian GHEORGHE6 - 16 - 3 
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (plus 40 ani)
marţi, 2 iulie 2019, ora 8:00Liviu AXINTI - Dan CHIUCHIȘAN1 - 67 - 66 - 2
vineri, 9 august 2019, ora 8:00Liviu AXINTI - Andu VORNICU3 - 66 - 36 - 4
luni, 27 mai 2019, ora 10:00Liviu AXINTI - Adi UNGUREANU6 - 16 - 0 
miercuri, 21 august 2019, ora 19:00Liviu AXINTI - Ciprian VĂCĂREANU6 - 16 - 3 
marţi, 23 iulie 2019, ora 17:30Liviu AXINTI - Ovidiu CIMBRU6 - 26 - 1 
vineri, 7 iunie 2019, ora 12:00Dan CHIUCHIȘAN - Andu VORNICU3 - 60 - 6 
marţi, 25 iunie 2019, ora 9:30Dan CHIUCHIȘAN - Adi UNGUREANU6 - 26 - 3 
miercuri, 12 iunie 2019, ora 14:00Dan CHIUCHIȘAN - Ciprian VĂCĂREANU6 - 26 - 0 abandon
marţi, 6 august 2019, ora 8:00Dan CHIUCHIȘAN - Ovidiu CIMBRU6 - 26 - 1 
marţi, 21 mai 2019, ora 10:00Andu VORNICU - Adi UNGUREANU6 - 47 - 5 
miercuri, 3 iulie 2019, ora 12:00Andu VORNICU - Ciprian VĂCĂREANU6 - 36 - 4 
joi, 6 iunie 2019, ora 14:00Andu VORNICU - Ovidiu CIMBRU6 - 17 - 5 
duminică, 25 august 2019, ora 17:30Adi UNGUREANU - Ciprian VĂCĂREANU6 - 36 - 2 
marţi, 11 iunie 2019, ora 8:00Adi UNGUREANU - Ovidiu CIMBRU6 - 34 - 67 - 5
duminică, 19 mai 2019, ora 14:00Ciprian VĂCĂREANU - Ovidiu CIMBRU1 - 64 - 6 
GRUPA B (plus 40 ani)
joi, 4 iulie 2019, ora 7:30Cristi CARPIUC - Ovidiu BÎRSEI0 - 60 - 6 neprezentare
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 17:00Cristi CARPIUC - Horaţiu NEACŞU6 - 16 - 3 
miercuri, 14 august 2019, ora 19:00Cristi CARPIUC - Florin HAIDAMAC6 - 16 - 0 
duminică, 16 iunie 2019, ora 9:30Cristi CARPIUC - Constantin CURIC6 - 06 - 0 
sâmbătă, 27 iulie 2019, ora 17:00Cristi CARPIUC - Vasile BELCIUG6 - 06 - 0 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 18:00Ovidiu BÎRSEI - Horaţiu NEACŞU2 - 62 - 6 
joi, 23 mai 2019, ora 10:00Ovidiu BÎRSEI - Florin HAIDAMAC6 - 26 - 0 
joi, 25 iulie 2019, ora 10:00Ovidiu BÎRSEI - Constantin CURIC6 - 14 - 66 - 2
luni, 22 iulie 2019, ora 8:00Ovidiu BÎRSEI - Vasile BELCIUG6 - 06 - 1 
sâmbătă, 6 iulie 2019, ora 18:30Horaţiu NEACŞU - Florin HAIDAMAC6 - 46 - 1 
vineri, 16 august 2019, ora 10:00Horaţiu NEACŞU - Constantin CURIC6 - 46 - 3 
sâmbătă, 15 iunie 2019, ora 19:30Horaţiu NEACŞU - Vasile BELCIUG6 - 46 - 1 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 16:00Florin HAIDAMAC - Constantin CURIC2 - 64 - 6 
duminică, 21 iulie 2019, ora 12:00Florin HAIDAMAC - Vasile BELCIUG6 - 30 - 66 - 1
luni, 1 iulie 2019, ora 17:30Constantin CURIC - Vasile BELCIUG4 - 62 - 6 
GRUPA C (plus 40 ani)
vineri, 19 iulie 2019, ora 10:00Olivian BRANDIS - Lucian BURLACU5 - 76 - 27 - 5
sâmbătă, 6 iulie 2019, ora 12:00Olivian BRANDIS - Răzvan GUZU6 - 26 - 4 
duminică, 26 mai 2019, ora 12:00Olivian BRANDIS - Răzvan MACIUC6 - 36 - 4 
vineri, 17 mai 2019, ora 10:00Olivian BRANDIS - Luchian PETRUNEAC6 - 24 - 66 - 3
vineri, 5 iulie 2019, ora 17:30Olivian BRANDIS - Tudor GHERMAN6 - 16 - 2 
miercuri, 19 iunie 2019, ora 12:00Lucian BURLACU - Răzvan GUZU3 - 62 - 6 
vineri, 12 iulie 2019, ora 12:00Lucian BURLACU - Răzvan MACIUC5 - 73 - 6 
luni, 5 august 2019, ora 12:00Lucian BURLACU - Luchian PETRUNEAC7 - 61 - 62 - 6
marţi, 20 august 2019, ora 12:00Lucian BURLACU - Tudor GHERMAN6 - 06 - 1 
miercuri, 12 iunie 2019, ora 14:00Răzvan GUZU - Răzvan MACIUC5 - 76 - 26 - 4
marţi, 7 mai 2019, ora 6:00Răzvan GUZU - Luchian PETRUNEAC2 - 66 - 34 - 6
duminică, 19 mai 2019, ora 14:00Răzvan GUZU - Tudor GHERMAN6 - 06 - 1 
marţi, 25 iunie 2019, ora 11:00Răzvan MACIUC - Luchian PETRUNEAC7 - 67 - 6 
duminică, 21 iulie 2019, ora 17:00Răzvan MACIUC - Tudor GHERMAN6 - 06 - 0 Neprezentare
duminică, 26 mai 2019, ora 14:00Luchian PETRUNEAC - Tudor GHERMAN6 - 06 - 1 
GRUPA D (plus 40 ani)
marţi, 28 mai 2019, ora 8:00Cătălin AVASILOAIE - Cezar GUGUŢĂ6 - 06 - 0 retras din motive medicale
duminică, 4 august 2019, ora 6:00Cătălin AVASILOAIE - Adi VACARIU6 - 46 - 3 
marţi, 21 mai 2019, ora 8:00Cătălin AVASILOAIE - Iulian SEMACA6 - 16 - 1 
joi, 6 iunie 2019, ora 8:00Cătălin AVASILOAIE - Vasile APOPEI0 - 66 - 36 - 0
miercuri, 7 august 2019, ora 8:00Cătălin AVASILOAIE - Mihai ZIMBRU7 - 53 - 66 - 2
marţi, 28 mai 2019, ora 6:00Cezar GUGUŢĂ - Adi VACARIU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 28 mai 2019, ora 6:00Cezar GUGUŢĂ - Iulian SEMACA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 28 mai 2019, ora 6:00Cezar GUGUŢĂ - Vasile APOPEI0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 28 mai 2019, ora 6:00Cezar GUGUŢĂ - Mihai ZIMBRU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 23 iulie 2019, ora 19:00Adi VACARIU - Iulian SEMACA6 - 06 - 1 
marţi, 6 august 2019, ora 10:00Adi VACARIU - Vasile APOPEI6 - 36 - 1 
vineri, 19 iulie 2019, ora 8:30Adi VACARIU - Mihai ZIMBRU4 - 66 - 16 - 2
vineri, 5 iulie 2019, ora 10:00Iulian SEMACA - Vasile APOPEI6 - 46 - 0 
marţi, 25 iunie 2019, ora 16:00Iulian SEMACA - Mihai ZIMBRU0 - 63 - 6 
miercuri, 21 august 2019, ora 17:30Vasile APOPEI - Mihai ZIMBRU0 - 60 - 6 neprezentare
GRUPA E (plus 40 ani)
marţi, 11 iunie 2019, ora 18:00Octavian LISSOV - Mihai MACARIE6 - 16 - 0 
marţi, 25 iunie 2019, ora 17:30Octavian LISSOV - Sebastian GHEORGHE6 - 27 - 6 
duminică, 2 iunie 2019, ora 14:00Octavian LISSOV - Sandrinio NEAGU6 - 36 - 1 
miercuri, 5 iunie 2019, ora 18:00Octavian LISSOV - Florin HOSTIUC7 - 66 - 3 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 15:30Octavian LISSOV - Bogdan STOROZ7 - 66 - 3 
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 16:00Mihai MACARIE - Sebastian GHEORGHE7 - 56 - 4 
duminică, 4 august 2019, ora 18:30Mihai MACARIE - Sandrinio NEAGU6 - 16 - 1 
duminică, 4 august 2019, ora 17:00Mihai MACARIE - Florin HOSTIUC6 - 16 - 3 
joi, 4 iulie 2019, ora 17:30Mihai MACARIE - Bogdan STOROZ2 - 66 - 26 - 1
joi, 25 iulie 2019, ora 19:00Sebastian GHEORGHE - Sandrinio NEAGU6 - 06 - 1 
marţi, 16 iulie 2019, ora 10:00Sebastian GHEORGHE - Florin HOSTIUC6 - 47 - 5 
duminică, 11 august 2019, ora 8:00Sebastian GHEORGHE - Bogdan STOROZ2 - 67 - 67 - 6
vineri, 7 iunie 2019, ora 8:00Sandrinio NEAGU - Florin HOSTIUC3 - 63 - 6 
joi, 8 august 2019, ora 19:00Sandrinio NEAGU - Bogdan STOROZ0 - 60 - 6 
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 18:00Florin HOSTIUC - Bogdan STOROZ2 - 62 - 6 
GRUPA F (plus 40 ani)
miercuri, 12 iunie 2019, ora 18:00Ştefan UNGUREANU - Vlad ANGHELUŢĂ7 - 56 - 0 
luni, 10 iunie 2019, ora 12:00Ştefan UNGUREANU - Ovidiu DONŢU6 - 47 - 6 
luni, 12 august 2019, ora 19:00Ştefan UNGUREANU - Marius BUSUIOC6 - 26 - 3 
joi, 6 iunie 2019, ora 14:00Ştefan UNGUREANU - Mihai SCHUL7 - 66 - 4 
joi, 11 iulie 2019, ora 17:30Vlad ANGHELUŢĂ - Ovidiu DONŢU6 - 05 - 73 - 6
vineri, 17 mai 2019, ora 16:00Vlad ANGHELUŢĂ - Marius BUSUIOC6 - 14 - 66 - 1
joi, 22 august 2019, ora 14:00Vlad ANGHELUŢĂ - Codruţ POPESCU6 - 26 - 3 
vineri, 24 mai 2019, ora 16:00Vlad ANGHELUŢĂ - Mihai SCHUL2 - 62 - 6 
joi, 25 iulie 2019, ora 12:00Ovidiu DONŢU - Marius BUSUIOC7 - 56 - 2 
marţi, 20 august 2019, ora 16:00Ovidiu DONŢU - Codruţ POPESCU6 - 46 - 2 
joi, 22 august 2019, ora 8:00Ovidiu DONŢU - Mihai SCHUL6 - 23 - 61 - 6
joi, 6 iunie 2019, ora 16:00Marius BUSUIOC - Codruţ POPESCU6 - 36 - 4 
marţi, 28 mai 2019, ora 16:00Marius BUSUIOC - Mihai SCHUL1 - 66 - 32 - 6
marţi, 21 mai 2019, ora 12:00Codruţ POPESCU - Mihai SCHUL4 - 63 - 6 
GRUPA G (plus 40 ani)
sâmbătă, 15 iunie 2019, ora 12:00Bogdan GROSU - Alexandru HUȚU5 - 70 - 6 
duminică, 23 iunie 2019, ora 8:00Bogdan GROSU - Ciprian COSTAN6 - 46 - 4 
luni, 17 iunie 2019, ora 10:00Bogdan GROSU - Bogdan APOSTOL6 - 16 - 1 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 12:00Bogdan GROSU - Robert DAREA6 - 07 - 6 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 19:30Bogdan GROSU - Mihai ICHIM6 - 06 - 2 
joi, 13 iunie 2019, ora 18:00Alexandru HUȚU - Ciprian COSTAN7 - 66 - 1 
miercuri, 26 iunie 2019, ora 18:00Alexandru HUȚU - Bogdan APOSTOL6 - 26 - 4 
luni, 17 iunie 2019, ora 14:00Alexandru HUȚU - Robert DAREA6 - 16 - 2 
sâmbătă, 27 iulie 2019, ora 12:00Alexandru HUȚU - Mihai ICHIM6 - 16 - 2 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 18:30Ciprian COSTAN - Bogdan APOSTOL6 - 26 - 2 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 12:00Ciprian COSTAN - Robert DAREA6 - 16 - 2 
luni, 15 iulie 2019, ora 17:30Ciprian COSTAN - Mihai ICHIM6 - 06 - 1 
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 19:00Bogdan APOSTOL - Robert DAREA4 - 64 - 6 
luni, 19 august 2019, ora 19:00Bogdan APOSTOL - Mihai ICHIM6 - 06 - 2 
marţi, 16 iulie 2019, ora 19:00Robert DAREA - Mihai ICHIM6 - 26 - 2 
GRUPA A (minus 40 ani)
joi, 6 iunie 2019, ora 18:00Alexandru HUȚU - Adrian WENDLING6 - 36 - 3 
joi, 23 mai 2019, ora 18:00Alexandru HUȚU - Cezar ONCIU6 - 76 - 36 - 4
marţi, 11 iunie 2019, ora 16:00Alexandru HUȚU - Florin HOSTIUC4 - 66 - 46 - 3
marţi, 21 mai 2019, ora 18:00Alexandru HUȚU - Emilian PETRUNEAC6 - 36 - 4 
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 14:00Alexandru HUȚU - Ionuţ RĂDĂŞANU6 - 26 - 4 
vineri, 28 iunie 2019, ora 17:30Adrian WENDLING - Cezar ONCIU7 - 52 - 62 - 6
miercuri, 10 iulie 2019, ora 19:00Adrian WENDLING - Florin HOSTIUC6 - 36 - 2 
duminică, 19 mai 2019, ora 16:00Adrian WENDLING - Emilian PETRUNEAC1 - 60 - 6 
duminică, 7 iulie 2019, ora 13:30Adrian WENDLING - Ionuţ RĂDĂŞANU6 - 76 - 16 - 0
luni, 8 iulie 2019, ora 8:00Cezar ONCIU - Florin HOSTIUC6 - 37 - 6 
vineri, 14 iunie 2019, ora 10:00Cezar ONCIU - Emilian PETRUNEAC6 - 46 - 2 
joi, 27 iunie 2019, ora 11:00Cezar ONCIU - Ionuţ RĂDĂŞANU7 - 56 - 1 
vineri, 5 iulie 2019, ora 8:00Florin HOSTIUC - Emilian PETRUNEAC1 - 62 - 6 
vineri, 14 iunie 2019, ora 8:00Florin HOSTIUC - Ionuţ RĂDĂŞANU6 - 12 - 67 - 5
joi, 13 iunie 2019, ora 10:00Emilian PETRUNEAC - Ionuţ RĂDĂŞANU6 - 16 - 1 
GRUPA B (minus 40 ani)
luni, 5 august 2019, ora 10:00Daniel ROŞU - Răzvan GUZU6 - 26 - 2 
miercuri, 28 august 2019, ora 17:30Daniel ROŞU - Alexandru STRATON7 - 67 - 5 
marţi, 2 iulie 2019, ora 9:30Daniel ROŞU - Constantin BUJDEI6 - 76 - 26 - 1
marţi, 11 iunie 2019, ora 14:00Daniel ROŞU - Silviu MUREȘAN6 - 06 - 1 
miercuri, 19 iunie 2019, ora 10:00Daniel ROŞU - Matei LUNGU6 - 16 - 2 
duminică, 28 iulie 2019, ora 12:00Răzvan GUZU - Alexandru STRATON6 - 72 - 6 
marţi, 2 iulie 2019, ora 10:30Răzvan GUZU - Constantin BUJDEI2 - 67 - 56 - 0
duminică, 26 mai 2019, ora 12:00Răzvan GUZU - Silviu MUREȘAN4 - 67 - 65 - 7
joi, 20 iunie 2019, ora 12:00Răzvan GUZU - Matei LUNGU6 - 25 - 76 - 2
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 12:00Alexandru STRATON - Constantin BUJDEI6 - 05 - 76 - 2
miercuri, 5 iunie 2019, ora 19:00Alexandru STRATON - Silviu MUREȘAN6 - 11 - 66 - 4
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 12:00Alexandru STRATON - Matei LUNGU4 - 66 - 36 - 0
luni, 17 iunie 2019, ora 12:00Constantin BUJDEI - Silviu MUREȘAN0 - 61 - 6 
vineri, 28 iunie 2019, ora 9:30Constantin BUJDEI - Matei LUNGU2 - 64 - 6 
vineri, 7 iunie 2019, ora 18:00Silviu MUREȘAN - Matei LUNGU6 - 26 - 2 
GRUPA C (minus 40 ani)
miercuri, 26 iunie 2019, ora 9:30Daniel BUJDEI - Cătălin LUNGU6 - 46 - 4 
vineri, 9 august 2019, ora 10:00Daniel BUJDEI - Dorin GOIAN6 - 26 - 3 
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 12:00Daniel BUJDEI - Luchian PETRUNEAC6 - 26 - 2 
joi, 8 august 2019, ora 17:30Daniel BUJDEI - George CRĂCIUNESCU6 - 06 - 1 
luni, 17 iunie 2019, ora 14:00Daniel BUJDEI - Ștefana CORLĂȚAN0 - 62 - 6 
vineri, 28 iunie 2019, ora 9:30Cătălin LUNGU - Dorin GOIAN6 - 42 - 64 - 6
marţi, 11 iunie 2019, ora 14:00Cătălin LUNGU - Luchian PETRUNEAC7 - 62 - 66 - 2
duminică, 11 august 2019, ora 16:00Cătălin LUNGU - George CRĂCIUNESCU6 - 46 - 2 
joi, 13 iunie 2019, ora 16:00Cătălin LUNGU - Ștefana CORLĂȚAN3 - 66 - 36 - 7
miercuri, 12 iunie 2019, ora 16:00Dorin GOIAN - Luchian PETRUNEAC6 - 46 - 71 - 6
miercuri, 19 iunie 2019, ora 18:00Dorin GOIAN - George CRĂCIUNESCU6 - 36 - 3 
vineri, 14 iunie 2019, ora 16:00Dorin GOIAN - Ștefana CORLĂȚAN3 - 63 - 6 
duminică, 23 iunie 2019, ora 12:00Luchian PETRUNEAC - George CRĂCIUNESCU7 - 57 - 6 
vineri, 7 iunie 2019, ora 14:00Luchian PETRUNEAC - Ștefana CORLĂȚAN2 - 62 - 6 
vineri, 21 iunie 2019, ora 18:00George CRĂCIUNESCU - Ștefana CORLĂȚAN0 - 62 - 6 
GRUPA A (plus 50 ani)
vineri, 12 iulie 2019, ora 17:30Narcis POLOCOŞER - Sorin CROITOR6 - 35 - 77 - 6
marţi, 16 iulie 2019, ora 16:00Narcis POLOCOŞER - Viorel IOVOAIA6 - 06 - 0 retras din motive medicale
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 17:30Narcis POLOCOŞER - Valentin BACIUC6 - 26 - 2 
marţi, 25 iunie 2019, ora 14:00Narcis POLOCOŞER - Aurel TOMA6 - 26 - 1 
sâmbătă, 15 iunie 2019, ora 18:00Narcis POLOCOŞER - Dorin ASAFTEI7 - 56 - 0 abandon
joi, 25 iulie 2019, ora 19:00Sorin CROITOR - Viorel IOVOAIA6 - 06 - 0 retras din motive medicale
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 16:00Sorin CROITOR - Valentin BACIUC6 - 16 - 2 
luni, 17 iunie 2019, ora 8:00Sorin CROITOR - Aurel TOMA6 - 16 - 3 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 18:00Sorin CROITOR - Dorin ASAFTEI6 - 36 - 0 
luni, 8 iulie 2019, ora 17:30Viorel IOVOAIA - Valentin BACIUC0 - 60 - 6 retras din motive medicale
miercuri, 10 iulie 2019, ora 6:00Viorel IOVOAIA - Aurel TOMA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
miercuri, 10 iulie 2019, ora 6:00Viorel IOVOAIA - Dorin ASAFTEI0 - 60 - 6 retras din motive medicale
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 12:00Valentin BACIUC - Aurel TOMA6 - 36 - 0 
miercuri, 24 iulie 2019, ora 19:00Valentin BACIUC - Dorin ASAFTEI1 - 62 - 6 
miercuri, 7 august 2019, ora 16:00Aurel TOMA - Dorin ASAFTEI1 - 67 - 51 - 6
GRUPA B (plus 50 ani)
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Constantin BĂLAN - Corneliu PARASCA6 - 06 - 0 retras din motive medicale
vineri, 24 mai 2019, ora 10:00Constantin BĂLAN - Mihai MACARIE6 - 36 - 76 - 4
duminică, 7 iulie 2019, ora 12:00Constantin BĂLAN - Adrian NISTOR6 - 16 - 3 
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Constantin BĂLAN - Liviu BOLOHAN7 - 56 - 4 
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Corneliu PARASCA - Mihai MACARIE0 - 60 - 6 retras din motive medicale
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Corneliu PARASCA - Adrian NISTOR0 - 60 - 6 retras din motive medicale
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Corneliu PARASCA - Liviu BOLOHAN0 - 60 - 6 retras din motive medicale
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Corneliu PARASCA - Vasile PLEŞCA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
sâmbătă, 13 iulie 2019, ora 17:00Mihai MACARIE - Adrian NISTOR6 - 16 - 3 
luni, 8 iulie 2019, ora 16:00Mihai MACARIE - Liviu BOLOHAN6 - 71 - 6 
luni, 15 iulie 2019, ora 19:00Mihai MACARIE - Vasile PLEŞCA6 - 26 - 1 
duminică, 9 iunie 2019, ora 18:00Adrian NISTOR - Liviu BOLOHAN1 - 66 - 10 - 6
luni, 22 iulie 2019, ora 19:00Adrian NISTOR - Vasile PLEŞCA6 - 06 - 3 
joi, 11 iulie 2019, ora 19:00Liviu BOLOHAN - Vasile PLEŞCA6 - 21 - 64 - 6
GRUPA C (plus 50 ani)
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 19:00Vasile UNGUREANU - Maricel CABA6 - 46 - 0 
marţi, 25 iunie 2019, ora 19:00Vasile UNGUREANU - Dorin CROITOR6 - 16 - 0 
duminică, 16 iunie 2019, ora 18:30Vasile UNGUREANU - Dumitru MORARU6 - 36 - 3 
miercuri, 10 iulie 2019, ora 17:30Vasile UNGUREANU - Victor DOBOŞ6 - 16 - 0 
sâmbătă, 27 iulie 2019, ora 8:30Vasile UNGUREANU - Constantin OPRIŞAN7 - 56 - 4 
miercuri, 24 iulie 2019, ora 8:00Maricel CABA - Dorin CROITOR6 - 16 - 2 
luni, 29 iulie 2019, ora 19:00Maricel CABA - Dumitru MORARU6 - 26 - 3 
joi, 23 mai 2019, ora 8:00Maricel CABA - Victor DOBOŞ6 - 06 - 0 abandon
vineri, 16 august 2019, ora 17:30Maricel CABA - Constantin OPRIŞAN3 - 62 - 6 
marţi, 20 august 2019, ora 8:00Dorin CROITOR - Dumitru MORARU2 - 62 - 6 
marţi, 16 iulie 2019, ora 8:00Dorin CROITOR - Victor DOBOŞ6 - 46 - 2 
luni, 26 august 2019, ora 19:00Dorin CROITOR - Constantin OPRIŞAN2 - 62 - 6 
joi, 8 august 2019, ora 8:00Dumitru MORARU - Victor DOBOŞ6 - 06 - 0 (W.O.)
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 12:00Dumitru MORARU - Constantin OPRIŞAN4 - 65 - 7 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 18:00Victor DOBOŞ - Constantin OPRIŞAN6 - 71 - 6 
GRUPA D (plus 50 ani)
joi, 23 mai 2019, ora 6:00Doru ŢIBULCĂ - Tiberiu AVRAM0 - 60 - 6 retras din motive medicale
luni, 29 aprilie 2019, ora 6:00Doru ŢIBULCĂ - Tiberiu TÂRNOVAN6 - 06 - 0 retras din motive medicale
joi, 23 mai 2019, ora 6:00Doru ŢIBULCĂ - Dan PETRARIU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
joi, 23 mai 2019, ora 6:00Doru ŢIBULCĂ - Cornel TURCU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
joi, 23 mai 2019, ora 6:00Doru ŢIBULCĂ - Doru POTOLEA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
luni, 29 aprilie 2019, ora 6:00Tiberiu AVRAM - Tiberiu TÂRNOVAN6 - 06 - 0 retras din motive medicale
sâmbătă, 24 august 2019, ora 10:00Tiberiu AVRAM - Dan PETRARIU1 - 65 - 7 
duminică, 7 iulie 2019, ora 17:30Tiberiu AVRAM - Cornel TURCU6 - 26 - 1 
luni, 10 iunie 2019, ora 12:00Tiberiu AVRAM - Doru POTOLEA6 - 26 - 2 
luni, 29 aprilie 2019, ora 6:00Tiberiu TÂRNOVAN - Dan PETRARIU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
luni, 29 aprilie 2019, ora 6:00Tiberiu TÂRNOVAN - Cornel TURCU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
luni, 29 aprilie 2019, ora 6:00Tiberiu TÂRNOVAN - Doru POTOLEA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
luni, 8 iulie 2019, ora 19:00Dan PETRARIU - Cornel TURCU6 - 36 - 2 
vineri, 12 iulie 2019, ora 8:30Dan PETRARIU - Doru POTOLEA6 - 16 - 3 
marţi, 30 iulie 2019, ora 17:30Cornel TURCU - Doru POTOLEA6 - 36 - 3 
GRUPA E (plus 50 ani)
joi, 4 iulie 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Ilie ȚEBREAN6 - 46 - 2 
marţi, 9 iulie 2019, ora 11:00Dumitru NEGRU - Dan LEFTER4 - 66 - 36 - 0
duminică, 7 iulie 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Gelu DĂNILĂ6 - 37 - 5 
miercuri, 5 iunie 2019, ora 12:00Dumitru NEGRU - Nicu COSTRÎŞ7 - 56 - 4 
marţi, 2 iulie 2019, ora 6:00Dumitru NEGRU - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
luni, 8 iulie 2019, ora 12:00Ilie ȚEBREAN - Dan LEFTER6 - 36 - 0 
marţi, 23 iulie 2019, ora 10:00Ilie ȚEBREAN - Gelu DĂNILĂ6 - 26 - 4 
vineri, 24 mai 2019, ora 8:30Ilie ȚEBREAN - Nicu COSTRÎŞ6 - 26 - 2 
marţi, 2 iulie 2019, ora 6:00Ilie ȚEBREAN - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
miercuri, 17 iulie 2019, ora 10:00Dan LEFTER - Gelu DĂNILĂ1 - 66 - 36 - 3
miercuri, 10 iulie 2019, ora 20:30Dan LEFTER - Nicu COSTRÎŞ6 - 36 - 1 
marţi, 2 iulie 2019, ora 6:00Dan LEFTER - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
sâmbătă, 6 iulie 2019, ora 12:00Gelu DĂNILĂ - Nicu COSTRÎŞ6 - 26 - 4 
marţi, 2 iulie 2019, ora 6:00Gelu DĂNILĂ - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
marţi, 2 iulie 2019, ora 6:00Nicu COSTRÎŞ - Valentin CHIDOVEŢ6 - 06 - 0 retras din competitie
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (plus 40 ani)
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 18:00Vasile BELCIUG - Ioan ȘOLDAN6 - 16 - 1 
miercuri, 12 iunie 2019, ora 8:00Vasile BELCIUG - Codruţ POPESCU2 - 67 - 65 - 7
vineri, 21 iunie 2019, ora 16:00Vasile BELCIUG - Ciprian HREȚCANU6 - 36 - 2 
duminică, 2 iunie 2019, ora 16:00Vasile BELCIUG - Paul MARINCUŢA3 - 67 - 56 - 4
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Vasile BELCIUG - Cezar CIOBANU6 - 06 - 0 retras din motive medicale
luni, 27 mai 2019, ora 16:00Ioan ȘOLDAN - Codruţ POPESCU3 - 63 - 6 
joi, 13 iunie 2019, ora 12:00Ioan ȘOLDAN - Ciprian HREȚCANU2 - 66 - 41 - 6
sâmbătă, 15 iunie 2019, ora 16:30Ioan ȘOLDAN - Paul MARINCUŢA7 - 66 - 4 
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Ioan ȘOLDAN - Cezar CIOBANU6 - 06 - 0 retras din motive medicale
marţi, 9 iulie 2019, ora 8:00Codruţ POPESCU - Ciprian HREȚCANU6 - 46 - 1 
luni, 15 iulie 2019, ora 16:00Codruţ POPESCU - Paul MARINCUŢA6 - 27 - 5 
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Codruţ POPESCU - Cezar CIOBANU6 - 06 - 0 retras din motive medicale
duminică, 26 mai 2019, ora 16:00Ciprian HREȚCANU - Paul MARINCUŢA6 - 46 - 4 
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Ciprian HREȚCANU - Cezar CIOBANU6 - 06 - 0 retras din motive medicale
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Paul MARINCUŢA - Cezar CIOBANU6 - 06 - 0 retras din motive medicale
GRUPA B (plus 40 ani)
duminică, 9 iunie 2019, ora 18:00Viorel COJOC - Tiberiu NICHIFOR3 - 62 - 6 
duminică, 30 iunie 2019, ora 19:30Viorel COJOC - Nicu COSTRÎŞ2 - 63 - 6 
duminică, 30 iunie 2019, ora 18:00Viorel COJOC - Marian REBEI6 - 16 - 76 - 0
duminică, 7 iulie 2019, ora 12:00Viorel COJOC - Luchian PETRUNEAC2 - 62 - 6 
joi, 1 august 2019, ora 19:00Viorel COJOC - Oliver BUZEC6 - 36 - 0 
marţi, 11 iunie 2019, ora 6:00Tiberiu NICHIFOR - Nicu COSTRÎŞ3 - 63 - 6 
vineri, 21 iunie 2019, ora 16:00Tiberiu NICHIFOR - Marian REBEI6 - 36 - 1 
marţi, 28 mai 2019, ora 8:00Tiberiu NICHIFOR - Luchian PETRUNEAC6 - 73 - 6 
luni, 3 iunie 2019, ora 10:00Tiberiu NICHIFOR - Oliver BUZEC6 - 26 - 0 
luni, 3 iunie 2019, ora 16:00Nicu COSTRÎŞ - Marian REBEI6 - 06 - 0 
duminică, 16 iunie 2019, ora 7:00Nicu COSTRÎŞ - Luchian PETRUNEAC3 - 63 - 6 
miercuri, 19 iunie 2019, ora 14:00Nicu COSTRÎŞ - Oliver BUZEC6 - 06 - 0 
marţi, 18 iunie 2019, ora 16:00Marian REBEI - Luchian PETRUNEAC2 - 63 - 6 
luni, 10 iunie 2019, ora 16:00Marian REBEI - Oliver BUZEC6 - 06 - 0 
joi, 23 mai 2019, ora 14:00Luchian PETRUNEAC - Oliver BUZEC6 - 06 - 0 
GRUPA C (plus 40 ani)
joi, 22 august 2019, ora 19:00Daniel OSTAFI - Ion TCACIUC6 - 33 - 61 - 6
vineri, 21 iunie 2019, ora 7:00Daniel OSTAFI - Sandrinio NEAGU6 - 17 - 5 
marţi, 28 mai 2019, ora 16:00Daniel OSTAFI - Robert DAREA0 - 61 - 6 
sâmbătă, 6 iulie 2019, ora 18:30Daniel OSTAFI - Corneliu MORARI3 - 62 - 6 
vineri, 6 septembrie 2019, ora 7:00Daniel OSTAFI - Alexandru MOLDOVAN6 - 36 - 4 
marţi, 28 mai 2019, ora 8:00Ion TCACIUC - Sandrinio NEAGU6 - 40 - 63 - 6
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 18:00Ion TCACIUC - Robert DAREA0 - 60 - 6 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 19:30Ion TCACIUC - Corneliu MORARI2 - 64 - 6 
vineri, 5 iulie 2019, ora 19:00Ion TCACIUC - Alexandru MOLDOVAN6 - 26 - 4 
joi, 18 iulie 2019, ora 8:00Sandrinio NEAGU - Robert DAREA6 - 76 - 42 - 6
duminică, 18 august 2019, ora 6:00Sandrinio NEAGU - Corneliu MORARI3 - 61 - 6 
marţi, 3 septembrie 2019, ora 7:00Sandrinio NEAGU - Alexandru MOLDOVAN6 - 16 - 0 
duminică, 2 iunie 2019, ora 12:00Robert DAREA - Corneliu MORARI6 - 22 - 61 - 6
duminică, 30 iunie 2019, ora 18:00Robert DAREA - Alexandru MOLDOVAN6 - 26 - 0 
marţi, 9 iulie 2019, ora 19:00Corneliu MORARI - Alexandru MOLDOVAN6 - 16 - 2 
GRUPA D (plus 40 ani)
marţi, 27 august 2019, ora 19:00Dănuţ MOROȘAN - Gavril VÎRVARA6 - 26 - 0 
marţi, 28 mai 2019, ora 18:00Dănuţ MOROȘAN - Sorin ALEXA7 - 56 - 2 
sâmbătă, 17 august 2019, ora 17:30Dănuţ MOROȘAN - Marius ŞUIU6 - 26 - 1 
duminică, 2 iunie 2019, ora 12:00Dănuţ MOROȘAN - Doru IACOB6 - 46 - 1 
vineri, 19 iulie 2019, ora 19:00Dănuţ MOROȘAN - Marius BURDUJOC6 - 46 - 1 
joi, 11 iulie 2019, ora 12:00Gavril VÎRVARA - Sorin ALEXA6 - 06 - 0 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 10:00Gavril VÎRVARA - Marius ŞUIU5 - 73 - 6 
miercuri, 17 iulie 2019, ora 8:00Gavril VÎRVARA - Doru IACOB6 - 16 - 1 
miercuri, 31 iulie 2019, ora 8:00Gavril VÎRVARA - Marius BURDUJOC5 - 73 - 6 
joi, 13 iunie 2019, ora 8:00Sorin ALEXA - Marius ŞUIU6 - 16 - 4 
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Sorin ALEXA - Doru IACOB3 - 64 - 6 
duminică, 26 mai 2019, ora 18:00Sorin ALEXA - Marius BURDUJOC6 - 44 - 61 - 6
joi, 5 septembrie 2019, ora 10:00Marius ŞUIU - Doru IACOB6 - 16 - 2 
vineri, 28 iunie 2019, ora 8:00Marius ŞUIU - Marius BURDUJOC3 - 62 - 6 
marţi, 16 iulie 2019, ora 12:00Doru IACOB - Marius BURDUJOC1 - 61 - 6 
GRUPA A (minus 40 ani)
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 13:30Ciprian NICOARĂ - George CRĂCIUNESCU6 - 27 - 5 
vineri, 24 mai 2019, ora 14:00Ciprian NICOARĂ - Vlad MOCANU6 - 16 - 3 
miercuri, 10 iulie 2019, ora 14:00Ciprian NICOARĂ - Florin POENARI7 - 66 - 1 
sâmbătă, 3 august 2019, ora 8:00Ciprian NICOARĂ - Ştefan MORARI6 - 06 - 0 (W.O.)
marţi, 2 iulie 2019, ora 14:00Ciprian NICOARĂ - Andrei CARPIUC6 - 26 - 0 
miercuri, 3 iulie 2019, ora 17:30George CRĂCIUNESCU - Vlad MOCANU7 - 65 - 70 - 6
duminică, 28 iulie 2019, ora 18:30George CRĂCIUNESCU - Florin POENARI2 - 66 - 24 - 6
duminică, 2 iunie 2019, ora 12:00George CRĂCIUNESCU - Ştefan MORARI6 - 16 - 2 
luni, 19 august 2019, ora 17:30George CRĂCIUNESCU - Andrei CARPIUC6 - 36 - 0 
vineri, 19 iulie 2019, ora 14:00Vlad MOCANU - Florin POENARI2 - 63 - 6 
joi, 1 august 2019, ora 11:00Vlad MOCANU - Ştefan MORARI6 - 06 - 0 (W.O.)
miercuri, 10 iulie 2019, ora 16:00Vlad MOCANU - Andrei CARPIUC6 - 46 - 0 
marţi, 23 iulie 2019, ora 13:30Florin POENARI - Ştefan MORARI6 - 06 - 0 (W.O.)
luni, 3 iunie 2019, ora 18:00Florin POENARI - Andrei CARPIUC6 - 06 - 1 
luni, 5 august 2019, ora 13:30Ştefan MORARI - Andrei CARPIUC0 - 60 - 6 (W.O.)
GRUPA B (minus 40 ani)
marţi, 9 iulie 2019, ora 10:00Daniel BUJDER - Bogdan BOSANCU7 - 67 - 6 
duminică, 26 mai 2019, ora 18:00Daniel BUJDER - Tiberiu NICHIFOR1 - 62 - 6 
joi, 13 iunie 2019, ora 12:00Daniel BUJDER - Claudiu MARASIN3 - 60 - 6 
miercuri, 19 iunie 2019, ora 14:00Daniel BUJDER - Mihai HAGIU1 - 63 - 6 
vineri, 23 august 2019, ora 7:00Daniel BUJDER - Andrei NEGRU1 - 62 - 6 
duminică, 30 iunie 2019, ora 18:00Bogdan BOSANCU - Tiberiu NICHIFOR3 - 60 - 6 
luni, 3 iunie 2019, ora 14:00Bogdan BOSANCU - Claudiu MARASIN0 - 61 - 6 
vineri, 24 mai 2019, ora 14:00Bogdan BOSANCU - Mihai HAGIU1 - 60 - 6 
miercuri, 28 august 2019, ora 7:00Bogdan BOSANCU - Andrei NEGRU0 - 60 - 6 
marţi, 9 iulie 2019, ora 17:30Tiberiu NICHIFOR - Claudiu MARASIN5 - 74 - 6 
miercuri, 12 iunie 2019, ora 12:00Tiberiu NICHIFOR - Mihai HAGIU6 - 42 - 60 - 6
vineri, 12 iulie 2019, ora 12:00Tiberiu NICHIFOR - Andrei NEGRU6 - 36 - 3 
duminică, 26 mai 2019, ora 12:00Claudiu MARASIN - Mihai HAGIU4 - 65 - 7 
marţi, 16 iulie 2019, ora 12:00Claudiu MARASIN - Andrei NEGRU6 - 26 - 3 
miercuri, 7 august 2019, ora 12:00Mihai HAGIU - Andrei NEGRU7 - 56 - 2 
GRUPA C (minus 40 ani)
sâmbătă, 10 august 2019, ora 17:30Daniel ISOPESCU - Ionuţ EPUREANU6 - 06 - 0 neprezentare
joi, 11 iulie 2019, ora 16:00Daniel ISOPESCU - Robert BARBĂ6 - 46 - 2 
joi, 11 iulie 2019, ora 14:00Daniel ISOPESCU - Tudor ANDRONIC6 - 06 - 0 
marţi, 9 iulie 2019, ora 20:30Daniel ISOPESCU - Maya ROTARI6 - 42 - 66 - 1
miercuri, 21 august 2019, ora 12:00Daniel ISOPESCU - David IOJA4 - 65 - 7 
miercuri, 3 iulie 2019, ora 16:00Ionuţ EPUREANU - Robert BARBĂ4 - 66 - 31 - 6
vineri, 16 august 2019, ora 19:00Ionuţ EPUREANU - Tudor ANDRONIC0 - 60 - 6 neprezentare
miercuri, 31 iulie 2019, ora 16:00Ionuţ EPUREANU - Maya ROTARI0 - 60 - 6 neprezentare
miercuri, 17 iulie 2019, ora 16:00Ionuţ EPUREANU - David IOJA0 - 60 - 6 Neprezentare
joi, 20 iunie 2019, ora 18:00Robert BARBĂ - Tudor ANDRONIC6 - 06 - 0 
sâmbătă, 1 iunie 2019, ora 9:00Robert BARBĂ - Maya ROTARI6 - 47 - 6 
luni, 10 iunie 2019, ora 18:00Robert BARBĂ - David IOJA4 - 66 - 7 
marţi, 28 mai 2019, ora 8:30Tudor ANDRONIC - Maya ROTARI2 - 60 - 6 
marţi, 18 iunie 2019, ora 14:00Tudor ANDRONIC - David IOJA0 - 63 - 6 
joi, 1 august 2019, ora 14:00Maya ROTARI - David IOJA6 - 74 - 6 
GRUPA D (minus 40 ani)
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Adrian BACIUC0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Cezar CAZACIUC0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Ion TCACIUC0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Teodor MARCAN0 - 60 - 6 retras din motive medicale
marţi, 9 iulie 2019, ora 6:00Alexandru DRĂGĂNESCU - Silviu AIROAEI0 - 60 - 6 retras din motive medicale
luni, 8 iulie 2019, ora 12:00Adrian BACIUC - Cezar CAZACIUC4 - 65 - 7 
joi, 13 iunie 2019, ora 14:00Adrian BACIUC - Ion TCACIUC6 - 26 - 2 
luni, 27 mai 2019, ora 18:00Adrian BACIUC - Teodor MARCAN6 - 36 - 0 
joi, 23 mai 2019, ora 16:00Adrian BACIUC - Silviu AIROAEI2 - 65 - 7 
miercuri, 14 august 2019, ora 7:00Cezar CAZACIUC - Ion TCACIUC6 - 16 - 4 
duminică, 30 iunie 2019, ora 16:30Cezar CAZACIUC - Teodor MARCAN6 - 46 - 1 
joi, 20 iunie 2019, ora 16:00Cezar CAZACIUC - Silviu AIROAEI3 - 64 - 6 
marţi, 11 iunie 2019, ora 12:00Ion TCACIUC - Teodor MARCAN6 - 26 - 1 
joi, 11 iulie 2019, ora 8:00Ion TCACIUC - Silviu AIROAEI4 - 62 - 6 
marţi, 23 iulie 2019, ora 8:00Teodor MARCAN - Silviu AIROAEI2 - 65 - 7 
GRUPA E (minus 40 ani)
vineri, 17 mai 2019, ora 18:00Ionuţ RĂDĂŞANU - Adrian DOBRESCU1 - 66 - 14 - 6
sâmbătă, 13 iulie 2019, ora 10:00Ionuţ RĂDĂŞANU - Ionuţ TCACIUC6 - 16 - 1 
luni, 1 iulie 2019, ora 8:00Ionuţ RĂDĂŞANU - Daniel OSTAFI3 - 66 - 45 - 7
duminică, 11 august 2019, ora 12:00Ionuţ RĂDĂŞANU - Dumitru DONIGA6 - 36 - 0 
joi, 23 mai 2019, ora 12:00Ionuţ RĂDĂŞANU - Constantin HAGIU0 - 64 - 6 
marţi, 9 iulie 2019, ora 16:00Adrian DOBRESCU - Ionuţ TCACIUC6 - 16 - 1 
joi, 23 mai 2019, ora 16:00Adrian DOBRESCU - Daniel OSTAFI6 - 14 - 66 - 2
duminică, 7 iulie 2019, ora 19:00Adrian DOBRESCU - Dumitru DONIGA6 - 16 - 0 
vineri, 10 mai 2019, ora 6:00Adrian DOBRESCU - Constantin HAGIU1 - 65 - 7 
duminică, 14 iulie 2019, ora 6:00Ionuţ TCACIUC - Daniel OSTAFI2 - 64 - 6 
joi, 23 mai 2019, ora 10:00Ionuţ TCACIUC - Dumitru DONIGA0 - 61 - 6 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 14:00Ionuţ TCACIUC - Constantin HAGIU1 - 62 - 6 
duminică, 9 iunie 2019, ora 14:00Daniel OSTAFI - Dumitru DONIGA7 - 56 - 3 
vineri, 26 iulie 2019, ora 8:00Daniel OSTAFI - Constantin HAGIU6 - 44 - 67 - 6
joi, 27 iunie 2019, ora 9:30Dumitru DONIGA - Constantin HAGIU6 - 42 - 61 - 6
GRUPA F (minus 40 ani)
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 14:00Ionel ȘUIU - Lucian DAREA7 - 66 - 4 
joi, 23 mai 2019, ora 18:00Ionel ȘUIU - Adrian CHIDINCIUC6 - 36 - 2 
duminică, 2 iunie 2019, ora 14:00Ionel ȘUIU - Bogdan FILOTE7 - 56 - 2 
vineri, 5 iulie 2019, ora 14:00Ionel ȘUIU - Iulian MATACHE6 - 26 - 3 
miercuri, 17 iulie 2019, ora 17:30Ionel ȘUIU - Luca IOJA6 - 46 - 2 
vineri, 2 august 2019, ora 17:30Lucian DAREA - Adrian CHIDINCIUC6 - 36 - 0 
duminică, 28 iulie 2019, ora 18:30Lucian DAREA - Bogdan FILOTE3 - 66 - 36 - 1
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 10:00Lucian DAREA - Iulian MATACHE2 - 66 - 46 - 1
miercuri, 17 iulie 2019, ora 14:00Lucian DAREA - Luca IOJA6 - 16 - 1 
duminică, 7 iulie 2019, ora 17:30Adrian CHIDINCIUC - Bogdan FILOTE4 - 60 - 6 
duminică, 2 iunie 2019, ora 16:00Adrian CHIDINCIUC - Iulian MATACHE6 - 46 - 1 
miercuri, 24 iulie 2019, ora 16:00Adrian CHIDINCIUC - Luca IOJA6 - 26 - 0 
luni, 27 mai 2019, ora 8:00Bogdan FILOTE - Iulian MATACHE6 - 26 - 2 
joi, 1 august 2019, ora 16:00Bogdan FILOTE - Luca IOJA6 - 16 - 2 
marţi, 18 iunie 2019, ora 14:00Iulian MATACHE - Luca IOJA6 - 36 - 4 
DataJucătoriSet 1Set 2Set 3Observaţii
GRUPA A (peste 60 ani)
sâmbătă, 27 iulie 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Mihai VIERIU3 - 60 - 6 
duminică, 26 mai 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Nicolae ILIUŢ2 - 60 - 6 
sâmbătă, 25 mai 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Doru POTOLEA6 - 16 - 1 
sâmbătă, 29 iunie 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Viorel FLOREA7 - 67 - 5 
sâmbătă, 1 iunie 2019, ora 10:00Dumitru NEGRU - Vlad GRIGORIU6 - 37 - 6 
vineri, 24 mai 2019, ora 10:00Mihai VIERIU - Nicolae ILIUŢ6 - 17 - 6 
miercuri, 29 mai 2019, ora 10:00Mihai VIERIU - Doru POTOLEA6 - 06 - 0 
duminică, 4 august 2019, ora 18:30Mihai VIERIU - Viorel FLOREA6 - 06 - 0 
marţi, 16 iulie 2019, ora 17:30Mihai VIERIU - Vlad GRIGORIU6 - 06 - 1 
vineri, 24 mai 2019, ora 12:00Nicolae ILIUŢ - Doru POTOLEA6 - 06 - 1 
joi, 25 iulie 2019, ora 14:00Nicolae ILIUŢ - Viorel FLOREA6 - 16 - 1 
vineri, 12 iulie 2019, ora 16:00Nicolae ILIUŢ - Vlad GRIGORIU6 - 16 - 1 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 17:00Doru POTOLEA - Viorel FLOREA3 - 63 - 6 
duminică, 28 iulie 2019, ora 18:30Doru POTOLEA - Vlad GRIGORIU3 - 61 - 6 
marţi, 9 iulie 2019, ora 14:00Viorel FLOREA - Vlad GRIGORIU4 - 61 - 6 
GRUPA B (peste 60 ani)
miercuri, 14 august 2019, ora 10:00Ovidiu BUSUIOC - Ilie ȚEBREAN6 - 46 - 1 
joi, 9 mai 2019, ora 6:00Ovidiu BUSUIOC - Laurenţiu CHELENEAGRĂ6 - 06 - 0 retras din motive medicale
joi, 1 august 2019, ora 14:00Ovidiu BUSUIOC - Constantin CHETRARU6 - 36 - 2 
joi, 1 august 2019, ora 6:00Ovidiu BUSUIOC - Liviu OANEA6 - 26 - 1 
joi, 25 iulie 2019, ora 12:00Ovidiu BUSUIOC - Valeriu AVRĂMIA6 - 16 - 0 
joi, 9 mai 2019, ora 6:00Ilie ȚEBREAN - Laurenţiu CHELENEAGRĂ6 - 06 - 0 retras din motive medicale
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 14:00Ilie ȚEBREAN - Constantin CHETRARU6 - 36 - 3 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 15:30Ilie ȚEBREAN - Liviu OANEA6 - 36 - 0 
duminică, 23 iunie 2019, ora 17:30Ilie ȚEBREAN - Valeriu AVRĂMIA6 - 16 - 2 
joi, 9 mai 2019, ora 6:00Laurenţiu CHELENEAGRĂ - Constantin CHETRARU0 - 60 - 6 retras din motive medicale
joi, 9 mai 2019, ora 6:00Laurenţiu CHELENEAGRĂ - Liviu OANEA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
joi, 9 mai 2019, ora 6:00Laurenţiu CHELENEAGRĂ - Valeriu AVRĂMIA0 - 60 - 6 retras din motive medicale
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 14:00Constantin CHETRARU - Liviu OANEA0 - 66 - 27 - 6
joi, 11 iulie 2019, ora 10:00Constantin CHETRARU - Valeriu AVRĂMIA6 - 36 - 2 
luni, 8 iulie 2019, ora 10:00Liviu OANEA - Valeriu AVRĂMIA6 - 36 - 4 
GRUPA C (peste 60 ani)
duminică, 16 iunie 2019, ora 8:00Gigi BERARIU - Constantin CODRESCU6 - 41 - 67 - 6
sâmbătă, 22 iunie 2019, ora 18:00Gigi BERARIU - Mircea CRAINICIUC6 - 16 - 4 
duminică, 16 iunie 2019, ora 12:00Gigi BERARIU - Gheorghe BALAN6 - 46 - 2 
miercuri, 14 august 2019, ora 7:30Gigi BERARIU - Aurel TOMA6 - 26 - 2 
duminică, 16 iunie 2019, ora 11:00Gigi BERARIU - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 1 
sâmbătă, 4 mai 2019, ora 16:00Constantin CODRESCU - Mircea CRAINICIUC6 - 16 - 4 
sâmbătă, 6 iulie 2019, ora 17:00Constantin CODRESCU - Gheorghe BALAN6 - 16 - 2 
duminică, 4 august 2019, ora 10:00Constantin CODRESCU - Aurel TOMA6 - 06 - 1 
duminică, 21 iulie 2019, ora 18:30Constantin CODRESCU - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 0 
miercuri, 26 iunie 2019, ora 17:30Mircea CRAINICIUC - Gheorghe BALAN7 - 66 - 4 
duminică, 23 iunie 2019, ora 12:00Mircea CRAINICIUC - Aurel TOMA6 - 16 - 1 
joi, 2 mai 2019, ora 8:00Mircea CRAINICIUC - Iluţă COCRIŞ6 - 16 - 1 
duminică, 14 iulie 2019, ora 12:00Gheorghe BALAN - Aurel TOMA7 - 64 - 66 - 7
duminică, 7 iulie 2019, ora 19:00Gheorghe BALAN - Iluţă COCRIŞ6 - 16 - 1 
joi, 11 iulie 2019, ora 12:00Aurel TOMA - Iluţă COCRIŞ6 - 16 - 0 
GRUPA A (peste 70 ani)
marţi, 30 iulie 2019, ora 8:30Ioan BEDICOV - Constantin SEMACA6 - 26 - 2 
sâmbătă, 27 iulie 2019, ora 17:00Ioan BEDICOV - Lucian NEACŞU6 - 46 - 4 
joi, 23 mai 2019, ora 8:00Ioan BEDICOV - Dorin BOȘCOIANU6 - 16 - 1 
sâmbătă, 20 iulie 2019, ora 18:30Constantin SEMACA - Lucian NEACŞU7 - 56 - 4 
miercuri, 10 iulie 2019, ora 8:00Constantin SEMACA - Dorin BOȘCOIANU6 - 16 - 1 
miercuri, 26 iunie 2019, ora 8:00Lucian NEACŞU - Dorin BOȘCOIANU6 - 16 - 1 
GRUPA B (peste 70 ani)
miercuri, 24 iulie 2019, ora 10:00Aurel STĂNICĂ - Vasile VRÎNCEANU2 - 64 - 6 
vineri, 26 iulie 2019, ora 10:00Aurel STĂNICĂ - Mihai GRĂMĂTICU6 - 46 - 3 
vineri, 26 iulie 2019, ora 12:00Aurel STĂNICĂ - Corneliu LEMNI6 - 36 - 2 
marţi, 30 iulie 2019, ora 10:00Vasile VRÎNCEANU - Mihai GRĂMĂTICU6 - 26 - 1 
marţi, 30 iulie 2019, ora 6:00Vasile VRÎNCEANU - Corneliu LEMNI6 - 36 - 2 
duminică, 21 iulie 2019, ora 18:30Mihai GRĂMĂTICU - Corneliu LEMNI6 - 22 - 67 - 6
GRUPA A (peste 65 ani)
duminică, 21 iulie 2019, ora 12:00Sterian ANDRIEŞ - Constantin CHETRARU6 - 16 - 4 
miercuri, 5 iunie 2019, ora 16:00Sterian ANDRIEŞ - Ioan CEUCĂ6 - 36 - 0 
duminică, 23 iunie 2019, ora 19:00Sterian ANDRIEŞ - Florin BABIUC6 - 16 - 1 
miercuri, 10 iulie 2019, ora 10:00Sterian ANDRIEŞ - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 0 
joi, 30 mai 2019, ora 14:00Constantin CHETRARU - Ioan CEUCĂ7 - 56 - 1 
joi, 18 iulie 2019, ora 19:00Constantin CHETRARU - Florin BABIUC6 - 16 - 4 
sâmbătă, 1 iunie 2019, ora 10:00Constantin CHETRARU - Iluţă COCRIŞ6 - 26 - 1 
joi, 23 mai 2019, ora 18:00Ioan CEUCĂ - Florin BABIUC6 - 06 - 1 
miercuri, 7 august 2019, ora 19:00Ioan CEUCĂ - Iluţă COCRIŞ6 - 06 - 1 
duminică, 25 august 2019, ora 19:00Florin BABIUC - Iluţă COCRIŞ6 - 16 - 2 
GRUPA B (peste 65 ani)
joi, 18 iulie 2019, ora 10:00Gheorghe HÎNGANU - Liviu PETRARIU7 - 67 - 5 
duminică, 7 iulie 2019, ora 6:00Gheorghe HÎNGANU - Marian SCHIOTIS6 - 06 - 0 
joi, 6 iunie 2019, ora 10:00Gheorghe HÎNGANU - Chirică BUSUIOC6 - 46 - 4 
joi, 8 august 2019, ora 10:00Gheorghe HÎNGANU - Vasile VRÎNCEANU6 - 11 - 67 - 6
marţi, 2 iulie 2019, ora 19:00Liviu PETRARIU - Marian SCHIOTIS6 - 06 - 0 neprezentare
miercuri, 31 iulie 2019, ora 10:00Liviu PETRARIU - Chirică BUSUIOC6 - 46 - 4 
miercuri, 22 mai 2019, ora 18:00Liviu PETRARIU - Vasile VRÎNCEANU6 - 16 - 3 
luni, 22 iulie 2019, ora 6:00Marian SCHIOTIS - Chirică BUSUIOC0 - 60 - 6 retras din competitie
luni, 22 iulie 2019, ora 17:30Marian SCHIOTIS - Vasile VRÎNCEANU0 - 60 - 6 retras din competitie
luni, 1 iulie 2019, ora 10:00Chirică BUSUIOC - Vasile VRÎNCEANU0 - 60 - 6 

Clasament jucători Cupa Tenis „Monitorul” - Faza I
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (sub 40 ani)
1Bogdan MARASIN551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Sergiu CEUCĂ5410880%4
3Cezar IOJA5310660%3
4Daniel ROŞU5210440%2
5Irinel NANU5110220%1
6Mircea NEGRU501000%0
GRUPA B (sub 40 ani)
1Mihai PÂNZARU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Alin OPINCARU5410880%4
3Dan VLĂDEANU5210440%2
4Marius ONCIU5211436.36%2
5Vlad AIRINEI5111327.27%1
6Ciprian COTEŢ5112325%1
GRUPA C (sub 40 ani)
1Florin DUMBRAVĂ551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin BERARIU5411872.73%4
3Lucian POHOAŢĂ5311654.55%3
4Alex NĂSTASĂ5211545.45%2
5Alin LEUCIUC5111327.27%1
6Ioan MARINCUŢA501000%0
GRUPA A (peste 40 ani)
1Alin OPINCARU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai TIPU5411872.73%4
3Costel CHELARIU5310660%3
4Bogdan PĂDURARIU5211436.36%2
5Mihai VIERIU5113430.77%1
6Sorin MACIUC501119.09%0
GRUPA B (peste 40 ani)
1Gabriel TODERAŞCU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin ACONSTANTINESEI439666.67%3
3Irinel NANU5311763.64%3
4Constantin BĂLAN5211545.45%2
5Mircea OVADIUC5110220%1
6Vlad ANGHELUŢĂ40800%0
GRUPA C (peste 40 ani)
1Viorel NEGRU55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Stelică AIRINEI5412975%4
3Bogdan GROSU5211545.45%2
4Ovidiu BUSUIOC5211545.45%2
5Iuliu BUBURUZAN5210440%2
6Sorin RAŢĂ501000%0
GRUPA D (peste 40 ani)
1Alex NĂSTASĂ551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Cezar IOJA5410880%4
3Mihai UDUDEC5310660%3
4Dorin MIHAILĂ5210440%2
5Laurenţiu SFICHI5110220%1
6Sebastian GHEORGHE501000%0
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (plus 40 ani)
1Liviu AXINTI55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Andu VORNICU5411981.82%4
3Dan CHIUCHIȘAN5311763.64%3
4Adi UNGUREANU5211436.36%2
5Ovidiu CIMBRU5111327.27%1
6Ciprian VĂCĂREANU501000%0
GRUPA B (plus 40 ani)
1Cristi CARPIUC5410880%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Horaţiu NEACŞU5410880%4
3Ovidiu BÎRSEI5411872.73%4
4Constantin CURIC5111327.27%1
5Vasile BELCIUG5111327.27%1
6Florin HAIDAMAC5111218.18%1
GRUPA C (plus 40 ani)
1Olivian BRANDIS55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Răzvan MACIUC5311763.64%3
3Răzvan GUZU5312758.33%3
4Luchian PETRUNEAC5313753.85%3
5Lucian BURLACU5112433.33%1
6Tudor GHERMAN501000%0
GRUPA D (plus 40 ani)
1Cătălin AVASILOAIE55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Adi VACARIU5411872.73%4
3Mihai ZIMBRU5312866.67%3
4Iulian SEMACA5210440%2
5Vasile APOPEI5111327.27%1
6Cezar GUGUŢĂ501000%0
GRUPA E (plus 40 ani)
1Octavian LISSOV551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai MACARIE5411872.73%4
3Sebastian GHEORGHE5311654.55%3
4Bogdan STOROZ5212650%2
5Florin HOSTIUC5110220%1
6Sandrinio NEAGU501000%0
GRUPA F (plus 40 ani)
1Ştefan UNGUREANU4488100%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Mihai SCHUL5412866.67%4
3Ovidiu DONŢU5312758.33%3
4Vlad ANGHELUŢĂ5212541.67%2
5Marius BUSUIOC5112433.33%1
6Codruţ POPESCU40800%0
GRUPA G (plus 40 ani)
1Alexandru HUȚU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Bogdan GROSU5410880%4
3Ciprian COSTAN5310660%3
4Robert DAREA5210440%2
5Bogdan APOSTOL5110220%1
6Mihai ICHIM501000%0
GRUPA A (minus 40 ani)
1Alexandru HUȚU55121083.33%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Cezar ONCIU5412975%4
3Emilian PETRUNEAC5310660%3
4Adrian WENDLING5212541.67%2
5Florin HOSTIUC5112325%1
6Ionuţ RĂDĂŞANU5012216.67%0
GRUPA B (minus 40 ani)
1Daniel ROŞU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Alexandru STRATON5413861.54%4
3Silviu MUREȘAN5312758.33%3
4Răzvan GUZU5213538.46%2
5Matei LUNGU5112433.33%1
6Constantin BUJDEI5013323.08%0
GRUPA C (minus 40 ani)
1Ștefana CORLĂȚAN55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Daniel BUJDEI5410880%4
3Cătălin LUNGU5213646.15%2
4Dorin GOIAN5212541.67%2
5Luchian PETRUNEAC5212541.67%2
6George CRĂCIUNESCU501000%0
GRUPA A (plus 50 ani)
1Narcis POLOCOŞER55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Sorin CROITOR5411981.82%4
3Dorin ASAFTEI5311654.55%3
4Valentin BACIUC5210440%2
5Aurel TOMA5111327.27%1
6Viorel IOVOAIA501000%0
GRUPA B (plus 50 ani)
1Constantin BĂLAN449888.89%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Liviu BOLOHAN5312758.33%3
3Mihai MACARIE5311763.64%3
4Adrian NISTOR5211545.45%2
5Vasile PLEŞCA429444.44%2
6Corneliu PARASCA501000%0
GRUPA C (plus 50 ani)
1Vasile UNGUREANU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin OPRIŞAN5410880%4
3Maricel CABA5310660%3
4Dumitru MORARU5210440%2
5Dorin CROITOR5110220%1
6Victor DOBOŞ501000%0
GRUPA D (plus 50 ani)
1Dan PETRARIU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Tiberiu AVRAM5410880%4
3Cornel TURCU5310660%3
4Doru POTOLEA5210440%2
5Doru ŢIBULCĂ5110220%1
6Tiberiu TÂRNOVAN501000%0
GRUPA E (plus 50 ani)
1Dumitru NEGRU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ilie ȚEBREAN5410880%4
3Dan LEFTER5312758.33%3
4Gelu DĂNILĂ5211545.45%2
5Nicu COSTRÎŞ5110220%1
6Valentin CHIDOVEŢ501000%0
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (plus 40 ani)
1Codruţ POPESCU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Vasile BELCIUG5412975%4
3Ciprian HREȚCANU5311654.55%3
4Ioan ȘOLDAN5211545.45%2
5Paul MARINCUŢA5111327.27%1
6Cezar CIOBANU501000%0
GRUPA B (plus 40 ani)
1Luchian PETRUNEAC551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Nicu COSTRÎŞ5410880%4
3Tiberiu NICHIFOR5310660%3
4Viorel COJOC5211436.36%2
5Marian REBEI5111327.27%1
6Oliver BUZEC501000%0
GRUPA C (plus 40 ani)
1Corneliu MORARI55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Robert DAREA5412975%4
3Daniel OSTAFI5211545.45%2
4Sandrinio NEAGU5212541.67%2
5Ion TCACIUC5212541.67%2
6Alexandru MOLDOVAN501000%0
GRUPA D (plus 40 ani)
1Dănuţ MOROȘAN551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Marius BURDUJOC5411872.73%4
3Marius ŞUIU5210440%2
4Gavril VÎRVARA5210440%2
5Sorin ALEXA5111327.27%1
6Doru IACOB5110220%1
GRUPA A (minus 40 ani)
1Ciprian NICOARĂ551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Florin POENARI5411872.73%4
3Vlad MOCANU5311654.55%3
4George CRĂCIUNESCU5212650%2
5Andrei CARPIUC5110220%1
6Ştefan MORARI501000%0
GRUPA B (minus 40 ani)
1Mihai HAGIU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Claudiu MARASIN5410880%4
3Tiberiu NICHIFOR5311763.64%3
4Andrei NEGRU5210440%2
5Daniel BUJDER5110220%1
6Bogdan BOSANCU501000%0
GRUPA C (minus 40 ani)
1David IOJA551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Daniel ISOPESCU5411872.73%4
3Robert BARBĂ5311654.55%3
4Maya ROTARI5211545.45%2
5Tudor ANDRONIC5110220%1
6Ionuţ EPUREANU501119.09%0
GRUPA D (minus 40 ani)
1Silviu AIROAEI551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Cezar CAZACIUC5410880%4
3Adrian BACIUC5310660%3
4Ion TCACIUC5210440%2
5Teodor MARCAN5110220%1
6Alexandru DRĂGĂNESCU501000%0
GRUPA E (minus 40 ani)
1Constantin HAGIU5412975%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Daniel OSTAFI5413969.23%4
3Adrian DOBRESCU5412866.67%4
4Ionuţ RĂDĂŞANU5212650%2
5Dumitru DONIGA5111327.27%1
6Ionuţ TCACIUC501000%0
GRUPA F (minus 40 ani)
1Ionel ȘUIU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Lucian DAREA5412866.67%4
3Bogdan FILOTE5311763.64%3
4Adrian CHIDINCIUC5210440%2
5Iulian MATACHE5111327.27%1
6Luca IOJA501000%0
TopJucătorJVSjSc%SPLegendă
GRUPA A (peste 60 ani)
1Mihai VIERIU551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Nicolae ILIUŢ5410880%4
3Dumitru NEGRU5310660%3
4Vlad GRIGORIU5210440%2
5Viorel FLOREA5110220%1
6Doru POTOLEA501000%0
GRUPA B (peste 60 ani)
1Ovidiu BUSUIOC551010100%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Ilie ȚEBREAN5410880%4
3Constantin CHETRARU5311654.55%3
4Liviu OANEA5211545.45%2
5Valeriu AVRĂMIA5110220%1
6Laurenţiu CHELENEAGRĂ501000%0
GRUPA C (peste 60 ani)
1Gigi BERARIU55111090.91%5J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin CODRESCU5411981.82%4
3Mircea CRAINICIUC5310660%3
4Aurel TOMA5211436.36%2
5Gheorghe BALAN5111327.27%1
6Iluţă COCRIŞ501000%0
GRUPA A (peste 70 ani)
1Ioan BEDICOV3366100%3J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin SEMACA326466.67%2
3Lucian NEACŞU316233.33%1
4Dorin BOȘCOIANU30600%0
GRUPA B (peste 70 ani)
1Vasile VRÎNCEANU3366100%3J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Aurel STĂNICĂ326466.67%2
3Mihai GRĂMĂTICU317228.57%1
4Corneliu LEMNI307114.29%0
GRUPA A (peste 65 ani)
1Sterian ANDRIEŞ4488100%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Constantin CHETRARU438675%3
3Ioan CEUCĂ428450%2
4Florin BABIUC418225%1
5Iluţă COCRIŞ40800%0
GRUPA B (peste 65 ani)
1Gheorghe HÎNGANU449888.89%4J - jocuri
V - victorii
Sj - seturi jucate
Sc - seturi câştigate
%S - procentaj seturi câştigate/jucate
P - puncte
2Liviu PETRARIU438675%3
3Vasile VRÎNCEANU429555.56%2
4Chirică BUSUIOC418225%1
5Marian SCHIOTIS40800%0

Grupa de ELITĂ Minus 40 ani - faza I - 18 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Bogdan Marasin
2.Sergiu Ceucă
3.Irinel Nanu
4.Daniel Roşu
5.Mircea Negru
6.Cezar Ioja
1.Mihai Pânzaru
2.Alin Opincaru
3.Ciprian Coteţ
4.Marius Onciu
5.Vlad Airinei
6.Dan Vlădeanu
1.Florin Dumbravă
2.Constantin Berariu
3.Alex Năstasă
4.Lucian Pohoaţă
5.Alin Leuciuc
6.Ioan Marincuţa

Grupa de ELITĂ Plus 40 ani - faza I - 24 jucători - 4 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Mihai Tipu
2.Alin Opincaru
3.Costel Chelariu
4.Sorin Maciuc
5.Mihai Vieriu
6.Bogdan Pădurariu
1.Irinel Nanu
2.Gabriel Toderaşcu
3.Constantin Aconstantinesei
4.Mircea Ovadiuc
5.Vlad Angheluţă
6.Constantin Bălan
1.Viorel Negru
2.Stelică Airinei
3.Iuliu Buburuzan
4.Bogdan Grosu
5.Ovidiu Busuioc
6.Sorin Raţă
1.Alex Năstasă
2.Cezar Ioja
3.Mihai Ududec
4.Laurenţiu Sfichi
5.Dorin Mihailă
6.Sebastian Gheorghe

Grupa PRINCIPALĂ Plus 40 - faza I - 42 jucători - 7 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Liviu Axinti
2.Dan Chiuchișan
3.Andu Vornicu
4.Adi Ungureanu
5.Ciprian Văcăreanu
6.Ovidiu Cimbru
1.Cristi Carpiuc
2.Ovidiu Bîrsei
3.Horaţiu Neacşu
4.Florin Haidamac
5.Constantin Curic
6.Vasile Belciug
1.Olivian Brandis
2.Lucian Burlacu
3.Răzvan Guzu
4.Răzvan Maciuc
5.Luchian Petruneac
6.Tudor Gherman
1.Cătălin Avasiloaie
2.Cezar Guguţă
3.Adi Vacariu
4.Iulian Semaca
5.Vasile Apopei
6.Mihai Zimbru
GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
1.Octavian Lissov
2.Mihai Macarie
3.Sebastian Gheorghe
4.Sandrinio Neagu
5.Florin Hostiuc
6.Bogdan Storoz
1.Ştefan Ungureanu
2.Vlad Angheluţă
3.Ovidiu Donţu
4.Marius Busuioc
5.Codruţ Popescu
6.Mihai Schul
1.Bogdan Grosu
2.Alexandru Huțu
3.Ciprian Costan
4.Bogdan Apostol
5.Robert Darea
6.Mihai Ichim

Grupa PRINCIPALĂ Minus 40 - faza I - 18 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Alexandru Huțu
2.Adrian Wendling
3.Cezar Onciu
4.Florin Hostiuc
5.Emilian Petruneac
6.Ionuţ Rădăşanu
1.Daniel Roşu
2.Răzvan Guzu
3.Alexandru Straton
4.Constantin Bujdei
5.Silviu Mureșan
6.Matei Lungu
1.Daniel Bujdei
2.Cătălin Lungu
3.Dorin Goian
4.Luchian Petruneac
5.George Crăciunescu
6.Ștefana Corlățan

Grupa PRINCIPALĂ Plus 50 - faza I - 30 jucători - 5 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Narcis Polocoşer
2.Sorin Croitor
3.Viorel Iovoaia
4.Valentin Baciuc
5.Aurel Toma
6.Dorin Asaftei
1.Constantin Bălan
2.Corneliu Parasca
3.Mihai Macarie
4.Adrian Nistor
5.Liviu Bolohan
6.Vasile Pleşca
1.Vasile Ungureanu
2.Maricel Caba
3.Dorin Croitor
4.Dumitru Moraru
5.Victor Doboş
6.Constantin Oprişan
GRUPA DGRUPA EGRUPA F
1.Doru Ţibulcă
2.Tiberiu Avram
3.Tiberiu Târnovan
4.Dan Petrariu
5.Cornel Turcu
6.Doru Potolea
1.Dumitru Negru
2.Ilie Țebrean
3.Dan Lefter
4.Gelu Dănilă
5.Nicu Costrîş
6.Valentin Chidoveţ

Grupa SECUNDARĂ Plus 40 - faza I - 24 jucători - 4 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
1.Vasile Belciug
2.Ioan Șoldan
3.Codruţ Popescu
4.Ciprian Hrețcanu
5.Paul Marincuţa
6.Cezar Ciobanu
1.Viorel Cojoc
2.Tiberiu Nichifor
3.Nicu Costrîş
4.Marian Rebei
5.Luchian Petruneac
6.Oliver Buzec
1.Daniel Ostafi
2.Ion Tcaciuc
3.Sandrinio Neagu
4.Robert Darea
5.Corneliu Morari
6.Alexandru Moldovan
1.Dănuţ Moroșan
2.Gavril Vîrvara
3.Sorin Alexa
4.Marius Şuiu
5.Doru Iacob
6.Marius Burdujoc

Grupa SECUNDARĂ Minus 40 - faza I - 36 jucători - 6 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Ciprian Nicoară
2.George Crăciunescu
3.Vlad Mocanu
4.Florin Poenari
5.Ştefan Morari
6.Andrei Carpiuc
1.Daniel Bujder
2.Bogdan Bosancu
3.Tiberiu Nichifor
4.Claudiu Marasin
5.Mihai Hagiu
6.Andrei Negru
1.Daniel Isopescu
2.Ionuţ Epureanu
3.Robert Barbă
4.Tudor Andronic
5.Maya Rotari
6.David Ioja
GRUPA DGRUPA EGRUPA F
1.Alexandru Drăgănescu
2.Adrian Baciuc
3.Cezar Cazaciuc
4.Ion Tcaciuc
5.Teodor Marcan
6.Silviu Airoaei
1.Ionuţ Rădăşanu
2.Adrian Dobrescu
3.Ionuţ Tcaciuc
4.Daniel Ostafi
5.Dumitru Doniga
6.Constantin Hagiu
1.Ionel Șuiu
2.Lucian Darea
3.Adrian Chidinciuc
4.Bogdan Filote
5.Iulian Matache
6.Luca Ioja

Grupa de VETERANI Plus 60 - faza I - 18 jucători - 3 grupe
GRUPA AGRUPA BGRUPA C
1.Dumitru Negru
2.Mihai Vieriu
3.Nicolae Iliuţ
4.Doru Potolea
5.Viorel Florea
6.Vlad Grigoriu
1.Ovidiu Busuioc
2.Ilie Țebrean
3.Laurenţiu Cheleneagră
4.Constantin Chetraru
5.Liviu Oanea
6.Valeriu Avrămia
1.Gigi Berariu
2.Constantin Codrescu
3.Mircea Crainiciuc
4.Gheorghe Balan
5.Aurel Toma
6.Iluţă Cocriş

Grupa de VETERANI Plus 70 - faza I - 8 jucători - 2 grupe
GRUPA AGRUPA B
1.Ioan Bedicov
2.Constantin Semaca
3.Lucian Neacşu
4.Dorin Boșcoianu
1.Aurel Stănică
2.Vasile Vrînceanu
3.Mihai Grămăticu
4.Corneliu Lemni

Grupa de VETERANI Plus 65 - faza I - 10 jucători - 2 grupe
GRUPA AGRUPA B
1.Sterian Andrieş
2.Constantin Chetraru
3.Ioan Ceucă
4.Florin Babiuc
5.Iluţă Cocriş
1.Gheorghe Hînganu
2.Liviu Petrariu
3.Marian Schiotis
4.Chirică Busuioc
5.Vasile Vrînceanu